קלף מלכת מטבעות

Play Video

פשטות

%0תומך

מלכת מטבעות מייצגת אדם המחפש חיים שקטים ופשוטים, עבודה יציבה ללא סיכונים. אדם מלא תשוקה, אוהב הנאות כמו אומנות ותרבות אינו נוטה להתרברב. חשוב לו ביותר בטחונו הכלכלי, הצורך ביציבות וסדר, מחפש באחרים את היופי הפנימי והכנות. לא מפחד מעבודה קשה. קיימת בו עקשנות, קנאות, וחשש מחדשנות ושינויים.

קלף מלכת מטבעות בחיים

אהבה, יציבות, מיניות, אימהות כל אלה קיימים על בסיס כלכלי.

פירוש קלף מלכת מטבעות בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
מלכה
המלכה מסמלת את החלקים באישיות המבטאים את הרצון בהכרה של הסביבה, את הכוח ואת יכולות העשייה שלה. בשל גילה וניסיונה היא מממשת את האקטיביות שבה לצורך פעולות שמתמשכות לאורך תהליך ומאפשרות לו לקרות.
פרחים
הרקע הפורח, הפירות והאדמה מסמלים את החלק הפיזי החומרי של החיים. חיים פוריים ומלאי שפע, צמיחה, התחלה חדשה, יופי, שמחה, מחזוריות.
כתר
שליטה, תהילה, שלמות, רציפות.
כיסא מלכות
יציבות, שליטה, מנהיגות.
מטבע
מייצג את אלמנט האדמה; זהו אלמנט מקורקע,
הוא מושרש בפיזי, הצלחה, מוסכמות, שפע.
גלימה אדומה
הבגד האדום מסמל חיים, חוזק, חיות, הישרדות, חומריות, פוריות ופריון. סמכות, כוח, פאר. הצבע האדום מייצג עשייה חולצתה הלבנה מייצגת טוהר.
רקע צהוב
שפע, אנרגיה, אושר. הוא מייצג אומץ אך גם זהירות ופחדנות. תקשורת פנימית וחיצונית.
ארנבת
הארנבת אף היא מסמלת פוריות ופריון. פחד שיעלם הטוב, תאווה. חיה לילית מזוהה עם הירח.
הרים
אתגרים, עוצמה, מסתור, מכשול.

אסטרולוגיה

הקלף מסומל בידי אורנוס אל השמיים שייך לאלים הפרה אולימפיים. מסמל את הלילה הקדמון לפני שנברא האור, המקור ללידתה של התודעה, של הכרת המציאות והיצירה הגשמית, אורנוס מסמל את המחשבה הבוראת.

המאבק בין אורנוס ובנו כרונוס אל הזמן שמרד בו ותפס את השלטון מסמל את תחילת הזמן ואת הרצף שבו האדם נולד, את נקודת ההתחלה שנעה לקראת הכליה והסיום.

בקריאה

חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך, המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

המסר

המלכה מייצגת את האנרגיה הנשית, בטבע הנקבות הן האקטיביות לדוגמה הלביאה היא שמטפלת בגורים וצדה את המזון עבור הלהקה. אנרגיה זו פועלת, מבצעת, דואגת ליציבות ולהמשכיות. התנהגותה האופיינית של המלכה מונעת בידי הצורך בביטחון חומרי וביציבות חומרית, חוסר רצון ליצור שינויים, חוסר רצון לבחון את הגבולות, העדפה לחיות את המוכר. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של יצירת שינויים וזרימה בחיים.