קלף נסיך חרבות

Play Video

סקרנות

%0תומך

קלף נסיך חרבות Page of swords מייצג אדם שעוסק בעיתונאות, תקשורת, פרסום, דעת קהל, מכירות, אדם מהיר חשיבה, לשון חדה ויכולת תקשורת גבוהה, תזזיתי, חי בתחושת פספוס היוצרת בו אי שקט, יודע להקסים את סביבתו, סקרן, צמא לידע ודעת, מחפש שינוי וגיוון, החיים עבור אדם זה הם אוסף של חוויות והתנסויות.

קלף נסיך חרבות בחיים

בנושא זוגיות שפע של התחלות, בילויים, תקשורת זורמת בין בני הזוג, סקרנות להכיר. בזוגיות קיימת יתכן וייווצר רצון להכיר אחרים, חשוב להפנות את האנרגיה הזוגית אל תוך הזוגיות ולא החוצה.

פירוש קלף נסיך חרבות בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
ציפורים
קלות, שמחה, מהירות, רוחניות, חוכמה, אינטליגנציה קבוצתית.
עננים
כוח, ארעיים, מהווים חוצץ, התחדשות.
חרב
מיוצגת בידי יסוד האוויר שמייצג היגיון קר. איבחת החרב מהירה, חדה, קרה ומחושבת. וכך גם המחשבה המגיעה מהאינטלקט. מסמלת סמכות, צדק, כוח, חוזק, הפרדה בין טוב לרע.
עלם
אנרגית נעורים, צמיחה, תמימות ואופטימיות.
נסיך
הנסיך מסמל חלקים באישיות המאפשרים להשתמש במשאבים שמסביבו לצורך עשייה. גילו הצעיר של הנסיך גורם לו לקושי לממש את האפשרויות בשל חוסר סבלנות, העדר יוזמה, חיים בחלום.
עץ
מזון, מקלט, הגנה, חיבור לאדמה, שורשים פיזי, גזע רגש, צמרת רוחניות, שפע, בנייה.
כותונת אדומה
צבעה האדום מסמל עשייה הצבע הצהוב של חולצתו ומכנסיו מסמל את השמש את אורה מקרין אנרגיה רוחנית
מגפיים אדומות
תנועה, התלהבות, נחישות צבען האדום מסמל עשייה, בנייה ופעולה.
רקע תכלת
שמיים, רוחניות, אפשרויות אין סופיות ונצח.
רוח
הרוח מסמלת את הנתיב הייחודי של הנסיך שאיתו הוא חייב להתמודד, תחושת חופש, יצירתיות, חופש פעולה וחוכמה רבה, רוח פרצים מסמלת את הקושי הקיים מול דחפים יצירתיים וחופש שמפחידים את האדם מאחר שמחייבים אותו לפעולה, פעולה שהיא אינה חיפוש החוויות וההתנסויות כמרדף שווא אחר הרוח, אלא בחיים עצמם. רוח, עוצמה, תנועה, שינוי.
הר
אתגרים, עוצמה, מסתור, מכשול.

אסטרולוגיה

מזל תאומים בין 21 במאי לבין 21 ביוני שייך ליסוד האוויר התכונות המיוחסות למזל זה הן סקרנות, מהירות מחשבה, קליטה מהירה, כושר אבחנה, יכולת הסתגלות, יכולת השתלבות, יכולת החלטה מהירה, יכולת שיחה מרתקת. וגם חטטנות, רכלנות, רדידות, קפיצה למסקנות, חוסר סבלנות, אי שמירת סודות, פטפטנות, אי דיוק במסירת מידע, תזזיתיות, אישיות כפולה.

בקריאה

חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך, המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

המסר של הנסיך מייצג את ההבטחה שיש בהתחלה, אך הנסיך מייצג חוסר ניסיון את הקושי להתגבר על בעיות וליצור המשכיות של התהליך הוא מביא איתו תובנות חדשות. התנהגותו האופיינית של הנסיך מתבטאת בחיפוש אחר משהו, ללא הגדרה, רצון לטעום מעט מכל דבר, שפע חברים, חוסר יציבות ושטחיות. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות להעמיק בקיים כדי לאפשר התפתחות.