קלף ארבעה גביעים

בין אמונה לחוסר אמונה

קלף ארבעה גביעים בחיים

בנושא זוגיות מתעוררים ספקות לגבי בן הזוג, קיימת דחייה של התקדמות במערכת הזוגית בשל ספקות והעדר אמון.

בנושא קריירה האדם מחפש מקום עבודה מקבל דחיות רבות, קיים חוסר אמון במערכת היחסים בין המעסיק לעובדיו.

בנושא כספים השואל דוחה השקעות בשל ספקות.

קלף חוסם שכן בנושא השאלה השואל חווה פחד ואובדן של אמון. התהליך שהגיע לשיא בשלושה גביעים נעצר. העצירה אינה נובעת מקריאה לא נכונה של המציאות. כדי להתקדם על השואל להכנס פנימה ולבחון היכן איבד אמון או נתפס לפחד. 

פירוש קלף ארבעה גביעים בטארוט

ארבעה גביעים חדש

ארבעה גביעים Four Cups הסמלים בקלף אופטימיים מלאי חיים, חיות ושפע האדם חש דחייה, וספקות למרות כל האופטימיות המיוצגת בקלף. המציאות לא השתנתה במאומה מקלף שלושת הגביעים שסימל חגיגה, האדם איבד את האמון שלו, ונכנסו לחייו הספקות המרעילים את נשמתו. האתגר בקלף הוא לחזור לאיזון. ולמצוא מחדש את האמונה ביכולותיו ובאפשרויות העומדות בפניו.

הרקיע הכחול מסמל פוטנציאל, הזדמנויות, אופטימיות, חופש ביטוי, עצמאות ותקווה. שמיים כחולים הם סימן לכך שכל האפשרויות פתוחות בפני האדם, הדשא הירוק מסמל את דרך החשיבה וההרגשה של האדם בנוגע לסיטואציה בה הוא נמצא. הדשא הירוק והמטופל מסמל רגשות חיוביים. הגביעים המונחים לרגליו של העלם והגביע המוגש לו משמים מסמלים שפע חומרי ורוחני. העלם יושב כשידיו ורגליו שלובות, מבטו פונה כלפי מטה והוא מכונס בתוך עצמו מסמל כי הוא אינו רואה את השמים הכחולים הדשא הירוק והשפע המונח לפניו. הוא חיי את הפחד והספק.

מיתולוגיה אהבתם של פסיכה וקופידון התעצמה והתחזקה, אך פסיכה החלה להתגעגע למשפחתה. היא חזרה לבית אביה ושם סיפרה על אושרה, אך אחיותיה סיפרו לה שלא עם גבר אהוב היא התחתנה, אלא עם נחש מכונף. והספק החל להתעורר בה. זהו קלף של ספקות שפוגע בשמחה. הקלף מאתגר את השואל ועליו ללמוד להוציא את הספק וחוסר האמון מחייו.

בקריאה בקלף האס נוצר הרעיון בקלפי שתים נעשת עבודה התפתחותית, בקלפי שלוש נקצרו הפירות קלף ארבע מייצג את ראשיתו של שלב בניית היסודות, בסלילת הדרך של התהליך. לכן האדם יחוש תחושות של חוסר שקט, תחושת עיכוב. בעוד שהאס ראשוני התחלתי תמים. ארבע מייצג התחלה שיש בה זכרונות עבר, כדי להתפתח האדם צריך לעבור תהליך לשנות משהו בעצמו ולהתמודד עם הגורם המעכב. הגורם המעכב בקלף זה הוא תחושת הדחייה והספקות שמתעוררים.

בנושא זוגיות מתעוררים ספקות לגבי בן הזוג, קיימת דחייה של התקדמות במערכת הזוגית בשל ספקות והעדר אמון.

בנושא קריירה האדם מחפש מקום עבודה מקבל דחיות רבות, קיים חוסר אמון במערכת היחסים בין המעסיק לעובדיו.

בנושא כספים השואל דוחה השקעות בשל ספקות.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים. 
לוגו גדול
דילוג לתוכן