קלף שישה מטבעות

הזדמנות שלא תחזור

קלף שישה מטבעות בחיים

בנושא זוגיות האדם זכה באהבה גדולה והוא לא בטוח שהאהבה הזו מגיעה לו. חשוב שידע לקבל את ההזדמנות שניתנה לו ולהשקיע בה.

בנושא קריירה האדם קיבל מקום עבודה, פרויקט שאינם בהכרח תואמים את יכולותיו, עליו ללמוד להשקיע ולהוכיח כי הוא מסוגל.

בנושא כספים האדם קיבל כספים ורווחים יותר מהמגיע לו, עליו להשתמש בהם בצורה נכונה.

קלף תומך קלף של שפע בו השואל מקבל גמול או תמורה הגבוהים ממה שמגיע לו. עליו לנצל בתבונה את הסיטואציה שנוצרה ולקדם את עצמו בצורה נכונה.      

פירוש קלף שישה מטבעות בטארוט

שישה מטבעות חדש

שישה מטבעות Six Pentacles הוא קלף של ניצחון והצלחה הנובעים מהזדמנות שניתנה לאדם, אך גם אזהרה שלא לנוח על זרי הדפנה לאחר ההצלחה.

הסוחר מייצג את מי שתומך, הסוחר מסמל הצלחה חומרית יחד עם נדיבות, טוב לב ורצון לעזור. הקבצנים מייצגים את המקבל ומסמלים תחושות של חוסר ביטחון ומחסור בהערכה עצמית. קיימת באדם תחושה שאינו ראוי לקבל את שקיבל, הצבעים של גלימות הקבצנים מייצגות אופטימיות התכלת מסמל פוטנציאל, הזדמנויות, אופטימיות, חופש ביטוי, עצמאות ותקווה, הצהוב שמייצג את השכל והאינטלקט את החריצות, הכוח, הדימוי עצמי אלו כוחות שיאפשרו לקבצנים להשתמש במתנות נכון. קבלת מתנות מסמלת שלב התפתחות ייחודי של האדם בכיוון חיובי. כמו כן מתייחס לתכונות אופי המייחדות את האדם באופן חיובי מהסביבה, יצירתיות או כשרון מיוחד. קשת המטבעות הנמצאת מעל האנשים מסמלת מערכת תומכת שקיימת בחייהם. המשקל בידיו של הסוחר מסמל את הצדדים השיפוטיים והביקורתיים באישיותו של האדם, המשקל מופיע כהצעה למתן את הביקורתיות של האדם כלפי עצמו, על האדם לקבל את עצמו ואת הסביבה כמו שהיא.

מיתולוגיה דדלוס מגיע לאי כרתים מספר למלך מינוס את כל האמת על מעשיו ומבקש רחמים ומקלט. מינוס, שהכיר את כישרונו של דדלוס נותן לו מקלט מדיני, ואף מחזיר את מעמדו המקצועי ושוכר את שרותיו כאמן בחצר המלכות. הקלף מייצג מצבים בחיים בהם מקבלים יותר ממה שמגיע, עוד בטרם השואל הוכיח את עצמו, עבודה ומעמד שמחייבים את האדם את השואל לפעול מתוך הכרת תודה שיש מי שמאמין בו ועכשיו עליו להוכיח את עצמו.

בקריאה קלפי חמש היוו תגובה לעיכוב שהיה בקלפי ארבע, אך התגובה של האדם לא הייתה מאוזנת. בקלפי שש נפתרות הבעיות שאיתן התמודד האדם בקלפי חמש. קלפי שש הם קלפים של הישגים, הצלחה, הרמוניה ושלמות. לאחר ההצלחה חשוב שהאדם ימשיך לשפר את חייו ולהתפתח, פשרה תוביל להזנחת מטרות ישנות וחדשות ולהפסקת ההתפתחות וכך גם ההישגים שהושגו יפגעו.

בנושא זוגיות האדם זכה באהבה גדולה והוא לא בטוח שהאהבה הזו מגיעה לו. חשוב שידע לקבל את ההזדמנות שניתנה לו ולהשקיע בה.

בנושא קריירה האדם קיבל מקום עבודה, פרויקט שאינם בהכרח תואמים את יכולותיו, עליו ללמוד להשקיע ולהוכיח כי הוא מסוגל.

בנושא כספים האדם קיבל כספים ורווחים יותר מהמגיע לו, עליו להשתמש בהם בצורה נכונה.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים.
לוגו גדול
דילוג לתוכן