קלף אביר גביעים

Play Video

חולם החלומות

%0תומך

קלף אביר גביעים חולם חלומות שלא מגיעים לידי מימוש בעולם הפיזי. הזדמנויות למימוש מגיעות בשפע חשוב להתבגר ולהבין שאי אפשר לחיות בחלום יש לממש את החיים ולעיתים כשהאביר הלבן כן דוהר ברחוב דיזנגוף באמצע היום והחום של תל אביב צריך רק לזהות אותו ולתת לו את ההזדמנות להיכנס לחייו של האדם.

קלף אביר גביעים בחיים

חלומות רומנטיים על זוגיות מושלמת, היא אכן תגיע אך האדם לא בהכרח יזהה אותה.

פירוש קלף אביר גביעים בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
אביר
האביר מסמל נאמנות והגנה למה שחשוב לאדם בחיים למחשבות, לתחושות להרגלים. הוא מסמל את הצורך בבדק בית כדי לאפשר התבגרות.
קסדה עם כנפיים
הגנה פיזית ורוחנית, סמל סטאטוס. הכנפיים מסמלות קלות תנועה והגנה.
גביע
מייצג את אלמנט המים; מים הם מרכיב רגשי. הם סמל נשי. הגביעים מדמים את הרחם הנשי המכיל.
שריון
הגנה, סגירות, סמל סטטוס.
סוס
הסוס מסמל אמביציה ומניעים חזקים להתקדמות, יכולת לעבוד קשה, סוס בצבע לבן מייצג אמביציות ודחפים להצליח המבוססים על כוונות מאוזנות. סוס, חוזק פיזי, אנרגיה, יצריות, אצילות, ניידות. צבעו האפור מסמל פשרה, צמצום, התנתקות, הגנה.
הרים
אתגרים, עוצמה, מסתור, מכשול.
נחל
זרימה, חיים, הכוונה, עוצמה.
רקע תכלת
שמיים, רוחניות, אפשרויות אין סופיות ונצח.

יסוד המים הוא אנרגיה שעוזרת להמשיך הלאה, לעבור שלבים בחיים, להתחדש והוא מיוצג בידי גביע. האנרגיה של המים, הזרימה מאפשרים במקומות חסומים לוותר על כעס, על אגו ועל כאב ולמצוא את מה שמקדם, יסוד שמחזיר לאדם את האמון בעצמו. היסוד מופיע כשהאדם תקוע. יסוד המים הוא האמונה והאמון, הוא היכולת להתחבר אל אנרגית היקום ולהתמלא.

בקריאה

חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך, המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

המסר

המסר של האביר מייצג אנרגיה של התבגרות. אנרגיה שהופכת בסופו של התהליך לאס. התנהגותו האופיינית של האביר היא התנהגות של בניית מגדלים באוויר, חלומות ללא מימוש, רצון ללא עשייה. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של מימוש, הכנסת אנרגיית עשייה לחייו של האדם. חלומות מתגשמים כשהאדם מוכן להם ומזהה את ההזדמנות ופותח בפניה את הדלת.