קלף מלך חרבות

Play Video

איש פשרה

%0תומך

קלף מלך חרבות King of swords מייצג את האדם שמאופיין בכריזמה, בחשיבה קרה, בהיגיון בצורך בהרמוניה באיזון ובשיווי משקל. אדם שפועל לטובת הכלל. שואף לאווירה רגועה והרמונית סביבו. ירגיע את הרוחות גם כשמקריב את רצונותיו, את צרכיו, את אמונותיו ואת דעותיו. השותף האידיאלי, הבעל או האישה האידיאליים מאחר שמחפשים שקט ואיזון ולכן מוותרים, אדם האוהב אומנות ויופי מאחר שמחובר להרמוניה. האדם המיוצג בידי מלך החרבות יוותר יפסיק לבטא את עצמו ויום אחד יקום ובאופן נוקשה וחד יחתוך, ללא שלב ביניים הכולל הסבר, הצד האחר השותף העסקי בן או בת הזוג יופתעו.

קלף מלך חרבות בחיים

בנושא זוגיות יחסים המושתתים על הצורך באיזון בהרמוניה. רצון להקים משפחה, במצבים של זוגיות קיימת כאשר מתעורר אתגר רצון להשיב את האיזון על כנו, אם ולא מצליחים עוזבים בפתאומיות.

פירוש קלף מלך חרבות בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
מלך
המלך מסמל מחשבות ותחושות הקשורות בשליטה, כוח וביטחון דרכי הפעולה של המלך נוגעות באינטרסים שלו, והאינטרס שלו הוא הגנתי. המלך יוצא לפעולה בשעה של מתח.
כס מלכותי
יציבות, שליטה, מנהיגות.
כתר
שליטה, תהילה, שלמות, רציפות.
פרפר
הפרפרים בכס מלכותו מסמלים תהליכים מתמשכים מביצה, לזחל, לגולם ולפרפר. פרפר, שינוי, יופי, עדינות.
הבעת פנים רצינית
הבעת פניו משקפת את הלך רוחו הרציני.
חרב
מיוצגת בידי יסוד האוויר שמייצג היגיון קר. איבחת החרב מהירה, חדה, קרה ומחושבת. וכך גם המחשבה המגיעה מהאינטלקט. מסמלת סמכות, צדק, כוח, חוזק, הפרדה בין טוב לרע.
ציפורים
קלות, שמחה, מהירות, רוחניות, חוכמה, אינטליגנציה קבוצתית.
עצים
מזון, מקלט, הגנה, חיבור לאדמה, שורשים פיזי, גזע רגש, צמרת רוחניות, שפע, בנייה.
גלימה תכלת
סמכות, כוח, פאר צבעה התכלת מסמל שמיים, רוחניות, אפשרויות אין סופיות ונצח.
ירח
הירח מסמל תהליכי חיים, הריון ולידה, מתמלא וחסר.
הרים
הרים מסמלים מכשולים גדולים או אתגרים בחייו של האדם. פסגה של הר מסמלת התגברות על מכשול, הצלחה מובילה להבנה של המטרות בחייו של האדם.
עננים
עננים מסמלים את הצל שנגרם לחייו של אדם בשל אתגרים שונים מהסחות דעת, מאכזבות או מעיכובים, אך המלך יושב מעל קו העננים מה שמסמל כי הוא התעלה מעל הצל, הסחות הדעת והעיכובים, הוא התגבר על האתגרים.

אסטרולוגיה

מזל מאזניים בין ה בין 23 בספטמבר לבין 22 באוקטובר שייך ליסוד האוויר התכונות המיוחסות למזל זה הן בדיוק כמו המאזניים ששואפים לאיזון ולהרמוניה, חשוב לאזן וליצור הרגשה של שלום ואחווה, רודפי צדק, בעלי כושר שיפוט, תרבותיים, אינטלגנטיים, חברותיים ובעלי קסם אישי, וגם קושי ביכולת קבלת החלטות בשל הצורך באיזון.

בקריאה

חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך, המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

המסר של המלך מייצג את האנרגיה הזכרית. בטבע הזכרים פאסיביים לדוגמה האריה אינו עושה דבר עד לרגע שיש איום על הלהקה, רק אז הוא יוצא להגן. המלך מתעורר במצבים של מתח של לחץ פנימי או סביבתי. התנהגותו של המלך מאופיינת בצורך ביצירת איזון, הרמוניה ושקט ובמוכנות להקריב ולספוג כדי למנוע מצבים בהם יש קונפליקט. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של ביטוי רגשי במצבי קונפליקט כדי ליצור הזדמנות לשינוי והתפתחות רוחנית.