קלף תשע חרבות

יש סיבה לחשש

קלף תשע חרבות בחיים

בנושא זוגיות משבר ביחסים, דאגה מוצדקת הן במצב של העדר זוגיות הן במצב שבו יש זוגיות.

בנושא קריירה זעזוע במצב התעסוקתי, הקריירה מדאיגה את השואל ובצדק.

בנושא כספים בעיות כספיות סבוכות המדירות שינה מעיני השואל.

אחד משלושה קלפים מאתגרים וקשים בחפיסת הטארוט זהו קלף חוסם. קלף המסמל סיטואציה קשה בחייו של השואל, סיטואציה שהוא התאהב בה, הוא מתקשה לשחרר אותה למרות שהיא מדירה שינה מעיניו, למרות שברור שהוא מכניס ראש בריא למיטה חולה. זה הזמן לקום ולעזוב, זה הזמן להתרחק מהסיטואציה. אין אפשרות שמשהו טוב יתפתח, רק קושי וכאב.

תשע חרבות חדש

תשע חרבות Nine words אחד משלושת הקלפים המאתגרים בחפיסת קלפי הטארוט. קלף של דאגה, דאגה שאין לה תקנה, מצב בו עדיף לוותר ולעזוב. זהו קלף של יאוש, חרדה, כישלון. הסיטואציה קשה ואינטואיטיבית האדם מודע לכך, אך קשה לו לוותר, קשה לו לעזוב.

פירוש קלף תשע חרבות בטארוט

יש סיבה לחשש

הדמות יושבת במיטה בתנוחה של פחד ומתיחות, בתנוחה של דאגה. הישיבה במיטה משדרת העדר אקטיביות בנוגע לאתגר איתו יש להתמודד. תבליט הלוחמים בחרב על צד המיטה מסמל קרב או מלחמה שהאדם מנהל בחייו. הקיר השחור מסמל את האפל, את החשכה, את הלילה, את הדיכאון, את הלא כלום, את הכניעה וההעלמות. הוא מתחבר לרשע, הוא חוסם. רק כיסוי המיטה משדר אופטימיות צבעונית ופורחת שכן גם במצבים הקשים ביותר בחייו של אדם, גם באפלה צריך לזכור שמחר תזרח השמש. חשוב לזכור אם יש פתרון לבעייה למה לדאוג? אם אין פתרון לבעייה למה לדאוג?

מיתולוגיה אורסטס יודע את שעליו לעשות הוא יודע שאין לו ברירה שכן אימו הרגה את אביו ורוצה להרוג אותו, להרוס את הממלכה ולבזות את האלים. הוא קיבל את אישורו של אפולו שלקח על עצמו את האחריות לרצח האם. המצפון מייסר את אורסטס הידיעה כי לא ישלם על מעשיו לא מאפשרת לו לפעול, אך מרגע שברור לו שיענש על מעשהו הוא רוצח אותה. ואכן חייו קשים, הוא סובל ונרדף בידי אלות הנקם. הקלף מייצג מצבים של דאגה מוצדקת של השואל ויותר מכך הקלף מדגיש שהמצב יותר גרוע ממה שהוא מדמיין. עדיף לסגת למרות שהתאהבנו ברעיון, במחשבה. הכישלון מובטח.

בקריאה קלפי תשע מסמלים סיום, שלמות. קלפי תשע מסיימים את המסע שהחל בקלפי שתיים  שתכליתם הייתה תיקון השבר לאחר השלמות של קלפי האס, בקלפי שתיים התחיל הלימוד והתפתחות. בקלפי תשע המסע הושלם ואנו חוזרים למקום השלם. תשעה ירחי לידה תשעה חודשים בהם העובר מתפתח מרעיון לאדם שלם. האדם בעל שקט פנימי, ללא צורך לשנות, בטחון עצמי, חיבור לאמת. בקלף שמונה חרבות על האדם היה להשתחרר מהמצב המעכב בשימוש בכוח המחשבה ובהגיון הקר, מאחר וההזדמנות לא נוצלה עכשיו האדם משלם על אי עשייתו בכך שעליו להתמודד עם הכבלים איתם פחד להתמודד בקלף הקודם, ועם התוצאה למעשה שעשה.

בנושא זוגיות משבר ביחסים, דאגה מוצדקת הן במצב של העדר זוגיות הן במצב שבו יש זוגיות.

בנושא קריירה זעזוע במצב התעסוקתי, הקריירה מדאיגה את השואל ובצדק.

בנושא כספים בעיות כספיות סבוכות המדירות שינה מעיני השואל.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים.
לוגו גדול
דילוג לתוכן