קלף נסיך גביעים

Play Video

היוצר והיצירה

%0תומך

קלף נסיך גביעים מייצג אדם של יצירה, של אומנות ושל טיפול בזולת. מופנם, מתקשה לבטא את עולמו הפנימי ונחבא אל הכלים. אדם מיוחד, אופטימי, נותן אמון ובוטח, רגיש ובעל עולם פנימי עשיר. יש נטייה לחיות בחלום. האדם בטוח כי כל הסביבה בין שהקרובה לו ובין שהרחוקה מבינה ומכירה את עולמו הפנימי כשבמציאות אין דבר רחוק מזה. עליו לבטא את עצמו כדי ליצור תהליך והתפתחות. קיים באדם קושי להתמודד עם המטלות החומריות של העולם לארגן את הזמן, לארגן את הכספים.

קלף נסיך גביעים בחיים

מלאי רכות, אהבה, רגישות, אכפתיות, אמפטיה וסימפטיה לבן או לבת הזוג.

פירוש קלף נסיך גביעים בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
נסיך
הנסיך מסמל חלקים באישיות המאפשרים להשתמש במשאבים שמסביב לצורך עשייה, גילו הצעיר של הנסיך גורם לו קושי לממש את האפשרויות בשל חוסר סבלנות, העדר יוזמה, חיים בחלום.
כובע תכלת
הגנה, סמל לכבוד, שינוי. צבע תכלת מסמל שמיים, רוחניות, אפשרויות אין סופיות ונצח.
דג
מיניות, עושר ופריון, שליח האל לרגש.
גביע
מייצג את אלמנט המים; מים הם מרכיב רגשי הם סמל נשי. הגביעים מדמים את הרחם הנשי המכיל.
כותונת תכלת ופרחים
צבע תכלת מסמל שמיים, רוחניות, אפשרויות אין סופיות ונצח. הפרחים מסמלים תום, פריחה והתחדשות.
ים גלי
הים הגלי מסמל את עולמו הרגשי הסוער, את חוסר הוודאות בחייו. עליו להתעמת עם רגשותיו וללמוד לבטא אותם בצורה מלאה ונכונה כחלק מההבנה שבחיים בניגוד לחלומות יש אתגרים שחייבים להתגבר עליהם כדי להתפתח ולצמוח. כוח החיים, אנרגיה נשית, ריבוי אפשריות, סכנה, עולם רגשי.
מגפיים כתומות
תנועה, התלהבות, נחישות. צבעם הכתום מסמל שפע, פריון, מסמל אהבה, יצירה, יצירתיות והשראה. הכתום מבטא גם נטייה לאומנות. מייצג אינטואיטיביות נשית.

אסטרולוגיה

מזל דגים בין 19 בפברואר לבין 20 במרץ שייך ליסוד המים התכונות המיוחסות למזל זה הן מסתוריות ומיסטיות, אידיאליזם, אינטואיטיביות, השראה ודמיון, עדינות, סובלנות, חמלה, וגם בלבול, ערבוב בין מציאות לדמיון, קושי במימוש.

בקריאה

חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

המסר

המסר של הנסיך מייצג את ההבטחה שיש בהתחלה, אך הנסיך מייצג חוסר ניסיון את הקושי להתגבר על בעיות וליצור המשכיות של התהליך הוא מביא איתו תובנות חדשות. התנהגותו האופיינית של הנסיך נוגעת בצורך לביטוי רגשי, למימוש העולם הפנימי העדר חיבור למציאות, חיים בפנטזיה, קושי לטפל בצד החומרי של החיים. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של מימוש דרך יצירה, סדר וארגון.