קלף שמונה חרבות

מבוי סתום

קלף שמונה חרבות בחיים

בנושא זוגיות האדם נמצא במצב שחוסם אותו ומונע ממנו זוגיות או שהוא חי בתוך זוגיות שמגבילה אותו.

בנושא קריירה האדם נמצא במצב שחוסם אותו ומונע ממנו קריירה ותעסוקה או שהוא עובד במקום עבודה שחוסם ומגביל אותו.

בנושא כספים חובות כספיים המגבילים את יכולת הפעולה של השואל.

קלף חוסם התוצאה מקלף שבע חרבות נמצאת כאן ועכשיו, השואל לא מבצע כי הוא חסום וכבול. השואל נותן לרגש לבוא לפני ההגיון ולכן אינו מסוגל לבצע את תוכניותיו בנוגע לנושא השאלה.

שמונה חרבות חדש

שמונה חרבות Eight words כבלים וגדרות. מצב של חסימה כתוצאה מכך שהאדם מאפשר לרגש לשלוט והוא אינו פועל כפי שצריך לפעול ממקום של הגיון. הכבלים והגדרות שסוגרים את האדם יכולים להיות חוזה, סוד, זוגיות, נישואין, עבודה מחייבת והתחייבות לעבודה, את כל אלה יש להפר כדי להשיג את המקום של האיזון והשלמות.

פירוש קלף שמונה חרבות בטארוט

מבוי סתום

האישה מסמלת פסיביות, רגישות, אינטואיציה ויכולת להעניק. האדמה הכתומה והכותונת הכתומה מסמלות את עולם הרגש, מיניות, גמישות, יצריות ויצירתיות, איזון בין הגוף הפיסי לגוף הרוחני. הכבלים לא מאפשרים לאנרגיית הכתום לקרות. הכבלים שעוטפים את האישה לא מאפשרים תנועה הגדר שיוצרות החרבות סביבה חוסמת אותה. החומה מסמלת מחסומים או מכשולים שקיימים בחייו של האדם, ומקשים עליו לעשות את הצעד הנדרש כדי להשתחרר מהם. העיניים מסמלות שיפוט ומודעות, הן מסמלות את הדרך בה האדם מתבונן על חייו, העיניים החסומות מחייבות שינוי גישה שינוי של זווית ראיה. השלולית בה עומדת האישה מסמלת עיכובים קטנים, אכזבות האדם עובר חוויה המעכבת אותו מלהתפתח. הרקע האפור מסמל את החיפוש אחר האיזון.

מיתולוגיה ברגע האמת בבית התפילה כשאימו לבד אורסטס מרים את חרבו ולא מצליח להרוג אותה. היא מנסה לדבר על ליבו ולפנות אל רגשותיו, אך ללא הועיל אורסטס לא מוריד את חרבו ואינו משחרר אותה מהאיום שלו לכן היא קוראת לאלות הנקם ובשמן מבטיחה לו כי הן תרדופנה אותו עד יום מותו. הקלף מייצג מצבים בחיים בהם יש לנהוג באופן קר ללא רגש, למרות שהסיטואציה קשה כי מחד היא רגשית ומאידך האדם חייב לפעול באופן רציונלי. אך הרגש כובל את האדם ולא מאפשר פעולה.

בקריאה קלפי שמונה משלבים את הרוחניות עם יכולת מעשית, האדם עבר תהליך של התפתחות והגיע לשלב בו עליו לצעוד צעד אחד כדי לעבור לשלב הבא בתהליך. זהו שלב של סיום והתחלה תהליך של מעבר ושינוי. לאחר אותה פסיעה האדם יגיע לאיזון והרמוניה בחייו. הכבלים הפחדים החששות מונעים מהאדם לצעוד את הצעד הנכסף שיביא אותו לאיזון

בנושא זוגיות האדם נמצא במצב שחוסם אותו ומונע ממנו זוגיות או שהוא חי בתוך זוגיות שמגבילה אותו.

בנושא קריירה האדם נמצא במצב שחוסם אותו ומונע ממנו קריירה ותעסוקה או שהוא עובד במקום עבודה שחוסם ומגביל אותו.

בנושא כספים חובות כספיים המגבילים את יכולת הפעולה של השואל.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים.
לוגו גדול
דילוג לתוכן