קלף מלכת מטות

Play Video

שליטה

%0תומך

מלכת המטות מייצגת את המנהיג, את המנהל, את איש העסקים, את הקרייריסט, האדם שכולם נוהים אחריו, זה הנמצא בראש הפירמידה, במרכז הענייניים והרעש. נהנתן, שולט אך לפעמים שתלטן, יודע להאציל סמכויות ולנהל. אדם ממגנט, אוהב ילדים, נדיב, אוהב להיות במרכז, בעל אגו, מרוכז בעצמו.

קלף מלכת מטות בחיים

שמחה, בילויים, הנאות משותפות, חשוב לזכור לא לשלוט בבן הזוג, לאפשר לו מרחב. לשים את האגו בצד.

פירוש קלף מלכת מטות בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
מלכה
המלכה מסמלת את החלקים באישיות המבטאים את הרצון בהכרה של הסביבה, את הכוח ואת יכולות העשייה שלה, בשל גילה וניסיונה היא מממשת את האקטיביות שבה לצורך פעולות שמתמשכות לאורך תהליך ומאפשרות לו לקרות.
כס מלכותי
יציבות, שליטה, מנהיגות
כתר
שליטה, תהילה, שלמות, רציפות.
חמנייה
פרח החמנייה מסמל את השמש שהיא מקור החיים שממנה המלכה שואבת את כוחה. השלם מורכב מחלקים, אהבה, אור, חום, כמיהה לעולמות עליונים.
צעיף לבן
הגנה, כיסוי. הלבן מסמל טוהר.
גלימה צהובה
שמלתה בצבע צהוב מסמלת את העוצמה האלוהית, את האור האלוהי, את הבריאה. סמכות, כוח, פאר, הצהוב מסמל שפע, אנרגיה, אושר, אומץ אך גם זהירות ופחדנות. תקשורת פנימית וחיצונית.
מטה אחד
סמכותיות, משענת, כוח רוחני, רצונות, יוזמה,
כלי למימוש הרעיון העלים הם התחדשות, צמיחה ותקווה.
סמל 4 אריות
האריה מלך החיות בטבע מדגיש את כוחה ועוצמתה. הוא מייצג מנהיגות, אומץ, ביטחון, בעל יכולת להוביל,
איזון בין כוח לעוצמה פיזית, אחריות, יצריות.
חתול שחור
החתול השחור מסמל את ידיעת הסוד, ואת ראיית הנסתר. הוא מסמל חופש, עצמאות, גמישות, יופי, שומר סודות, תורת הנסתר, אצילות.
רקע תכלת
שמיים, רוחניות, אפשרויות אין סופיות ונצח.
הרים
אתגרים, עוצמה, מסתור, מכשול.

אסטרולוגיה

מזל אריה בין 23 ביולי לבין 22 באוגוסט שייך ליסוד האש התכונות המיוחסות למזל זה הן נדיבות, לבביות, רוחב לב, יצירתיות, התלהבות, נאמנות, רוחב אופקים, וגם יהירות, התנשאות, שתלטנות, נטייה להתערבות בחיי המשפחה והסביבה, דוגמטיות וחוסר סבלנות.

בקריאה

חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך, המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

המסר

המלכה מייצגת את האנרגיה הנשית, בטבע הנקבות הן האקטיביות לדוגמה הלביאה היא שמטפלת בגורים וצדה את המזון עבור הלהקה. אנרגיה זו פועלת, מבצעת, דואגת ליציבות ולהמשכיות. התנהגותה האופיינית של המלכה היא רצון להגשמה ולהעצמה אישית, לניהול, לשליטה. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של ויתור על האגו וקלילות ביחסים עם הסביבה.