קלפי חיות - חָגָב

האומץ לקפוץ

רוח חָגָב מסמלת לאדם אפשרות של "קפיצת דרך" באמונה  ומשמעות הופעתה בחיי אדם הוא לבצע את הקפיצה אפילו לא יודע את תוצאתיה. אותה קפיצת נחשון היא דבר שהאדם נמנע מלעשות בעבר, והיא חלק משינוי כיוון רחב היקף. השינוי יכול להתבטא בהתאמה בזוגיות, בהתקדמות בקריירה או בשינוי פנימי. רוח החָגָב מסמלת את החוכמה שהאדם זקוק לה ברגע זה בהווה, והיא מאפשרת לו לעבור את כל המכשולים בצורה יעילה. בהיות רוח החָגָב מצויה באדם כל התוצאות האפשריות יהיו לרוב חיוביות.

אדם בעל רוח החָגָב הוא הוגה, חדשני, חי בקידמה ולעתים נדירות מחמיץ הזדמנויות להתקדם. אדם זה מצליח בכל מיזם שהוא מבצע, כיוון שמחפש הזדמנויות, משתמש באינסטינקטים שלו כדי לתפוס את הרגע המדוייק שיעניק את התועלת הרבה ביותר למעשיו. אם זאת רוח החָגָב המופיעה בחייו של האדם מבטאת את הקושי לקבל החלטות, ואת הצורך להסתפק במשימה אחת בזמן הנתון.

רוח החָגָב מסמלת חופש, עצמאות והארה, שפע, הֶשֵׂג, קריירה, אתגרים, אומץ, יְצִירָתִיוּת, תְעוּזָה, פוריות, חשיבה קדימה, בריאות טובה, אושר, אינטואיציה,  זינוק מעל מכשולים, קפיצות אמונה, אֲרִיכוּת יָמִים, שליחות, מוֹטִיבָצִיָה, אוֹפּטִימִיוּת, סבלנות, שָׁקֶט, תוּשִׁיָה, לקיחת סיכונים, עוֹשֶׁר.