קלף מלך מטבעות

Play Video

המנהל הגדול

%0תומך

קלף מלך מטבעות מייצג את המנכ"ל הקשוח, איש העסקים השקוע כל כולו בעבודה, האב שדואג ליציבות כלכלית ולרווחת המשפחה. רציני, ענייני, משיג את מטרותיו. אדם שעצמאותו ושעוצמתו הכלכלית חשובים לו, אמביציוזי, תחרותי, אדם ללא חוש ההומור.

קלף מלך מטבעות בחיים

מסגרת היחסים חשובה, טקסיות ונישואים, התמסדות, כל אלו קיימים על בסיס כלכלי לעיתים נראה כי קיימת בריחה מזוגיות ומיחסים לקריירה.

פירוש קלף מלך מטבעות בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
מלך
המלך מסמל מחשבות ותחושות הקשורות בשליטה, כוח וביטחון, דרכי הפעולה של המלך נוגעות באינטרסים שלו, והאינטרס שלו הוא הגנת. המלך יוצא לפעולה בשעה של מתח.
כס מלכותי
יציבות, שליטה, מנהיגות צבעו השחור מסמל תחכום, סמכות, כוח ולמידה.
כתר
שליטה, תהילה, שלמות, רציפות.
רקע צהוב
שפע, אנרגיה, אושר. הוא מייצג אומץ אך גם זהירות ופחדנות.
תקשורת פנימית וחיצונית.
מטה
סמכותיות, משענת, כוח רוחני, רצונות, יוזמה, כלי למימוש הרעיון.
מטבע
מייצג את אלמנט האדמה; זהו אלמנט מקורקע,
הוא מושרש בפיזי, הצלחה, מוסכמות, שפע.
גפן
רוחניות, שמחה, חגיגה, פוריות, תהליכי שינוי ותסיסה, איבוד שליטה.
גלימה מכוסה בענבים
סמכות, כוח, פאר, הענבים מסמלים פוריות, שפע, ברכה.
ראשי שוורים
חוזק פיזי, כוח זכרי, יציבות, מושך בעול, פריון.
טירה
ביטחון, הגנה, שלטון.
שריון
הגנה, סגירות, סמל סטטוס.

אסטרולוגיה

מזל גדי בין 22 בדצמבר לבין 20 בינואר שייך ליסוד האדמה התכונות המיוחסות למזל זה הן שאפתנות, אחראיות, חריצות, שמרנות, שליטה עצמית, כושר ריכוז, דייקנות, הערכת משפחה וחברים חשובה וגם עקשנות, קונפורמיות, קושי בביטוי רגשי.

בקריאה

חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים אירוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את האירוע לאס להתחלה חדשה.

המסר

המלך מייצג את האנרגיה הזכרית. בטבע הזכרים פאסיביים לדוגמה האריה אינו עושה דבר עד לרגע שיש איום על הלהקה, רק אז הוא יוצא להגן. המלך מתעורר במצבים של מתח של לחץ פנימי או סביבתי. התנהגותו האופיינית של המלך היא עצמאית, הישגית, הוא מחפש הגשמה חומרית, הקריירה נמצאת במרכז עולמו. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של טיפוח הזוגיות והמשפחה, לתת מקום לרגשות ולביטוי רגשי.