קלף המוות בהיבט היומי

להשתנות כדי לחיות

קלף מוות
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

פירוש קלף המוות בהיבט היומי

%0תומך

קלף המוות Death בהיבט היומי מייצג מצב בו העולם הפנימי והחיצוני מתפוררים כתוצאה מתהליכי שינוי אותם עובר המחפש, החניך והמאסטר בדרך להארה. העולם מתפורר האדם נותר ללא נקודת התייחסות ברורה וידועה ולכן בשלב זה מגיעים האובדן, הבלבול, תחושת איבוד השליטה על הקיים ופחד. 

בנצרות לנקודה זו קוראים "הלילה האפל" לפני שמגיע האור נהיה חשוך יותר מתמיד. קלף המוות חשוב בתהליך שכן זהו שלב של ניתוק ושחרור. כל מה שאינו רלוונטי לאדם חייב להשתחרר וללכת כדי שניתן יהיה לבנות דפוסים חדשים מתוקנים. לאחר שהוסרו כל הקליפות, השקרים וחצאי האמיתות נותרת המהות הפנימית שמתוכה יצמחו חיים חדשים.

היום הוא יום של שינוי והבנת חשיבות המוות בחיים. המוות פירושו שינוי. זה הזמן להקשיב לסימנים שהיקום נותן. לא לבזבז זמן על הרגלי עבר, התמכרויות, מערכות זוגיות לא נכונות, על טעויות שנעשו. זהו תהליך בו דבר מסתיים בחייו של האדם ודבר אחר מתחיל. כדי שהמעבר בין השלבים יתרחש בצורה אפקטיבית ביותר להתפתחות הרוחנית, יש לתת מקום לשלב האבל. 

קיימים מצבים בהם האדם צריך לבדוק מה מפריע להתפתחותו, לצמיחתו. האם האדם מחזיק בכוח במשהו שהיה רוצה או צריך ללכת? לאחר שהבין מה אינו מועיל לו יותר בחייו עליו לשחרר אותו, זו צורה של מוות שלאחריה יבוא שינוי. 

התחלה של זוגיות חדשה, התחדשות בזוגיות הקיימת, מיניות זורמת וטובה.  לעיתים הקלף משמש אזהרה שחשוב לסיים מערכת יחסים זוגית שאינה מועילה להתפתחות השואל.