קלף מלכת חרבות

ללא פשרות

קלף מלכת חרבות בחיים

בנושא זוגיות מציאת בן בת זוג ותחזוקה של זוגיות קיימת אינם נמצאים בראש סדר העדיפות של האדם.

בנושא קריירה נושא מרכזי בחיים בין אם האדם שכיר ובין אם הוא עצמאי, שפע רעיונות המובילים להצלחה.

בנושא כספים חשיבה עתידית מנחה את ההשקעות, מהלכים מפתיעים שיוצרים תשואות.

הקלף מציב שאלה אתגר, היכולות של שואל גבוהות בתחום עבודתו, יש לו יכולת מיקוד גבוהה ובעל רעיונות רבים אותם הוא מיישם בתחום העבודה לכן קלף זה תומך בנושא הקריירה, מאחר והאנרגיה מושקעת החוצה אל הסביבה החיצונית כמו מקום עבודה, הבית יוצא נפסד שכן אין השקעה במשפחה ולכן זהו קלף חוסם בנושא זוגיות.

מלכת חרבות חדש

מלכת החרבות Queen of words מייצגת אדם מופנם, שקט, ללא צורך בהכרה. מה שחשוב לו הוא השינוי שהוא יוצר בסביבתו, תיקון העוולות. האדם יודע להתנתק מהסביבה ולהתרכז בעבודתו. אדם שהוא  אידאליסט, צדק חברתי חשוב לו. עקשן, מתמיד, קיימת באדם הנטייה להקריב הכל למען המטרה.

פירוש קלף מלכת חרבות בטארוט​

המלכה מסמלת את החלקים באישיות המבטאים את הרצון בהכרה של הסביבה את הכוח, ואת יכולות העשייה שלה, בשל גילה וניסיונה היא מממשת את האקטיביות שבה לצורך פעולות שמתמשכות לאורך תהליך ומאפשרות לו לקרות. מחד גיסא המלכה מחזיקה בחרב הניצבת ומסמלת את כוחה ועוצמתה ומאידך גיסא היד מושטת לשלום, הדואליות הקיימת בבני מזל דלי. המלאך בכיסא המלכה מסמל טוב לב, טוהר, הגנה, נוחות, נחמה והכרת תודה. המלכה יושבת על כיסא מלכות בראש ההר, הרים מסמלים מכשולים גדולים או אתגרים בחייו של האדם. פסגה של הר מסמלת התגברות על מכשול. הצלחה מובילה להבנת המטרות בחייו של האדם. עננים מסמלים את הצל שנגרם לחייו של אדם כתוצאה מאתגרים שונים מהסחות דעת, אכזבות או עיכובים אך המלכה יושבת מעל קו העננים מה שמסמל כי היא התעלתה מעל הצל, הסחות הדעת והעיכובים, היא התגברה על האתגרים.

אסטרולוגיה מזל דלי בין ה 20 בינואר לבין ה 18 בפברואר שייך ליסוד האוויר התכונות המיוחסות למזל זה אינטליגנטיות, היגיון, נאמנות, אידאליזם, הומניטריות, שוחרי צדק, מקוריות, סובלנות, נון קונפורמיסטיות, חשוב להם לצעוד בדרך שהם מתווים, נאמנים לעצמם וגם מוזרות, תמהונות.

.בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך, המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

המסר המלכה מייצגת את האנרגיה הנשית, בטבע הנקבות הן האקטיביות לדוגמה הלביאה היא שמטפלת בגורים וצדה את המזון עבור הלהקה. אנרגיה זו פועלת, מבצעת דואגת ליציבות ולהמשכיות. התנהגותה האופיינית של המלכה היא חשיבה ותכנון עתידיים, חשיבה אידאליסטית, צורך לשפר את הסביבה. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של קלילות, הנאה מהקיים ומהמשפחה.

בנושא זוגיות מציאת בן בת זוג ותחזוקה של זוגיות קיימת אינם נמצאים בראש סדר העדיפות של האדם.

בנושא קריירה נושא מרכזי בחיים בין אם האדם שכיר ובין אם הוא עצמאי, שפע רעיונות המובילים להצלחה.

בנושא כספים חשיבה עתידית מנחה את ההשקעות, מהלכים מפתיעים שיוצרים תשואות.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים.
לוגו גדול
דילוג לתוכן