קלף נסיך גביעים

היוצר והיצירה

קלף נסיך גביעים בחיים

בנושא זוגיות מלאי רכות, אהבה, רגישות, אכפתיות, אמפתיה וסימפתיה לבן בת הזוג.

בנושא קריירה יצירה ויצירתיות, טיפול, מיסטיקה ואומנות, חייב להיות גורם המטפל בצד הניהולי והחומרי של העסק.

בנושא כספים עדיף למצוא אדם שבוטחים בו שיטפל בכל הצד החומרי של החיים.

הקלף מציב שאלה אתגר במהותו תומך באומנים ובמטפלים חוסם  במצבים בהם השואל לא מצליח לממש את העולם הרגשי שלו בעולם החומר, ואינו תומך בשאלות בנושא כספים. השואל בכל נושא שנשאל חייב לבטא את רגשותיו מאחר שהסביבה אינה יודעת מה הוא חש בתוך עולמו הפנימי.

פירוש קלף נסיך גביעים בטארוט

נסיך גביעים חדש

נסיך הגביעים Page of Cups מייצג אדם של יצירה, אומנות וטיפול בזולת, מופנם, המתקשה לבטא את עולמו הפנימי ונחבא אל הכלים. אדם מיוחד, אופטימי, נותן אמון ובוטח, רגיש ובעל עולם פנימי עשיר. יש נטייה לחיות בחלום. האדם בטוח כי כל הסביבה בין אם הקרובה לו ובין אם הרחוקה מבינה ומכירה את עולמו הפנימי כשבמציאות אין דבר רחוק מהמציאות מזה. עליו לבטא את עצמו כדי ליצור תהליך והתפתחות. קיים באדם קושי להתמודד עם המטלות החומריות של העולם לארגן את הזמן, לארגן כספים.

הנסיך מסמל חלקים באישיות המאפשרים להשתמש במשאבים שמסביב לצורך עשייה, גילו הצעיר של הנסיך גורם לו קושי לממש את האפשרויות כתוצאה מחוסר סבלנות, העדר יוזמה, חיים בחלום. בגדיו הרכים והצבעים הפסטליים מסמלים דמיון, רגישות ורוך. הנוף בגבו של הנסיך הים הגלי מסמל את עולמו הרגשי הסוער, את חוסר הוודאות בחייו. עליו להתעמת עם רגשותיו וללמוד לבטא אותם בצורה מלאה ונכונה כחלק מההבנה שבחיים בניגוד לחלומות יש אתגרים שחייבים להתגבר עליהם כדי להתפתח ולצמוח.

אסטרולוגיה מזל דגים בין ה 19 בפברואר לבין ה 20 במרץ שייך ליסוד המים התכונות המיוחסות למזל זה הן מסתוריות ומיסטיות אידאליזם, אינטואיטיביות, בעלי השראה ודמיון, עדינות, סובלנות, חמלה, וגם בלבול, ערבוב בין מציאות לדמיון, קושי במימוש.

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

המסר של הנסיך מייצג את ההבטחה שיש בהתחלה, אך הנסיך מייצג חוסר ניסיון את הקושי להתגבר על בעיות וליצור המשכיות של התהליך הוא מביא איתו תובנות חדשות. התנהגותו האופיינית של הנסיך נוגעת בצורך לביטוי רגשי, למימוש העולם הפנימי העדר חיבור למציאות, חיים בפנטזיה, קושי לטפל בצד החומרי של החיים. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של מימוש דרך יצירה.

בנושא זוגיות מלאי רכות, אהבה, רגישות, אכפתיות, אמפתיה וסימפתיה לבן בת הזוג.

בנושא קריירה יצירה ויצירתיות, טיפול, מיסטיקה ואומנות, חייב להיות גורם המטפל בצד הניהולי והחומרי של העסק.

בנושא כספים עדיף למצוא אדם שבוטחים בו שיטפל בכל הצד החומרי של החיים.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים.
לוגו גדול
דילוג לתוכן