קלפי חיות - עורב

קלפי חיות עורב

העורב הוא חיית רוח המזוהה עם תעלומות חיים, סימן למזל וקסם. כוחו של העורב מגיע כדי לספק תובנה ואמצעים לתמיכה בכוונות. הוא תומך באדם בפיתוח כוח הראייה, השינוי והחיבור לקסמי החיים.

העורב מסמל את קסם החיים, מסתורין, יצירה, גורל, טרנספורמציה אישית, אינטליגנציה, חוסר פחד, תעוזה, גמישות, יכולת הסתגלות, הוא מניפולטיבי ושובב. יש גם סמלים שליליים לעורב והם מקשרים אותו לסימן רע, למוות ולכישוף אפל. העורב נושא את הכוח של התובנה הנבואית ומסמל את החלל ואת הבריאה.

בגלל הזיקה שלו למסתורי החיים והקסם, העורב נתפס במסורות שמאניות רבות כחיית הרוח הנבחרת למי שמשתמש בקסם ובכוחו להפעיל את חוק היקום בחיים הפיזים.

צבעו של העורב מסמל את הופעת הבריאה, את הריק או את מה שטרם התגבש. הוא נושא את האנרגיה של תעלומות החיים ואת הכוח לשינוי פנימי עמוק. העורב מאפשר לאדם לפתח את היכולות שלו לתפוס שינויים עדינים באנרגיה בתוכו ובסביבתו. יש לו את היכולת לראות מעבר לאשליות, ולפתור את הדואליות של נכון ולא נכון, פנימי וחיצוני.

העורב מגיע לחייו של האדם בשעה שהוא מתמודד עם מצוקה. אם העורב בחר באדם הוא יכול לפתח את כוח הרצון האישי שלו ולדבר את האמת שלו בקול רם.

העורב מצליח למצוא את מה שמחפש בין שזו חתיכת אוכל שנשארה על הכביש או אגוז שיש לפצח. גם אדם שחיית הכוח שלו היא העורב יש נטייה להערים או להיות מניפולטיבי.

העורב כסמל לסימן רע, לעצב, למי שעף בין עולמות החיים והמוות מעביר מסרים. הוא סמל לחוכמה, לתת המודע של האדם מסמן לו לסמוך על האינטואיציה שלו. העורב הוא סמל לטרנספורמציה. לכן יש לבדוק איזה חלק מחייו של האדם זקוק לשינוי, העורב מסמן שהוא מוכן לבצע את השינוי.

דילוג לתוכן