קלף שמונה מטות

Play Video

ישר ולעניין

%0תומך

שמונה מטות הוא קלף של פעולה מהירה, פעולה שיש לבצע עכשיו כדי להצליח. זהו קלף של יעילות ומעשיות, האדם אינו מהסס הוא עושה ומיד. קיימת בו נחישות והבנה שהפעולה תביא אותו למקום של הצלחה ושלמות. זהו קלף של הזדמנות שאסור להחמיץ.

קלף שמונה מטות בחיים

הן במצב של העדר קשר, הן במצב של התחלת זוגיות הן במצב של זוגיות מתמשכת קיים מצב המחייב תגובה ותגובה מהירה. כדי ליצור שינוי ולהביא זוגיות לחיים, כדי ליצור שינוי ולקדם את הזוגיות יש לפעול מהר.

פירוש קלף שמונה מטות בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
8 מטות
המטות מסמלים ומייצגים מחשבות ותחושות פנימיות של האדם. חופש, חופש ביטוי, עוצמה ושליטה. תנועתם מסמלת את העשייה המהירה. המטות מייצגים סמכותיות, משענת, כוח רוחני, רצונות, יוזמה, כלי למימוש הרעיון, העלים הם התחדשות, צמיחה, התגשמות של תקוות.
רקע תכלת
פוטנציאל, הזדמנויות, אופטימיות, חופש ביטוי, עצמאות ותקווה. סימן לכך שכל האפשרויות פתוחות בפני האדם. שמיים, רוחניות, אפשרויות אין סופיות ונצח.
טירה
ביטחון, הגנה, שלטון.
הרים
אתגרים, עוצמה, מסתור, מכשול.
נחל
הנחל מסמל מצד אחד את אי הוודאות בעשייה אך מהצד האחר את השלב שבו האדם מתעמת עם מכשולים או מצבים לא מוכרים סיטואציות לא רצויות ושינויים ופועל במהירות למרות הכול. זרימה, חיים, הכוונה, עוצמה.
נוף
הנוף שברקע מסמל חופש מחשבה ופתיחות לנושאים חדשים. קיים באדם יצר סקרנות ורצון ללמוד ולהתפתח.

מיתולוגיה

יאסון מדיאה והצוות בורחים עם גיזת הזהב לספינה ומפליגים חזרה אל עיר הולדתו של יאסון. למורת רוחו של אביה של מדיאה. קלף זה הוא שיאה של סדרת המטות. פעולה, עשייה כאן ועכשיו ללא היסוס, ללא עצירה. קלף זה עוסק גם בהקרבה של מדיאה למען יאסון היא עוזבת את בית אביה ומשפחתה מתוך ידיעה שלא תוכל לשוב. הקלף מראה במקרים רבים את המוכנות של האישה לעזוב את בית אביה ולהקים בית משלה.

בקריאה

קלפי השמונה משלבים את הרוחניות עם יכולת מעשית, האדם עבר תהליך של התפתחות והגיע לשלב בו עליו לצעוד צעד אחד כדי לעבור לשלב הבא בתהליך. זהו שלב של סיום והתחלה תהליך של מעבר ושינוי. לאחר אותה פסיעה האדם יגיע לאיזון ולהרמוניה בחייו. קבלת ההחלטה וביצוע שלה בזריזות, יסודיות ונחישות יביאו את האדם למקום הנכסף בו הוא יוכל לעשות את הצעד ולהביא את חייו לאיזון.