קלף תשעה גביעים

הגשמת משאלות הלב

קלף תשעה גביעים בחיים

בנושא זוגיות שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא קריירה שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא כספים שפע ועושר.

קלף תומך מהקלפים המבורכים שמגיעים לאחר שהשואל הצליח להאמין בעצמו וביכולותיו. הוא מצליח להשיג אושר, שפע, הצלחה וחלומות שמתגשמים.

פירוש קלף תשעה גביעים בטארוט

תשעה גביעים חדש

תשעה גביעים Nine Cups קלף של אמון וסיפוק, הצלחה, אושר, שפע, פוריות, הצלחה הנובעת מאמון ואמונה. זרימה ויכולת התחדשות בחיי החומר והרוח. בקלף תשעה מטבעות ההצלחה נבעה מעבודה קשה בקלף זה ההצלחה נובעת מסבלנות ואמון בדרכים של היקום לתגמל את האדם. היקום מאותת לאדם, עקשנות, סירוב לוותר לא מאפשרים ראיה של הסימנים. בקלף זה האדם קרא את כל הסימנים של היקום.

הדמות יושבת ישיבה יציבה ובטוחה, ידיו שלובות ומגנות חיוך על פניו, הוא לבוש בגד לבן המסמל טוהר, ניקיון, תמימות, צניעות, שלווה, צבע ההארה. הצבע מצביע על אמונה חזקה ועל שלמות בכל הנוגע לקבלת ההחלטות בחייו של האדם. הכובע האדום מסמל עשייה, הדמות הגיעה למקום בו היא יושבת דרך עשייה רוחנית (הלבן של הבגד) האדום מסמל חיים, חוזק, חיות, הצבע האדום הוא סמל אוניברסלי להתחדשות ולאלמוות. הקשת שנוצרת מהפרגוד והגביעים מסמלת את המערכת התומכת הקיימת בחייו של האדם.  שילוב הצבעים התכלת מסמל פוטנציאל, אופטימיות, הזדמנויות, חופש ביטוי, עצמאות ותקווה, הצהוב מסמל את השכל ואת האינטלקט את החריצות, את הכוח, את הדימוי עצמי אלו כוחות שאפשרו לדמות להגיע למקום שהיא יושבת בו.

מיתולוגיה פרסיפונה, אלת השאול נרגשת מסיפורה של פסיכה מאפשרת לה להכנס ולצאת ללא פגע ואף משאילה לה את הפודרייה. פסיכה שאינה יודעת כי רק לאלים מותר להשתמש בפודרייה פדרה את עצמה ונרדמה לנצח. קופידון מגלה את מאמציה של פסיכה משתחרר מאחיזתה של אימו ומציל אותה. קופידון מבקש מזאוס להשיא אותם. בתמורה קופידון לא יעולל תעלולים עם חיציו שיגרמו מורת רוח לאלים. הקלף מייצג התגשמות של משאלה. קלף של הצלחה אישית קלף של הגשמה זהו קלף המייצג את הפרידה של הבן מאימו.

בקריאה קלפי תשע מסמלים סיום, שלמות. קלפי תשע מסיימים את המסע שהחל בקלפי שתיים  שתכליתם הייתה תיקון השבר לאחר השלמות של קלפי האס, בקלפי שתיים התחיל הלימוד והתפתחות. בקלפי תשע המסע הושלם ואנו חוזרים למקום השלם. תשעה ירחי לידה תשעה חודשים בהם העובר מתפתח מרעיון לאדם שלם. האדם בעל שקט פנימי, ללא צורך לשנות, ביטחון עצמי, חיבור לאמת. האדם עבד קשה ועכשיו הוא נהנה מפירות עבודתו.

בנושא זוגיות שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא קריירה שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא כספים שפע ועושר.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים. 
לוגו גדול
דילוג לתוכן