קלף אביר גביעים

חולם החלומות

קלף אביר גביעים בחיים

בנושא זוגיות חלומות רומנטיים על זוגיות מושלמת, היא אכן תגיע אך האדם לא בהכרח יזהה אותה.

בנושא קריירה חלומות על הצלחה בתחום העסקי, על הגעת פרויקטים גדולים, על עובדים מושלמים, על מעסיק מושלם. האפשרות קיימת אך האדם לא בהכרח יזהה את ההזדמנויות.

בנושא כספים השקעות המונעות בידי רגש.

הקלף חוסם במקצת בשל הדרישה להתבגר, השואל מחכה לכך שדברים יסתדרו מעצמם בנושא השאלה, ואכן דברים עומדים להסתדר מעצמם, הבעיה שכשזה יקרה השואל יכשיל את התהליך ולא יאפשר לו לקרות.

פירוש קלף אביר גביעים בטארוט

אביר גביעים חדש

אביר הגביעים Knight of Cups חולם חלומות שלא מגיעים לידי מימוש בעולם הפיזי. הזדמנויות למימוש מגיעות בשפע חשוב להתבגר ולהבין שלא ניתן לחיות בחלום יש לממש את החיים ולעיתים כשהאביר הלבן כן דוהר ברחוב דיזנגוף באמצע היום והחום של תל אביב צריך רק לזהות אותו ולתת לו את ההזדמנות להכנס לחייו של האדם.

האביר מסמל נאמנות והגנה למה שחשוב לאדם בחיים למחשבות, לתחושות להרגלים. הוא מסמל את הצורך בבדק בית כדי לאפשר התבגרות. הסוס מסמל  אמביציה ומניעים חזקים להתקדמות, יכולת לעבוד קשה, סוס בצבע לבן מייצג אמביציות ודחפים להצליח המבוססים על כוונות מאוזנות. הנוף שבו עובר הנחל מסמל את הנתיב הייחודי של האביר שחייב להתמודד עם חוסר ודאות או אתגר בחייו עליו להתעמת עם המכשול כחלק מההבנה שבחיים בניגוד לחלומות יש אתגרים שחייבים להתגבר עליהם כדי להתבגר.

יסוד המים אנרגיה שעוזרת להמשיך הלאה, לעבור שלבים בחיים, להתחדש והוא מיוצג על ידי גביע. האנרגיה של המים, הזרימה מאפשרים במקומות חסומים לוותר על כעס, על אגו ועל כאב ולמצוא את מה שמקדם, יסוד שמחזיר לאדם את האמון בעצמו. היסוד מופיע כשהאדם תקוע. יסוד המים הוא האמונה והאמון, הוא היכולת להתחבר אל אנרגיית היקום ולהתמלא.

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך, המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

המסר של האביר מייצג אנרגיה של התבגרות. אנרגיה שהופכת בסופו של התהליך לאס. התנהגותו האופיינית של האביר היא התנהגות של בניית מגדלים באוויר, חלומות ללא מימוש, רצון ללא עשייה. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של מימוש, הכנסת אנרגיית עשייה לחייו של האדם. חלומות מתגשמים כשהאדם מוכן להם ומזהה את ההזדמנות ופותח בפניה את הדלת.

בנושא זוגיות חלומות רומנטיים על זוגיות מושלמת, היא אכן תגיע אך האדם לא בהכרח יזהה אותה.

בנושא קריירה חלומות על הצלחה בתחום העסקי, על הגעת פרויקטים גדולים, על עובדים מושלמים, על מעסיק מושלם. האפשרות קיימת אך האדם לא בהכרח יזהה את ההזדמנויות.

בנושא כספים השקעות המונעות בידי רגש.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים. 
לוגו גדול
דילוג לתוכן