קלף שבעה מטבעות

Play Video

כישלון הוא הזדמנות להתחיל מחדש את המסע בדרך לאמת

%0תומך

שבעה מטבעות קלף של אכזבה ממציאות החיים, הפער בין הרצונות להתגשמותם הן בעולם הפיזי הן בעולם הרוחני גורם לאדם אכזבה. אדם נמצא במצב בו אומנם חייו מסודרים אך העבר צף ועולה, והוא חש בצורך לתקן את שהיה כדי לזכות בעתיד טוב יותר. ההתפקחות בקלף זה היא אותה הבנה שללא תיקון שללא התאמתות עם בעיות עבר, לא ניתן להתקדם רוחנית, לא ניתן להתפתח.

קלף שבעה מטבעות בחיים

ראייה מפוקחת של המצב הזוגי בין שבהעדר זוגיות ובין שבזוגיות קיימת. אכזבה מהקיים ומוכנות להתמודד עם אתגרים כדי ליצור שינוי.

פירוש קלף שבעה מטבעות בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
מטבעות
מייצג את אלמנט האדמה; זהו אלמנט מקורקע,
הוא מושרש בפיזי, הצלחה, מוסכמות, שפע.
גנן
עמידתו של הגנן מסמלת אכזבה, הוא השקיע עבודה וזמן ובכל זאת הגפן חרבה.
רקע אפור
פשרה, צמצום, התנתקות, הגנה.
ראש מורכן
מסמל ייאוש, אכזבה.
גפן
הגפן מסמלת מחשבות שממלאות את האדם וגורמות לו לרצון להתאמת עם המצב שאליו הוא הגיע. הגפן מסמלת גם רוחניות, שמחה, חגיגה, פוריות, תהליכי שינוי ותסיסה, איבוד שליטה. גפן חרבה מסמלת ייאוש, אכזבה.
מטה
סמכותיות, משענת, כוח רוחני, רצונות, יוזמה, כלי למימוש הרעיון.
כותונת כתומה
הכותונת הכתומה מסמלת שפע, פריון, מסמלת אהבה, יצירה, יצירתיות והשראה.
הכתום מבטא גם נטייה לאומנות, היכולת ליצור איזון בין הגוף הפיסי לגוף הרוחני זהו צבע המשחרר מחשבות ורגשות. מייצג אינטואיטיביות נשית.
הרים
ההרים באופק מסמלים מכשולים שאומנם הם מרוחקים אך על האדם להתגבר עליהם כדי להתקדם בהתפתחות הרוחנית. הנגיעות בתכלת הקיימות בקלף מביאות אופטימיות, תקווה ואת הסיכוי להצלחה.

מיתולוגיה

דדלוס שבונה את הלבירינט כלוא באי כרתים הן כי המלך מינוס אינו מאפשר לו לעזוב הן בגלל פשעו. הקלף הוא קלף של אכזבה אומנם המצב הכלכלי, המעמד המקצועי וההערכה לה זכה דדלוס השתפרו אך התחושה היא שהוא חייב לשלם על מעשי העבר. דדלוס נמצא בנקודה שבה עליו להחליט האם לקחת סיכון וליצור שינוי גם אם עליו לשלם על מעשיו או להישאר במקום לא נכון לו.

בקריאה

בעוד קלפי השש הם קלפים של הישגים, הצלחה, הרמוניה ושלמות בעולם החומר. קלפי השבע מייצגים את הרוח המעבר בין החומר לרוח מחויב מציאות של התפתחות רוחנית. ביסוס החומר מאפשר להתמודד עם הרוח והאתגרים שלה. קלפים שמייצגים שינוי תפיסה, יכולת ראייה של שני צדיי המטבע. קיימת אכזבה אך גם קיים הרצון ליצור שינוי לשלם את המחיר הנדרש ולהגיע להתפתחות רוחנית.