קלף נסיך מטות

Play Video

הרצון ללמוד

%0תומך

נסיך המטות מייצג אדם המחפש אתגרים, ריגושים וחוויות, אינטואיטיבי, זקוק לגיוון ולחידוש, שואף לחוות את החיים, אוהב את החיים, רוצה להתנסות, ללמוד, להרחיב אופקים, אוהב טבע וטיולים בארץ ובחו"ל. אוהב חופש, נדודים ומרחב אישי, רגשי ופיזי. קיים צורך לאסוף חוויות ללמוד גם כשהתכלית היא ללמוד ללא יישום. הריצה אחר החוויה הבאה, הלמידה הבאה והרצון לחופש ללא מעשיות מעכבת את תהליך ההתפתחות.

קלף נסיך מטות בחיים

התחלות קלות, שמסתיימות במהירות בשל החשש להתחייב, זוגיות שאחד מבני הזוג חי או הגיע מחו"ל, או הפגישה הייתה בחו"ל. חשוב לזכור לשמור על המשכיות הקשר כדי להתפתח בנושא זוגיות.

פירוש קלף נסיך מטות בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
מבט למעלה
משקף את פוטנציאל המימוש שלו, הוא מכוון גבוה, מלא אידאלים,
אך גם אינו רואה את המכשולים.
מטה
סמכותיות, משענת, כוח רוחני, רצונות, יוזמה, כלי למימוש הרעיון. עלים הם התחדשות, צמיחה ותקווה.
כובע לבן עם נוצה
הגנה, סמל לכבוד, שינוי, הלבן מסמל טוהר והנוצה מסמלת קלות,
הגשמת חלום, טוהר כפיים, ניקיון הלב.
כותונת צהובה
שפע, אנרגיה, אושר. הוא מייצג אומץ אך גם זהירות ופחדנות.
תקשורת פנימית וחיצונית. משקף את השמש המחממת ומאפשרת צמיחה וגדילה.
רקע תכלת
שמיים, רוחניות, אפשרויות אין סופיות ונצח.
הרים
ההרים ברקע מסמלים את האתגרים הצפויים בתהליך. הם מסמלים עוצמה, מסתור, מכשול.
מגפיים
חיבור למציאות הפיזית, צבעם הצהוב מסמל שפע, אנרגיה, אושר.
הוא מייצג אומץ אך גם זהירות ופחדנות. תקשורת פנימית וחיצונית.
נסיך
הנסיך מסמל חלקים באישיות המאפשרים להשתמש במשאבים שמסביב לצורך עשייה, גילו הצעיר של הנסיך גורם לו קושי לממש את האפשרויות בשל חוסר סבלנות, העדר יוזמה, חיים בחלום.
נוף צחיח
נוף צחיח מסמל את הנתיב הייחודי, יש למצוא עניין גם בצחיחות ולא בהמולה. שלב חשוב בצמיחה, בלמידה, יש לתת הזדמנות לכל דבר בחיים.

אסטרולוגיה

מזל קשת בין 22 בנובמבר לבין 21 בדצמבר שייך ליסוד האש התכונות המיוחסות למזל זה הן אהבת הרפתקאות, טיולים בחיק הטבע, בעלי חיים וספורט. אהבה לנסיעות וטיולים בחו"ל, אהבת לימודים, אהבת צדק, אופטימיות, פתיחות וגם חוסר טקט, לקיחת סיכונים, חשש ממסגרות, הימורים.

בקריאה

חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה. את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

המסר

המסר של הנסיך מייצג את ההבטחה שיש בהתחלה, אך הנסיך מייצג חוסר ניסיון את הקושי להתגבר על בעיות וליצור המשכיות של התהליך הוא מביא איתו תובנות חדשות. התנהגותו האופיינית של הנסיך לחפש אתגרים, ללמוד, לחקור, להתרגש, להכיר, ללא התנהגות מעשית שמובילה להתמודדות עם האתגר והתפתחות. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של מעשיות, התמודדות ולמידה במסגרת הקיימת.