קלפי חיות - שבלול

קלפי חיות שבלול

השבלול מסמל שיש להאט, חיית רוח זו שואלת את האדם לאן הוא ממהר? קיימת השקעה ביעדים ויש לעצור ולבדוק האם משהו הוחמץ? פירוש השבלול הוא שזה הזמן להרפות. שבלול מאפשר להבין שכל קצב הוא קצב טוב. גם מה שנראה כמו לנצח הוא רק רגע קטן בחייו של האדם. עליו להקפיד לסמוך על התהליך שלו, להישאר נוכח ולהשתדל. אין טעם לגרום לחץ נוסף על הלחץ הקיים.

השבלול מסמל כי על האדם לנצל את זמנו בחוכמה. לכל דבר הזמן שלו עליו להגדיר את סדרי העדיפויות שלו. התהליך של השבלול הוא תרגיל בניהול זמן. חשוב להישאר בהווה כדי שהכל ייעשה.

אדם שלו טוטם שבלול נוטה להיות בעל הרגלים יש לו סבלנות רבה. מעדיף להיות לבד, אינו חברותי וביישן. צריך לאזן בין הגנה לאמון. האדם אינו מראה את האני האמיתי שלו. החלטותיו ומעשיו מגיעים ממקום רגשי. מוסר עבודה גבוה משקיע שעות ארוכות, אך נוטה לעבוד לאט. כאשר הוא מציב מטרה שאותה הוא מעוניין להשיג, דבר לא יסיט אותו מנתיבו.

שבלול מסמל הרגשה של פגיעות ואיטיות בכל היבטי החיים. מסר שהאדם מבודד את עצמו. צמיחה תיווצר רק כאשר האדם יחשוף את אותם חלקים פגיעים בעצמו. סמל לצורך בסבלנות והתמדה. הבנה שתוצאה תגיע ברגע המדויק שבו היא אמורה להגיע.

השבלול מסמל התקדמות איטית אך יציבה בחיים וצעידה לקראת מטרות. ההסתתרות בתוך השבלול יכולה לייצג מצב שבו האדם נמנע ממשימה לא נעימה.

דילוג לתוכן