קלף אביר חרבות

Play Video

העצל

%0תומך

קלף אביר חרבות Knight of swords מייצג מצבים בחיים בהם הדברים מתרחשים מעצמם, בקלות מה שיוצר עצלות, פסיביות  וחוסר רצון להשקיע. זה הזמן בו חשוב להתבגר ולהבין שכדי להשיג בחיים זוגיות, לימודים, קריירה חשוב להשקיע ולהתאמץ. עכשיו בתהליך המתרחש האדם חייב להיות זה שצריך לגרום לדברים להתרחש עליו לתכנן, ולהוציא אל הפועל.

קלף אביר חרבות בחיים

בנושא זוגיות כריזמטי, מעניין, איש שיחה, אך את היוזמה משאיר לבן או בת הזוג. בזוגיות קיימת כאשר מתגלים אתגרים אינו יוזם התמודדות איתם.

פירוש קלף אביר חרבות בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
אביר
האביר מסמל נאמנות והגנה על מה שחשוב לאדם בחיים על המחשבות, על התחושות ועל ההרגלים. הוא מסמל את הצורך בבדק בית כדי לאפשר התבגרות.
עננים
כוח, ארעיים, מהווים חוצץ, התחדשות.
חרב
מיוצגת בידי יסוד האוויר שמייצג היגיון קר. איבחת החרב מהירה, חדה, קרה ומחושבת. וכך גם המחשבה המגיעה מהאינטלקט. מסמלת סמכות, צדק, כוח, חוזק, הפרדה בין טוב לרע.
קסדה
הגנה פיזית ורוחנית, סמל סטאטוס
נוצה
קלות, הגשמת חלום, טוהר כפיים, ניקיון הלב.
שריון
הגנה, סגירות, סמל סטטוס.
סוס
הסוס מסמל אמביציה ומניעים חזקים להתקדמות, יכולת לעבוד קשה, סוס בצבע לבן מייצג אמביציות ודחפים להצליח המבוססים על כוונות מאוזנות. סוס, חוזק פיזי, אנרגיה, יצריות, אצילות, ניידות. צבעו האפור מסמל פשרה, צמצום, התנתקות, הגנה.
גלימה אדומה
סמכות, כוח, פאר צבעה האדום מסמל עשייה, בנייה ופעולה
רוח
הרוח מסמלת את הנתיב הייחודי של האביר שחייב להתמודד. הרוח מסמלת תחושת חופש, יצירתיות, חופש פעולה וחוכמה רבה, רוח פרצים מסמלת את הקושי הקיים מול דחפים יצירתיים וחופש שמפחידים את האדם מאחר שמחייבים אותו לפעולה. ההתגברות על הרצון שאחרים יעשו בשבילו היא ההתבגרות הנדרשת בתהליך. מסמלת גם עוצמה, תנועה, שינוי.
רקע תכלת
שמיים, רוחניות, אפשרויות אין סופיות ונצח.

בקריאה

חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך, המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

יסוד האוויר יסוד השכל הישר, ההיגיון הקר והחשיבה. הם חלק מהצורך של האדם לשלוט בעצמו, באחרים ובסביבה דרך ההיגיון. יסוד זה מיוצג בידי החרב, חרב ההיגיון שמאפשרת לאדם או ליקום לחתוך גם כשכואב, לחתוך כי נכון לחתוך, לא כי רוצים אלא צריכים. את ההתפתחות הגדולה ביותר בשלבי החיים השונים האדם חב לכאב שהניע אותו קדימה.

המסר האביר מייצג אנרגיה של התבגרות. אנרגיה שהופכת בסופו של התהליך לאס. התנהגותו האופיינית של האביר היא לא לפעול, לא להתאמץ, לא להתקדם, רצון שאחרים יחיו את החיים במקום האדם, שהם יקבלו החלטות, ויוציאו לפועל את הנדרש. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של עשייה, לא לחכות שאחרים יעשו או יגידו במקום האדם, על האדם לקחת אחריות לחייו ולפעול.