קלף תשעה מטבעות

יגעת ומצאת תאמין

קלף תשעה מטבעות בחיים

בנושא זוגיות שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא קריירה שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא כספים שפע ועושר.

קלף תומך המגיע לאחר עבודה קשה השואל השיג את מטרותיו ואיתם שפע והצלחה חומרית.

פירוש קלף תשעה מטבעות בטארוט

תשעה מטבעות חדש

תשעה מטבעות Nine Pentacles דבש ואגוזים הזדמנויות שמומשו. קלף המייצג הצלחה, עושר, שפע, פוריות שלב של קציר. הצלחה חומרית ורוחנית. קלף המייצג הריון אך לא בהכרח הריון נשי פיזי, אלא לידה של עסק, לידה של פרויקט, לידה של ספר או שיר. לידה הנובעת מתהליך אותו עבר ויזם האדם.

עמידתה הנינוחה של האישה בקלף מסמלת רוגע, שלווה, ביטחון עצמי. הבז מסמל את השליטה בחומר, בפיזי, באיתני הטבע. הבז היושב על ידה של האישה מסמל מצב בו שאיפותיו של האדם לחוות הצלחה התממשו. גפן עמוסה באשכולות ענבים מסמלת  שגשוג, שפע, הצלחה ועבודה קשה אשר בוצעה כדי להגיע למקום בו עומדת הדמות.  העצים מסמלים את ההתפתחות בחייו של האדם. התפתחות שהתרחשה לאורך זמן ויש לה בסיס רחב בחיים ועכשיו האדם קוטף את הפירות. הצבע הצהוב בקלף מסמל את היכולות השכליות ואת האינטלקט של האדם, את החריצות, את הכוח, ואת הדימוי עצמי  שהובילו את הדמות למקום בו היא עומדת.

מיתולוגיה דדלוס מוכיח את עצמו כאומן מוכשר וכאיש אהוב ומוערך. הוא מבסס את מעמדו המקצועי. הקלף מייצג רווח המגיע לשואל בזכות עבודתו הקשה בזכות זה שהוכיח את עצמו בפני עצמו ובפני הסובבים אותו. ההישג הושג ויש להפוך אותו למעשה הנושא את פירות ההצלחה. שלב של מימוש (השואל למד רפואה עשה סטז' עכשיו הזמן להנות מהפירות שהם רופא מצליח ומוערך) .

בקריאה קלפי תשע מסמלים סיום, שלמות. קלפים תשע מסיימים את המסע שהחל בקלפי שתיים  שתכליתם הייתה תיקון השבר לאחר השלמות של קלפי האס, בקלפי שתיים התחיל הלימוד והתפתחות. בקלפי תשע המסע הושלם ואנו חוזרים למקום השלם. תשעה ירחי לידה תשעה חודשים בהם העובר מתפתח מרעיון לאדם שלם. האדם בעל שקט פנימי, ללא צורך לשנות, ביטחון עצמי, חיבור לאמת. האדם עבד קשה ועכשיו הוא נהנה מפירות עבודתו.

בנושא זוגיות שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא קריירה שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא כספים שפע ועושר.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים.
לוגו גדול
דילוג לתוכן