קלף נסיך מטבעות

Play Video

אדמינסטרטור

%0תומך

קלף נסיך מטבעות מייצג את האדם שנותן שרות, נאמן, מסור, מסודר, מאורגן, יסודי, דייקן, אדם השואף לפשטות, יציבות ושגרה. איש הפרטים הקטנים, קפדן, בעל נטייה להיכנס לאותם פרטים קטנים יתר על המידה ועל הנדרש. איש של כושר ותזונה מאוזנת, חלק מהתכונות הללו מובילות להעדר יוזמה, בעל מוסר עבודה גבוה וכשאין מה לעשות הוא ימצא מה לעשות. יציבות חשובה לו ביותר.

קלף נסיך מטבעות בחיים

חיפוש אחר יציבות בקשר, קבלת ונתינת תמיכה, נאמנות, קיימת נטייה לשמרנות בהגדרת התפקיד של בן או בת הזוג בתוך הזוגיות.

פירוש קלף נסיך מטבעות בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
נסיך
הנסיך מסמל חלקים באישיות המאפשרים להשתמש במשאבים שמסביב לצורך עשייה. גילו הצעיר גורם לו לקושי לממש את האפשרויות בשל חוסר סבלנות, העדר יוזמה, חיים בחלום.
מטבע
מייצג את אלמנט האדמה; זהו אלמנט מקורקע, הוא מושרש בפיזי,
הצלחה, מוסכמות, שפע.
כובע אדום
כובעו האדום מסמל עשייה, הגנה, סמל לכבוד, שינוי.
כותונת ירוקה
כותונת ירוקה מסמלת התחדשות, צמיחה, תקווה, בריאות ונעורים.
חגורה
מפרידה בין הפיזי לרוח, שליטה במודעות, אבטחה.
עצים
מזון, מקלט, הגנה, חיבור לאדמה, שורשים פיזי, גזע רגש, צמרת רוחניות, שפע, בנייה.
הרים
אתגרים, עוצמה, מסתור, מכשול.
מגפיים כתומות
תנועה, התלהבות, נחישות, צבעם הכתום מסמל שפע, פריון,
מסמל אהבה, יצירה, יצירתיות והשראה.
הכתום מבטא גם נטייה לאומנות. מייצג אינטואיטיביות נשית.
אדמה פורייה
הנוף של האדמה הפורייה מסמל את הנתיב הייחודי של הנסיך שחי בביטחון כלכלי, במקום של סדר וארגון.
רקע צהוב
הרגע הצהוב מסמל את השמש המחממת שמאפשרת גדילה. הצהוב מסמל גם שפע, אנרגיה, אושר. הוא מייצג אומץ אך גם זהירות ופחדנות. תקשורת פנימית וחיצונית.

אסטרולוגיה

מזל בתולה בין 23 באוגוסט לבין 22 בספטמבר שייך ליסוד האדמה התכונות המיוחסות לבני המזל יצירתיות, נדיבות, נאמנות, דיוק וירידה לפרטים, חריצות, יעילות, פשטות, וגם ביקורתיות, בררנות, עקשנות.

בקריאה

חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך, המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

המסר

המסר של הנסיך מייצג את ההבטחה שיש בהתחלה, אך הנסיך מייצג את חוסר ניסיון, את הקושי להתגבר על בעיות וליצור המשכיות של התהליך, הוא מביא איתו תובנות חדשות. התנהגותו האופיינית של הנסיך נובעת מהצורך בסדר, ארגון, משמעת עצמית, יציבות, קיים צורך לדעת מה עומד להתרחש. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של למידת גמישות מחשבתית ורגשית, חשוב ללמוד שהחיים נמצאים בתנועה ובהשתנות מתמדת.