קלף מלך מטות

Play Video

הוגה רעיון ומביא לידי ביצוע

%0תומך

מלך המטות מייצג אדם לבבי, פותח את ליבו, ואת ביתו, אוהב לעזור, מפרגן, מלהיב, הצורך להביע עצמו גובל בכך שמבטא עצמו ללא מעצורים, כפי שהאדם יודע להתלהב כך הוא מאבד ענין והופך לאדיש. הוא אינו מודע לכך שאחרים סובלים, שהוא מפריע, מאפיינת אותו אגוצנטריות, רעשנות, מוחצנות, חוסר סבלנות, והוא אינו רואה אף אדם מלבדו.

קלף מלך מטות בחיים

יחסים דינמיים אנרגטיים אך משתעמם בקלות מבן או מבת הזוג חשוב ליצור המשכיות ביחסים בין שהם בראשיתם ובין שהם קיימים, לבנות תהליך של זוגיות.

פירוש קלף מלך מטות בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
מלך
המלך מסמל מחשבות ותחושות הקשורות בשליטה, כוח וביטחון. דרכי הפעולה של המלך נוגעות באינטרסים שלו, והאינטרס שלו הוא הגנתי, המלך יוצא לפעולה בשעה של מתח.
שער ג'ינג'י
שערו הג'ינג'י מסמל את אופיו הסוער והאימפולסיבי. הכתום מסמל שמחה ואושר, מיניות, גמישות, איזון בין הגוף הפיזי לגוף הרוחני, יצריות ויצירתיות. הוא גם מסמל את הלמידה ואת ההתנסות.
כס מלכותי
הזהב שבכיסאו מסמל את האלוהות. מסמל גם יציבות, שליטה, מנהיגות.
כתר
שליטה, תהילה, שלמות, רציפות.
אריה
מנהיגות, אומץ, ביטחון, בעל יכולת להוביל,
איזון בין כוח לעוצמה פיזית, אחריות, יצריות.
מטה
סמכותיות, משענת, כח רוחני, רצונות, יוזמה,
כלי למימוש הרעיון התחדשות, צמיחה.
גלימה ירוקה
סמכות, כוח, פאר, צבעה הירוק מסמל התחדשות,
צמיחה, תקווה, בריאות ונעורים.
גלימה צהובה
הגלימה הצהובה מסמלת כוח, אגו, דימוי עצמי, תקשורת.
כותונת כתומה
הכותונת הכתומה מסמלת שפע, פריון, מסמל אהבה,
יצירה, יצירתיות והשראה. הכתום מבטא גם נטייה לאומנות.
מייצג אינטואיטיביות נשית.
לטאה
הלטאה מסמלת את חלימת העתיד ונחשבת לבעלת כוחות על טבעיים. מעבר בין העולמות, ראיה על חושית, חיבור בין החומר לרוח.
רקע תכלת
שמיים, רוחניות, אפשרויות אין סופיות ונצח.

אסטרולוגיה

מזל טלה בין 21 במרץ לבין 20 באפריל שייך ליסוד האש התכונות המיוחסות למזל זה הן ביטחון עצמי, אומץ, לקיחת סיכונים, התלהבות, אנרגטיות, חמימות ולבביות, חריצות, פעלתנות, יזמות, הובלת שינויים, תמימות, אופטימיות וגם ילדותיות, חוסר סבלנות, כעסנות, רגזנות, פולמוסיות וכוחניות.

בקריאה

חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

המסר

המסר של המלך מייצג את האנרגיה הזכרית. בטבע הזכרים פאסיביים לדוגמה האריה אינו עושה דבר עד לרגע שיש איום על הלהקה, רק אז הוא יוצא להגן. המלך מתעורר במצבים של מתח של לחץ פנימי או סביבתי. התנהגותו האופיינית של המלך היא אימפולסיבית, אנוכיות, מתחיל אך לא מסיים לכן אין המשכיות בתהליך ההתפתחות. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של יצירת המשכיות בתהליך ללא אנוכיות.