קלף שישה גביעים

שיעור שחוזר על עצמו

קלף שישה גביעים בחיים

בנושא זוגיות קשר מהעבר חוזר, אדם דומה לבן בת הזוג מופיע.

בנושא קריירה עובד או מעסיק שחוזרים ומופיעים בחייו של האדם, הזדמנות שהייתה והוחמצה חוזרת.

בנשוא כספים כספי עבר, השקעות עבר מתעוררות, התמודדות מחודשת עם אתגר כספי.

קלף שיכול להיות חוסם או תומך על פי התנהגותו של השואל בנושא השאלה. זהו קלף המחזיר אתגר מהעבר ומאפשר לשואל להתמודד באופן שונה עם אותו שיעור. אם השואל למד את השיעור הרי שהקלף תומך ואם שוב לא התמודד עם האתגר הקלף הופך לחוסם.

פירוש קלף שישה גביעים בטארוט

שישה גביעים חדש

שישה גביעים Six Cups מייצג זכרונות עבר המופיעים בהווה כאתגר מחודש. הניצחון יהיה אם האדם ידע להתייחס להזדמנות שניתנה לו ממקום התפתחותי חדש, עם זווית ראייה חדשה.

הילדים מסמלים זכרונות עבר אירועים שהאדם חווה והם חוזרים שנית כדי לאפשר תהליך התפתחות והתבגרות. פרחים לבנים מסמלים את היכולת ליצור התפתחות משמעותית בחייו של האדם, צבעם הלבן של הפרחים מסמל טוהר ורגישות. הם מסמלים את האפשרות ל "פריחה מחודשת". הפרחים מזכירים פנטגרם הוא סמל קוסמי שמיצג את ארבע רוחות השמים, וכיוון נוסף  כיפת השמים ממעל, מסמל את האדם שראשו בשמים בכיוון של התפתחות רוחנית. תכלת השמים מסמלת פוטנציאל, הזדמנויות, אופטימיות, חופש ביטוי, עצמאות ותקווה הצהוב שממלא את רובו של הקלף מסמל את השכל והאינטלקט, חריצות, תקשורת, הכלים להתמודדות מחדש עם אותו מצב. חשוב להיזהר מלאפשר לאגו, לדימוי עצמי שגוי להשפיע על ההתמודדות. הבית מסמל את נבכי הנפש, השער השומר העומד עם הגב הצבע האפור, מסמלים את שומר הסף של תת המודע ששומר את זכרונות העבר, האפור מסמל את הצורך באיזון בין התנהגויות עבר לא מאוזנות להווה מאוזן.

מיתולוגיה פסיכה לא רצתה לחזור לביתה אך גם לא יכולה הייתה להישאר בארמון שכן הזכרונות המשותפים לה ולקופידון הכאיבו לה. היא חוזרת ויושבת על הסלע ומחכה. למרות שקופידון לא חוזר היא מחליטה לתקן את הטעות שעשתה. קלף שמייצג את האפשרות לתקן את העבר. קלף שמייצג הזדמנות שנייה.

בקריאה קלפי חמש היוו תגובה לעיכוב שהיה בקלפי ארבע, אך התגובה של האדם לא הייתה מאוזנת. בקלפי שש נפתרות הבעיות שאיתן התמודד האדם בקלפי חמש. קלפי שש הם קלפים של הישגים, הצלחה, הרמוניה ושלמות. לאחר ההצלחה חשוב שהאדם ימשיך לשפר את חייו ולהתפתח, פשרה תוביל להזנחת מטרות ישנות וחדשות ולהפסקת ההתפתחות וכך גם ההישגים שהושגו יפגעו.

בנושא זוגיות קשר מהעבר חוזר, אדם דומה לבן בת הזוג מופיע.

בנושא קריירה עובד או מעסיק שחוזרים ומופיעים בחייו של האדם, הזדמנות שהייתה והוחמצה חוזרת.

בנשוא כספים כספי עבר, השקעות עבר מתעוררות, התמודדות מחודשת עם אתגר כספי.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים.
לוגו גדול
דילוג לתוכן