קוראת בקלפים בתשלום

מחפשים תשובות?
רוצים דרכים להתמודד עם אתגרים שמעסיקים אתכם?
קבלו הכוונה מאורית של רפאל בנושא זוגיות, קריירה ואתגרים נוספים.

בחרו מבין האפשרויות הבאות:

פגישה אישית של שעה וחצי

במפגש אני מנחה כיצד להעביר את השאלות שלך לניסוח נכון בשפת הטארוט. אני פותחת בקלפי הטארוט, מפרשת את המסר המועבר מהיקום דרך הקלפים אליך. מדריכה איך לפתוח פתיחות עצמאיות ממוחשבות, לקבלת מסרים יומיים ועוד.

שיחת טלפון של חצי שעה או של שעה

בשיחת הטלפון אני מנחה כיצד להעביר את השאלות שלך לניסוח נכון בשפת הטארוט. אני פותחת בקלפי הטארוט, מפרשת את המסר המועבר מהיקום דרך הקלפים אליך.

פירוש פתיחה ממוחשבת במייל

לאחר מילוי הפרטים בטופס שלמטה. אני מקבלת במייל את שאלה שנשאלה ואת הפריסה שקיבלת. אני מפרשת פירוש אישי של המסר המועבר מהיקום דרך הקלפים אליך, פתיחה במייל מסוג זה ניתן לעשות בשלושה נושאים, זוגיות, קריירה ופתיחה כללית. הפירוש ישלח אליך תוך 24 שעות (לא כולל שבת וחג) במייל חוזר.

קוראת בקלפים מחיר ייעוץ אישי

כמה עולה להתייעץ עם קוראת בקלפים? טווח המחירים בתחום הוא דינמי מאוד, אך החוכמה בחיים היא תמיד למצוא את האיזון שבין האיכות למחיר, או במילים אחרות: התמורה הטובה ביותר להשקעה. המחיר של קוראת בקלפים – אורית של רפאל הוא 120 ש"ח לחצי שעה של ייעוץ אישי ומקצועי דרך הטלפון או בפגישה אישית עם אורית של רפאל. חשוב לזכור הקלפים הם כלי עזר הם לא מגלים את העתיד אלא מעבירים מסרים לגבי הדרך הנכונה בה כדאי לצעוד. הקלפים הם כלי, הם המלצה, ההחלטה היא של האדם השואל.

איך מתמודדים עם אתגרים שמעסיקים את השואל באמצעות הקלפים
?

הקלפים יכולים לעזור לשואל לקבל מסר אישי שיעזור לו להתמודד עם אתגרים בחיים. בין שמדובר בנושא זוגיות, קריירה וכספים ובין אם מדובר בשאר תחומי החיים.

איך זה עובד
?

  • מנסחים את השאלה באופן ברור, בשפת הטארוט ומקבלים מסר ברור.
  • מקבלים פתיחה בקלפי טארוט ופריסה אישית בהתאם לשאלה.
  • מקשיבים לפירוש ולהבהרה של המסר המועבר מהיקום דרך הקלפים אל השואל.
  • מקבלים כלים לפתיחה אישית באתר אורית של רפאל, הדרכה לפתיחות ממחושבות באופן עצמאי, לקבלת מסרים יומיים ועוד.

ניתן לתאם פגישת ייעוץ אישי עם קוראת בקלפים לפתיחה בקלפי הטארוט או פתיחת ייעוץ אישי טלפונית.

אורית של רפאל, קוראת בקלפים לייעוץ אישי, הכוונה, תובנות ומסרים

הפתיחה בייעוץ האישי הוא תהליך שמטרתו הנחיה, ליווי, הדרכה והכוונה מקצועית עם קוראת בקלפים עבור האדם כך שיוכל למצות עצמו ולהגיע למקום של עוצמה, דרך הכרות עצמית ומיצוי של יכולותיו. בעזרת קלפי הטארוט ניתן לבנות דרך ותהליך המקנה כלים לשינוי, ולהתמודדות יומיומית עם השיעורים שהחיים מציבים בפני השואל. 

קלפי הטארוט משמשים כלי להסתכלות פנימה. הפתיחה היא כלי להבנת מרכיבי האישיות והפוטנציאל בדרך להגשמה עצמית ולהתפתחות אישית ורוחנית. דרך השאלה הנשאלת, ערבוב הקלפים גורם להם להסתדר על פי מהלך חייו של השואל באותו רגע נתון, כשהקלפים נפתחים זו הדרך של היקום להעביר מסר אל השואל בנוגע לשאלה שנשאלה.

קוראת בקלפים המלצות של לקוחות
רחל ממליצה על אורית של רפאל: "זו הפעם השלישית שאני חוזרת אלייך ובכל פעם ידעת לנסח נכון את השאלות שלי וקיבלתי תשובות מדויקות מאוד מהטארוט."

מיכל ממליצה על אורית של רפאל: "תודה על התשובות המדויקות, נעזרתי בהמלצות שלך והתקבלתי לעבודה."

שרה ממליצה על אורית של רפאל: "כל פעם שאת פותחת לי בקלפים אני מרגישה שלווה, אני מרגישה שאני יודעת את הדרך שלי."

רעות ממליצה על אורית של רפאל: "יש! אני מתחתנת, אם לא היית מרגיעה אותי אני לא בטוחה שהייתי מגיעה לרגע השמח הזה."

error: