קלף אביר מטבעות

Play Video

חסר נחישות בדרך

%0תומך

קלף אביר מטבעות מייצג אדם הרוצה שהתהליך שבו הוא נמצא יתממש, חוסר הביטחון שלו מעכב אותו מאחר שהוא מחפש אישורים מהסביבה ולא מתוך עצמו. חשוב להתבגר ולהבין הרצון לחכות לסימן לא יגיע יש לפעול, דרך הפעולה האדם ילמד האם הוא צועד בדרך הנכונה לו.

קלף אביר מטבעות בחיים

נותן הזדמנות לבן בת הזוג במערכת היחסים, אך קיים פחד להתפתח בזוגיות, יחסים המושתתים על מניעים חומריים לעיתים נראה כי מחכה לאישור המשפחה כי בחר נכון.

פירוש קלף אביר מטבעות בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
אביר
האביר מסמל נאמנות והגנה על מה שחשוב לאדם בחיים על המחשבות, על התחושות ועל ההרגלים. הוא מסמל את הצורך בבדק בית כדי לאפשר התבגרות.
רקע צהוב
הרקע הצהוב המסמל את השמש המחממת ומאפשרת גדילה והתבגרות, שפע, אנרגיה, אושר. הוא מייצג אומץ אך גם זהירות ופחדנות. תקשורת פנימית וחיצונית.
קסדה
הגנה פיזית ורוחנית, סמל סטאטוס.
שריון
הגנה, סגירות, סמל סטטוס.
סוס שחור
הסוס מסמל אמביציה ומניעים חזקים להתקדמות, יכולת לעבוד קשה, סוס בצבע שחור מסמל ריכוז במטרה. חוזק פיזי, אנרגיה, יצריות, אצילות, ניידות. צבעו השחור מסמל תחכום, סמכות, כוח ולמידה.
מטבע
מייצג את אלמנט האדמה; זהו אלמנט מקורקע, הוא מושרש בפיזי,
הצלחה, מוסכמות, שפע.
אדמה פורייה
הנוף של האדמה הפורייה מסמל את הנתיב הייחודי של האביר שחייב לפעול כדי להתבגר ולגלות האם הדרך נכונה לו. הפוריות של האדמות מרמזת שעצם העשייה היא שנכונה ומביאה להתקדמות בהתפתחות הרוחנית.

יסוד האדמה, היסוד השני, לאחר ההתלהבות של האש הוא מבסס ומבשיל את העשייה, הוא מיוצג בידי מטבע שעליו חרוט פנטגרם. יש הבדל גדול בין רצונות לצרכים: הרצון לבית גדול וחצר ובריכה וגינה אלו לא הצרכים של האדם. דירה שיש בה זוגיות, אהבה, חברות וילדים היא הצורך, הרצון הוא האש של היצירה האדמה היא השורשים של האדם. המטבע, לא מייצג כסף אלא תמורה חומרית כאשר האדם עושה את שנכון .

בקריאה

חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך, המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

המסר

המסר של האביר מייצג אנרגיה של התבגרות. אנרגיה שהופכת בסופו של התהליך לאס. התנהגותו האופיינית של האביר הססנות, פחד משינויים, צורך בקבלת אישור מהסביבה. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של מעשיות, התמודדות ולמידה שהחיים הם אוסף של שינויים והתמודדויות ולא קביעות וקיבעון.