קלף עשרה גביעים

הגשמת החלום

קלף עשרה גביעים בחיים

בנושא זוגיות שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא קריירה שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא כספים שפע ועושר.

קלף תומך זהו קלף של שמחה, שפע אושר. משפחה ילדים והרבה אהבה. בניגוד לקלף עשרה מטבעות שם ההצלחה היא חומרית בקלף עשרה גביעים ההצלחה נובעת מהגשמה אישית. 

פירוש קלף עשרה גביעים בטארוט

עשרה גביעים חדש

עשרה גביעים Ten Cups סדרת המים, סדרת הגביעים היא סדרה של התחדשות ואמון, האדם מבין שהשפע נמצא בהישג ידו כל שעליו לעשות זה להאמין ביכולותיו להאמין ביקום. האדם מתגבר בזכות האמונה שלו ויכולת ההתגברות שלו על המכשולים והאתגרים וזוכה לשפע, להצלחה, לאושר ולשלמות בכל תחומי החיים. בקלף תשעה גביעים המטרה הושגה המסע הושלם האפילוג מראה כי האדם ידע לשמור על נכסיו החומריים והרוחניים כאחד. 

זוג ושני ילדים מסמל משפחה הבקתה מסמלת אושר מהקיים, הישגים חומריים חשובים פחות מהישגים רגשיים ורוחניים. הנחל מסמל מצבי חיים ושינויים שחייבים לעבור כחלק מהזרימה וההשתנות בחייו של האדם. הקשת שנוצרת מהגביעים מעל המשפחה מסמלת את המערכת התומכת הקיימת בחיי המשפחה. הצבעים הבהירים משרים אופטימיות שמחה ותקווה.

מיתולוגיה קופידון ופסיכה חוזרים למחרת כדי להתחתן ומגלים כי ונוס נמצאת ליד זאוס. קופידון יוצא להגן  על פסיכה, אך זאוס מבטיח לו את ברכת האלים ואת ברכת אימו. פסיכה נדרשת להפוך לאלה, ותפקידה הוא אלת הנפש. הקלף מייצג את המקום של השואל, שבו הוא הגיע לשלב שמשאלותיו מתגשמות ועליו לדעת לשמור על האושר הזה.

בקריאה קלפי עשר מייצגים את ההמשך, בקלפי תשע הסתיים המסע, בקלפי עשר הוא מתחיל מחדש במקום שבו נגמר המסע הקודם וממשיך להתפתח. קלפי עשר מייצגים את השלמות את האחדות. הם סופו של הסיפור. מה קרה לאחר סיום המסע. בסדרת הגביעים האדם יודע לשמור על כל מה שהשיג בקלף תשעה הגביעים. שפע, הצלחה, אושר, שמחה, אמון, שלמות בכל תחום בו נוגעת השאלה במשפחה, בעבודה, בהתפתחות אישית.

בנושא זוגיות שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא קריירה שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא כספים שפע ועושר.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים.
לוגו גדול
דילוג לתוכן