קלף מלכת חרבות

Play Video

ללא פשרות

%0תומך

קלף מלכת חרבות Queen of swords מייצגת אדם מופנם, שקט, ללא צורך בהכרה. מה שחשוב לו הוא השינוי שהוא יוצר בסביבתו, תיקון העוולות. האדם יודע להתנתק מהסביבה ולהתרכז בעבודתו. אדם שהוא אידיאליסט, צדק חברתי חשוב לו, עקשן, מתמיד, קיימת באדם הנטייה להקריב הכול למען המטרה.

קלף מלכת חרבות בחיים

בנושא זוגיות מציאת בן בת זוג ותחזוקה של זוגיות קיימת אינם נמצאים בראש סדר העדיפות של האדם.

פירוש קלף מלכת חרבות בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
מלכה
המלכה מסמלת את החלקים באישיות המבטאים את הרצון בהכרה של הסביבה את הכוח, ואת יכולות העשייה שלה, בשל גילה וניסיונה היא מממשת את האקטיביות שבה לצורך פעולות שמתמשכות לאורך תהליך ומאפשרות לו לקרות.
כס מלכותי
יציבות, שליטה, מנהיגות.
כתר
שליטה, תהילה, שלמות, רציפות.
מבט הצידה
משקף את הרצון של המלכה להביט לעבר החלומות שלה.
חרב
מיוצגת בידי יסוד האוויר שמייצג היגיון קר. איבחת החרב מהירה, חדה, קרה ומחושבת. וכך גם המחשבה המגיעה מהאינטלקט. מסמלת סמכות, צדק, כוח, חוזק, הפרדה בין טוב לרע.
עננים
עננים מסמלים את הצל שנגרם בחייו של אדם בשל אתגרים שונים מהסחות דעת, אכזבות או עיכובים אך המלכה יושבת מעל קו העננים, מסמל כי היא התעלתה מעל הצל, הסחות הדעת והעיכובים, היא התגברה על האתגרים. עננים, כוח, ארעיים, מהווים חוצץ, התחדשות.
מלאך
המלאך בכיסא המלכה מסמל טוב לב, טוהר, הגנה, נחמה והכרת תודה. מלאך, שליח אלוהים, ישות רוחנית, הגנה.
פרפר
שינוי, יופי, עדינות.
רקע תכלת
שמיים, רוחניות, אפשרויות אין סופיות ונצח.
הרים
הרים מסמלים מכשולים גדולים או אתגרים בחייו של האדם. פסגה של הר מסמלת התגברות על מכשול. הצלחה מובילה להבנת המטרות בחייו של האדם.

אסטרולוגיה מזל דלי בין 20 בינואר לבין 18 בפברואר שייך ליסוד האוויר התכונות המיוחסות למזל זה אינטליגנטיות, היגיון, נאמנות, אידיאליזם, הומניטריות, שוחר צדק, מקוריות, סובלנות, נון קונפומיסטיות, חשוב להם לצעוד בדרך שהם מתווים, נאמנים לעצמם וגם מוזרות, תמהונות.

בקריאה

חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך, המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

המסר המלכה מייצגת את האנרגיה הנשית, בטבע הנקבות הן האקטיביות לדוגמה הלביאה היא שמטפלת בגורים וצדה את המזון עבור הלהקה. אנרגיה זו פועלת, מבצעת, דואגת ליציבות ולהמשכיות. התנהגותה האופיינית של המלכה היא חשיבה ותכנון עתידיים, חשיבה אידאליסטית, צורך לשפר את הסביבה. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של קלילות, הנאה מהקיים ומהמשפחה.