קלף נסיך מטבעות

אדמינסטרטור

קלף נסיך מטבעות בחיים

בנושא זוגיות חיפוש אחר יציבות בקשר, קבלת ונתינת תמיכה, נאמנות, קיימת נטייה לשמרנות בהגדרת התפקיד של בן או בת הזוג בתוך הזוגיות.

בנושא קריירה העדפה להיות שכיר, מסודר, דייקן, אכפתי ומשקיע, העדר יוזמה העדפה להיות מנוהל.

בנושא כספים השקעות זהירות ובטוחות המניבות תשואות נמוכות.

הקלף מציב שאלה אתגר במהותו תומך בעבודה (לא בקריירה), בשאר התחומים קיימת חסימה. השואל מחפש ביטחון יציבות ולכן כל שינוי מערער אותו ומקשה על ההתמודדות עם נושא השאלה. 

פירוש קלף נסיך מטבעות בטארוט

נסיך מטבעות חדש

נסיך המטבעות Page of Pentacles מייצג את האדם שנותן שרות, נאמן, מסור, מסודר, מאורגן, יסודי, דייקן, אדם השואף לפשטות, יציבות ושגרה. איש הפרטים הקטנים, קפדן, בעל נטייה להכנס לאותם פרטים קטנים יתר על המידה ועל הנדרש. איש של כושר ותזונה מאוזנת, חלק מהתכונות הללו מובילות להעדר יוזמה, בעל מוסר עבודה גבוה וכשאין מה לעשות הוא ימצא מה לעשות. יציבות חשובה לו ביותר.

הנסיך מסמל חלקים באישיות המאפשרים להשתמש במשאבים שמסביב לצורך עשייה, גילו הצעיר של הנסיך גורם לו לקושי לממש את האפשרויות כתוצאה מחוסר סבלנות, העדר יוזמה, חיים בחלום. כובעו האדום מסמל עשיה. הנוף של האדמות הפוריות מסמל את הנתיב הייחודי של הנסיך שחי בביטחון כלכלי, במקום של סדר וארגון. הרקע עוטף את הנסיך ומאפשר לו את תחושת הביטחון הנדרשת לו כדי להתפתח. הרקע הצהוב המסמל את השמש המחממת ומאפשרת גדילה.

אסטרולוגיה מזל בתולה בין ה 23 באוגוסט לבין ה 22 בספטמבר שייך ליסוד האדמה התכונות המיוחסות לבני המזל יצירתיות, נדיבות, נאמנות, דיוק וירידה לפרטים, חריצות, יעילות, פשטות, וגם ביקורתיות, בררנות, עקשנות.

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך, המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

המסר של הנסיך מייצג את ההבטחה שיש בהתחלה, אך הנסיך מייצג חוסר ניסיון את הקושי להתגבר על בעיות וליצור המשכיות של התהליך הוא מביא איתו תובנות חדשות. התנהגותו האופיינית של הנסיך נובעת מהצורך בסדר, ארגון, משמעת עצמית, יציבות, קיים צורך לדעת מה עומד להתרחש. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של למידת גמישות מחשבתית ורגשית, חשוב ללמוד שהחיים נמצאים בתנועה והשתנות מתמדת.

בנושא זוגיות חיפוש אחר יציבות בקשר, קבלת ונתינת תמיכה, נאמנות, קיימת נטייה לשמרנות בהגדרת התפקיד של בן או בת הזוג בתוך הזוגיות.

בנושא קריירה העדפה להיות שכיר, מסודר, דייקן, אכפתי ומשקיע, העדר יוזמה העדפה להיות מנוהל.

בנושא כספים השקעות זהירות ובטוחות המניבות תשואות נמוכות.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים.
לוגו גדול
דילוג לתוכן