שואלים את המטוטלת שאלות כן ולא

הכינו את עצמכם לשאלת השאלות. חשבו על שאלה בנושא זוגיוות, קריירה או כספים. הרפו מרעשים חיצוניים ומרעשים פנימיים, הירגעו תיהנו מהחיבור והתמקדו. היו פתוחים, ניטרליים ובהחלט אל תנסו לחזות תשובות.

מטוטלת

מהי מטוטלת?

מטוטלת היא אובייקט קטן המחובר לקצה שרשרת, היא יכולה להיות עשויה מעץ, קריסטל, אבן חן, זכוכית או מתכת. מטוטלת היא כלי המשמש להתחברות לעצמי הגבוה ול'מקור' בשאלת שאלות שיעזרו להנחות, להבהיר ולהעלות את המודעות. ניתן להשתמש במטוטלת כדי לעזור בכל בעיה, סיטואציה מטרידה או שאלה בה נזקקים לבהירות רבה יותר, לחיבור ולהבנה טובה יותר.

מטוטלת

איך זה עובד?

היו ברורים באופן בו אתם מתנסחים בשאלותיכם. שאלו שאלות שניתן לענות עליהן בכן או בלא. היו ספציפיים ככל שתוכלו בניסוחיכם. הימנעו מלבקש דעות או להשתמש במילים "צריך" או "אמור" בשאלותיכם. היו סבלניים.

מומלץ לשאלות מספר שאלות ברצף באותו נושא. כשמחפשים בהירות או הכוונה בסיטואציה מסוימת, הכינו יותר משאלה אחת בנושא כדי לעזור לכם להשיג כמה שיותר תובנות וכמה שיותר הדרכה. לא תמיד המטוטלת עובדת. לפעמים מטוטלת לא תרצה לענות או לא תהיה פתוחה לענות על שאלה מסוימת באותה עת. אל תתעקשו לקבל תשובה, חכו מספר ימים ושאלו שוב.

חשבו על שאלה בלבכם ולחצו על המטוטלת לקבלת תשובה מידית. תנועת המטוטלת ממך וקדימה וחזרה אליך התשובה היא כן. תנועה ימינה ומשאלה וחוזר חלילה התשובה היא לא. התנועה מעגלית התשובה לא ברורה או שאין תשובה חד משמעית.

קורס מטוטלת דיגיטלי

קורס תקשור בעזרת מטוטלת הוא מתנה אישית ומיוחדת שתיתן לך הכוונה בקבלת החלטות. זו מתנה ליום הולדת, מתנה לחגים או סתם כך כדי לפנק אדם יקר. בקורס תלמדי מהי הדרך הנכונה להשתמש בה כדי לקבל מסרים שיכוונו אותך בשבילי החיים.

עם רכישת הקורס תקבלי במתנה מטוטלת ניבוי בעיצוב מיוחד שתלווה אותך ביום יום. שלושה לוחות ניבוי שיעזרו לך להתחבר למקורות ידע מהיקום וכלי לטיהור אנרגטי של המטוטלת.

אבני מטוטלת
קורס מטוטלת דיגיטלי - קבלי במתנה מטוטלת אישית + 3 מפות ניבוי + ערכת טיהור

שואלים את המטוטלת שאלות כן ולא

מדי יום עולות שאלות בנושאים אקטואליים עליהם היית רוצה לקבל תשובה מהיקום. בעזרת מטוטלת ניתן לקבל תשובות לכל השאלות הללו. המטוטלת אינה רק כלי לתשובות של כן ולא. בקורס תלמדי איך בעזרת המטוטלת את יכולה להתחבר לאנרגיות גבוהות של מלאכים.

תקשור עם מטוטלת - איך זה עובד?

המטוטלת בנויה משרשרת גמישה המחוברת בצידה התחתון למשקולת ומצידה האחר לידית אותה ניתן להחזיק בעדינות בין האצבעות. המשקולת יכולה להיות עשויה מעץ, מקריסטל, מאבן חן, מזכוכית, ממתכת או מכל חומר שמרגישים קרובים אליו.

המטוטלת מהווה צינור דרכו עובר הידע הקוסמי שנועד להנחות, להבהיר ולהעלות את המודעות. היא מאפשרת להתחבר לעצמי הגבוה ול'מקור' מסלול תנועתה של המטוטלת טומן בחובו את התשובה לשאלה שנשאלה.

הכינו את עצמכם לשאלת השאלות. הרפו מרעשים חיצוניים ומרעשים פנימיים, הרגעו, תיהנו מהחיבור והתמקדו. היו ברורים באופן בו אתם מתנסחים בשאלותיכם. שאלו שאלות שניתן לענות עליהן בכן או בלא. היו ספציפיים ככל שתוכלו בניסוחיכם. היו פתוחים, ניטרליים ובהחלט אל תנסו לחזות תשובות.

מומלץ לשאלות מספר שאלות ברצף באותו נושא, כשמחפשים בהירות או הכוונה בסיטואציה מסויימת, כדי לעזור לכם להשיג כמה שיותר תובנות וכמה שיותר הדרכה. לא תמיד המטוטלת עובדת. לפעמים מטוטלת לא תרצה לענות או לא תהיה פתוחה לענות לשאלה מסוימת באותה עת. אל תתעקשו לקבל תשובה, חכו מספר ימים ושאלו שוב.

שפת המטוטלת היא בתנועה שלה. יש שלושה סוגי תנועה אופייניים בקו ישר מהשואל קדימה התשובה היא כן בדומה לתנועת הראש כשמשיבים בחיוב. בקו ישר מצד ימין לשמאל לשואל התשובה היא לא בדומה לתנועת הראש כשמשיבים בשלילה. תנועה נוספת לא פחות חשובה היא התנועה המעגלית כאשר המטוטלת משדרת כי השואל עדיין אינו בשל לקבלת התשובה.

error: