פריסת טארוט לבריאות טובה


תוכן השאלה אינו נשמר במערכת.
על ידי מילוי השאלה אתה מסכים לתנאי האתר.

פריסת טארוט המתייחסת למוטיבציה הרגשית של השואל להתחלת המסע לבריאות טובה ולירידה במשקל

בפריסה חמישה קלפים, פריסת טארוט זו מאפשרת ללמוד את המוטיבציה הרגשית להתנעת המסע לאורח חיים בריא, מה החולשות שמהם צריך להשמר מהם? החוזקות שבהם צריך להתמקד? במי להעזר? וכיצד להפיק מהתהליך את המרב?

  • קלף ראשון המוטיבציה הרגשית שיש להתחלת מסע לבריאות טובה ולירידה במשקל.
  • קלף שני החולשה ממה להתרחק (וזה לא רק ממתוקים).
  • קלף שלישי היתרון מה החוזקות שלנו ובמה להתמקד.
  • קלף רביעי תמיכה באילו משאבים חיצוניים כדאי להעזר.
  • קלף חמישי סיכום כיצד להפיק את המירב מהמסע לאורח חיים בריא.

תהליך העצמה לבריאות טובה ולירידה במשקל, אינם תמיד קשורים לכמה ומה אוכלים או איזו פעילויות ספורטיביות עושים, אלא למטען הרגשי שמוטמע בנו לאורך חיינו. מטען זה יכול למנוע מאיתנו את מי שאנו בוחרים להיות. כאן הקלפים יכולים לעזור. בחירת התמקדות בהכוונה וביעדים שניתנים מהקלפים, שגורמים ליופי הפנימי והחיצוני שלנו להתעורר, ואז "המטרה היחידה" של ירידה במשקל הופכת להיות רק אפקט משני לחגיגת הבריאות ולטיפול העצמי.

דוגמאות לשאלות בפריסת טארוט לבריאות טובה ולירידה במשקל: האם עלי לפנות לדיאטנית? האם דיאטת אטקינסון מתאימה לי? האם להתחיל אימון גופני עם מדריך כושר?

השאלה שנשאלה: האם עלי להיעזר בדנה הדיאטנית של קופת חולים?

הקלף החמישיהקלף הרביעיהקלף השלישיהקלף השניהקלף הראשון
כיצד להפיק את המירב מהמסע שלךתמיכה באילו משאבים חיצוניים כדאי להעזרהיתרון  מה החוזקות שלנו ובמה להתמקדהחולשה שממנה יש להתרחקהיתרון מה המוטיבציה הרגשית להתחלת המסע
קלף אס חרבותקלף חמישה מטותקלף הכוחקלף אס מטותקלף שלושה גביעים

הסבר הפריסה:

  • קלף ראשון המוטיבציה הרגשית להתחלת המסע לאורח חיים בריא ולירידה במשקל גבוהה יש הרבה שמחה שמעורבת בקבלת החלטה זו. האדם רצה להשיג דבר מה, השקיע מחשבה ועשייה כדי להשיג את ההישג, מתוך בדיקת ומציאת הדרך הנכונה.

  • קלף שני חולשה ממה להתרחק אס המטות שייך לאלמנט האש הוא בוער ונשרף, ההזהרה בקלף זה שללא מימוש יש לאדם נטייה לשיעמום, לחוסר והזנחת רצונותיו.

  • קלף שלישי היתרון מה החוזקות שלנו ובמה להתמקד. קלף הכוח מעיד היתרון במצב בו השואל נמצא על הנתיב הנכון בחייו, כדי לשמור את העוצמה בחייו עליו להתחבר אל האמונה הפנימית שבו ואל הביטחון העצמי שלו. העוצמה נמצאת באיזון, קיימים בו הכוחות הנפשיים והפיזיים כדי להתמודד עם נושא השאלה.

  • קלף רביעי תמיכה באילו משאבים חיצוניים כדאי להעזר. חמישה מטות זהו קלף של ניצחון לאחר קרב, אך המאבק אינו פשוט וכדי להגיע ליעדים ולהרגיש ניצחון האדם צריך לקבל עזרה. מהדיאטנית ואולי גם ממאמן כושר.

  • קלף חמישי סיכום כיצד להפיק את המירב מהמסע שלך. קלף אס החרבות בא להזכיר כי איבחת החרב מהירה, חדה, קרה ומחושבת. המחשבה המגיעה מהשכל הישר ופחות מהרגש אף היא חדה, קרה ומחושבת. ולכן לסיכום הפרדה בין שכל לרגש ושימוש בהיגיון יביא את האדם למטרה הרצויה.
מפריסת טארוט לבריאות טובה וירידה במשקל לומדים את המצב האנרגטי של השואל  בנושא בריאות ואורח חיים בריא ומקבלים כלים להפיק מהמסע את המיטב.
דילוג לתוכן