קלף שישה מטות

Play Video

תהילה

%0תומך

שישה מטות הוא קלף של ניצחון והצלחה לאחר מאבק, אך גם אזהרה שלא לנוח על זרי הדפנה לאחר הניצחון.

קלף שישה מטות בחיים

הצלחה במציאת זוגיות, הצלחה בשיפור זוגיות קיימת. חשוב לזכור מציאת בת הזוג הוא השלב הראשון, ההצלחה לא תתקיים אם לא תהיה השקעה בהמשך.

פירוש קלף שישה מטות בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
6 מטות עם עלים
השמש מאירה ומברכת את דרכו של השוטה.
זר
זר הדפנה מסמל את הניצחון בקרב. מעגל, שלמות, אין סופיות, הרמוניה, התחלות חדשות וסיומים, בריאות ויופי.
גלימה אדומה
הגלימה האדומה מסמלת את החיים, את החוזק הפיזי, את ההישרדות ואת החומריות. הגלימה מסמלת גם סמכות, כוח, פאר, קסם, עשייה.
סוס
סוסים מצביעים על אמביציה של האדם ומניעים חזקים, המובילים קדימה. הם מסמלים יכולת לעבוד קשה כדי להשיג את המטרות. סוס לבן מסמל אמביציות ודחפים להצליח המבוססים על דחפים מאוזנים שהאדם שולט בהם. הסוס הלבן מייצג טוהר מחשבות, טוהר עשייה, כוונות חיוביות, חוזק פיזי, אנרגיה, יצריות, אצילות, ניידות.
אנשים
ההמון המריע מסמל הערכה על ההישגים שהושגו.
גלימה צהובה
הגלימה הצהובה של הסוס מסמלת את השכל ואת האינטלקט, את החריצות, את הדימוי העצמי, את התקשורת.
שמיים כחולים
השמיים התכולים מסמלים פוטנציאל, הזדמנויות, אופטימיות, חופש ביטוי, עצמאות ותקווה. שמיים כחולים הם סימן לכך שכל האפשרויות פתוחות בפני האדם.

מיתולוגיה

יאסון ביצע את המשימות, כמנצח הוא דוהר על הסוס, אל אייטס כדי להראות לו את גיזת הזהב. הקלף הוא קלף של ניצחון, אך כמו כל ניצחון שבו הסתיים שלב המאבק ומגיע שלב השמחה מההצלחה חשוב לא לשבת על זרי הדפנה להמשיך ולפעול. אם לא תמשך פעילות בנושא השאלה ולא תהיה התקדמות יעלה כישלון.

בקריאה

קלפי החמש היוו תגובה לעיכוב שהיה בקלפי הארבע, אך התגובה של האדם לא הייתה מאוזנת. בקלפי השש נפתרות הבעיות שאיתן התמודד האדם בקלפי החמש. קלפי השש הם קלפים של הישגים, הצלחה, הרמוניה ושלמות. לאחר ההצלחה חשוב שהאדם ימשיך לשפר את חייו ולהתפתח, פשרה תוביל להזנחת מטרות ישנות וחדשות ולהפסקת ההתפתחות וכך גם ההישגים שהושגו יפגעו.