קלף מלכת מטות

שליטה

קלף מלכת מטות בחיים

בנושא זוגיות שמחה, בילויים, הנאות משותפות, חשוב לזכור לא לשלוט בבן הזוג, לאפשר לו מרחב. לשים את האגו בצד.

בנושא קריירה סמכות, הישגים, קידום, ניהול ויוזמה, חשוב לזכור לעבוד גם עבודת צוות, ולהעריך את עבודתם של השותפים.

בנושא כספים שיקולים נבונים המובילים לרווחים.

מציב שאלה, אתגר במהותו תומך בשיפור הסביבה  הקרובה בין אם במשפחה ובין אם בעבודה, תומך בצורך בשיפור אישי והגשמה אישית חוסם במעט בשל הצורך להיות במרכז, ומאחר שהשואל פועל ממקום של אגו.  

פירוש קלף מלכת מטות בטארוט

מלכת מטות חדש

מלכת המטות Queen of Wands מייצגת את המנהיג, המנהל, איש העסקים הקרייריסט, האדם שכולם נוהים אחריו, זה הנמצא בראש הפירמידה, במרכז העינינים והרעש. נהנתן, שולט אך לפעמים שתלטן יודע להאציל סמכויות ולנהל. אדם ממגנט, אוהב ילדים, נדיב, אוהב להיות במרכז, בעל אגו, מרוכז בעצמו.

המלכה מסמלת את החלקים באישיות המבטאים את הרצון בהכרה של הסביבה את הכוח, ואת יכולות העשייה שלה, בשל גילה וניסיונה היא מממשת את האקטיביות שבה לצורך פעולות שמתמשכות לאורך תהליך ומאפשרות לו לקרות. ישיבתה עם הפנים קדימה מסמלת את ההנהגה שבה את הביטחון העצמי שלה. שמלתה בצבע זהב מסמלת את העוצמה האלוהית, את האור האלוהי, את הבריאה. פרח החמנייה מסמל את השמש שהיא מקור החיים ממנה המלכה שואבת את כוחה. גם האריות מלכי החיות בטבע מדגישים את כוחה ועוצמתה. החתול השחור מסמל את ידיעת הסוד, ואת ראיית הנסתר.

אסטרולוגיה מזל אריה בין ה 23 ביולי לבין ה 22 באוגוסט שייך ליסוד האש התכונות המיוחסות למזל זה הן נדיבות, לבביות, רוחב לב, יצירתיות, התלהבות, נאמנות, רוחב אופקים וגם יהירות, התנשאות,שתלטנות, נטייה להתערבות בחיי המשפחה והסביבה, דוגמתיות וחוסר סבלנות.

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך, המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

המסר המלכה מייצגת את האנרגיה הנשית, בטבע הנקבות הן האקטיביות לדוגמה הלביאה היא שמטפלת בגורים וצדה את המזון עבור הלהקה. אנרגיה זו פועלת, מבצעת, דואגת ליציבות ולהמשכיות. התנהגותה האופיינית של המלכה היא רצון להגשמה והעצמה אישית, ניהול, שליטה. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של ויתור על האגו וקלילות ביחסים עם הסביבה.

בנושא זוגיות שמחה, בילויים, הנאות משותפות, חשוב לזכור לא לשלוט בבן הזוג, לאפשר לו מרחב. לשים את האגו בצד.

בנושא קריירה סמכות, הישגים, קידום, ניהול ויוזמה, חשוב לזכור לעבוד גם עבודת צוות, ולהעריך את עבודתם של השותפים.

בנושא כספים שיקולים נבונים המובילים לרווחים.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים.
לוגו גדול
דילוג לתוכן