קלף חמישה מטות

הדרך להצלחה וניצחון מגיעה בעזרתם של אחרים

קלף חמישה מטות בחיים

בנושא זוגיות הזוגיות נמצאת במבחן, עומדת בפני אתגר, זוגיות שיש בה יריבות פנימית או יריבות חיצונית המפריעה לבני הזוג, כדי לנצח את האתגר ולהתפתח ולהתקדם בזוגיות השואל צריך לקבל עזרה.

בנושא קריירה היא נמצאת במבחן, עומדת בפני אתגר, יש יריבות פנימית במקום העבודה או שיש תחרות חיצונית על מקום העבודה או על הפרויקט, כדי לנצח את האתגר ולהתפתח ולהתקדם במבחינה מקצועית השואל צריך לקבל עזרה.

בנושא כספים כדי להצליח בהשקעות או בקבלת כספים השואל צריך להיעזר ביועצים.

קלף חוסם במקצת מאחר שיש מצב של שאננות שבו נדמה לשואל שהוא יכול לנצח וזה המצב בו הקלף חוסם. עליו להיות זהיר, ולהבין שניצחון יגיע רק אם השואל ידע להעזר בסביבה.          

פירוש קלף חמישה מטות בטארוט

חמישה מטות חדש

חמישה מטות Five Wands קלף של ניצחון לאחר קרב, אך הניצחון אינו מגיע בקלות כפי שנראה על פניו בקרב בין הנערים, המיתולוגיה מדגישה, יהיה ניצחון אך האדם חייב לקבל עזרה. האדם מחפש דרך קלה להתמודד עם האתגר העומד בפניו, אם לא יהיה מוכן לכך שהמאבק אינו פשוט, הוא יופתע ויכשל. המאבק הוא חלק מההתפתחות הרוחנית ההבנה שדברים לא בהכרח מגיעים בקלות, שיש להלחם על מה שרוצים.

הנערים הלבושים בגדים ספורטיביים מסמלים אימון ספורטיבי. המטות מסמלים מיומנות שנדרשת כדי לנצח, קרב המחייב אסטרטגיה כדי לנצח. הרקיע הכחול מסמל פוטנציאל, הזדמנויות, אופטימיות, חופש ביטוי, עצמאות ותקווה. שמיים כחולים הם סימן לכך שכל האפשרויות פתוחות בפני האדם.

מיתולוגיה המסע הארוך שעוברים יאסון וחבריו בדרך לגיזת הזהב. מסע מלא בתלאות, ומשימות בלתי אפשריות. יאסון מגיע ליעדו אך כל זה בזכות העזרה אותה הוא מקבל מהאלה הרה. גם את גיזת הזהב הוא משיג בזכות העזרה מבתו של המלך מדיאה שמתאהבת בו. הקלף הוא קלף של מאבק, חשוב להבין שזה מאבק והניצחון אינו פשוט. חשוב להבין כמו יאסון שכדי לנצח צריך לבקש עזרה. בקלף זה ניתן ללמוד שהעזרה יוצאת דופן שכן את העזרה יאסון מקבל מבתו של מי שמנסה להכשיל אותו. בקלף זה לומדים מהות של אהבה. באהבה כל האמצעים כשרים. מדיאה מוכנה להקריב הכל למען אהובה למען אהבתה.

בקריאה בעוד שקלף ארבע ייצג את ראשיתו של שלב בניית היסודות, לכן האדם חש תחושות של חוסר השקט, תחושת עיכוב. קלפי חמש הם התגובה לעיכוב, הם התקשורת של האדם עם עצמו ועם סביבתו. התגובה של האדם בקלפי חמש אינה מאוזנת. הוא בטוח בהישגיו, מרגיש כי הוא יושב כבר ברגע זה על זרי דפנה האתגר בקלף זה הוא להבין שעל האדם לקבל עזרה כדי לנצח.

בנושא זוגיות הזוגיות נמצאת במבחן, עומדת בפני אתגר, זוגיות שיש בה יריבות פנימית או יריבות חיצונית המפריעה לבני הזוג, כדי לנצח את האתגר ולהתפתח ולהתקדם בזוגיות השואל צריך לקבל עזרה.

בנושא קריירה הקריירה נמצאת במבחן, עומדת בפני אתגר, יש יריבות פנימית במקום העבודה או שיש תחרות חיצונית על מקום העבודה או על הפרויקט, כדי לנצח את האתגר ולהתפתח ולהתקדם במבחינה מקצועית השואל צריך לקבל עזרה.

בנושא כספים כדי להצליח בהשקעות או בקבלת כספים השואל צריך להיעזר ביועצים.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים.
לוגו גדול
דילוג לתוכן