צבעים ונומרולוגיה

יש התאמה בין רטט המספר לרטט הצבע. ניתן לחבר מספר לצבע בשתי דרכים. הדרך הראשונה לכל מספר כוכב שליט ולו צבע, הדרך השנייה לכל צ'אקרה מספר וצבע. לפניכם שתי הדרכים להבנת הקשר בין מספרים וצבע ומהות הצבע. את אנרגיית הצבע מקבלים ממספר נתיב החיים (מספר שהוא חיבור של תאריך הלידה).

את הצבע אפשר לחבר לאנרגיית היום החודש והשנה, וכמובן לנתיב החיים, צבעו של נתיב החיים הוא אנרגיית הצבע המלווה את האדם במהלך גלגול חיים זה, בעוד שאנרגיית הצבע היומי מלווה אותו באותו היום בלבד. כאשר הצבע זהה בין הנתיב ואנרגיית היום או החודש או השנה השפעתו עוצמתית יותר על החיים של האדם באותה תקופה.

מהות הצבע יכולה להתבטא בבחירת צבע בגד, צעיף, תיק או אבן שמחזיקים במקום שבו אפשר לגעת בה במהלך היום.

נומרולוגיה וצבעים

מספר כוכב שליט וצבע

מספר 1

מספר 1 נשלט בידי השמש הצבע הוא כתום

הצבע הכתום מלא חיבה, חמימות, חושניות. זהו צבע חם ואנרגטי. מביא הרמוניה ושפע. קשור להרפתקה ויצירתיות. האבן שכדאי לשאת היא גראנט, סיטרין, אוונטורין, אגאת, ג'אספר, אופאל, ספיר, טורמלין, סאנסטון.

מספר 2

מספר 2 נשלט בידי הירח הצבע הוא לבן או כסוף

צבע לבן מסמל תמימות, טוהר, אמונה ושלום. מייצג ניקיון, יראת כבוד וענווה. הוא קשור לפשטות, לשלמות וגורם להרגשה טובה בכך שהוא מספק בהירות והתחדשות. האבן שכדאי לשאת היא מונסטון

צבע כסף מסמל עושר. מייצג את האנרגיה הנשית, את האינטואיציה ואת הדימיון. תכשיט כסף עם אבן מונסון ימלא את האדם באנרגיה של המספר 2

מספר 3

מספר 3 נשלט בידי כוכב צדק הצבע הוא צהוב

צבע צהוב הוא צבע בוהק ושמח, אופטימי, מלא אידאליזם ותקווה. מסמל אומץ וכוח אישי. גורם לחשיבה מהירה ומפחית חוסר החלטיות. יכול גם לסמל זהירות והטעיה. האבן שכדאי לשאת היא אגאת, אפטיט, סיטרין, פלואורייט, גראנט, ספיר, טופז, טורמלין.

מספר 4

מספר 4 נשלט בידי כוכב אוראנוס הצבע הוא שחור אפור או אפרפר

צבע שחור משדר סמכות ותחכום. לשחור אין שום כוונה להפחיד, אבל בגלל החושך שלו, הוא גורם לתחושה שלילית. האבן שכדאי לשאת היא טורמלין, אובסידיאן.

אפור צבע של איזון, מחבר את הטוהר של הלבן עם הסמכות של השחור. צבע של הגנה. האבן שכדאי לשאת היא ג'אספר, טופז.

מספר 5

מספר 5 נשלט בידי כוכב מרקורי הצבע הוא ירוק

צבע ירוק הוא צבע של טבע מסמל בריאות, נעורים, פוריות, התחדשות, מזל טוב וכסף. צבע של ריפוי והתחדשות. הצבע הירוק מאזן רגשות יש לו את היכולת להחיות, כמו גם להביא מזל. הירוק קשור גם לקנאה וחומריות. האבן שכדאי לשאת היא עין החתול, אגאת, אמזונייט, אפטייט, אוונטורין, בלדסטון, אמרלד, ג'ייד.

מספר 6

מספר 6 נשלט בידי כוכב ונוס הצבע הוא ורוד

הצבע הוורוד הוא צבע של רוך, אהבה, מסמל את הרכות הנשית סמל לאביב ונעורים. האבן שכדאי לשאת היא גראנט, רוזקוורץ, טורמלין, ספיר.

מספר 7

מספר 7 נשלט בידי כוכב נפטון הצבע הוא חום או ירוק אפור

צבע חום הוא צבע היציבות. מלא חוכמה ומעודד להעריך את אוצרות החיים. נותן תמיכה והגנה, יכול גם לסמל שיעמום. צבע כדור הארץ מייצג את החיבור לאדמה, מביא מרפא, שלווה פנימית ורגיעה. מייצג פוריות בכל תחומי החיים. האבן שכדאי לשאת טורקיז, טורמלין, טופז, סמוקי קוורץ, רוטיל קוורץ פרידוט, ג'ספר, ג'ייד.

מספר 8

מספר 8 נשלט בידי כוכב שבתאי הצבע הוא כחול כהה או שחור

כחול כהה מסמל את כוחה של האינטאיציה והתודעה הקוסמית, מתחבר לרישומים האקשיים. האבן שכדאי לשאת היא פלואורייט, ספיר, לולייט, קיינייט, לאפיס לזולי, ספינל, טאנזנית.

מספר 9

מספר 9 נשלט בידי כוכב מאדים הצבע הוא האדום

הצבע האדום תוסס, מלא חיים, מרגש וממריץ, זה צבע של אהבה, תשוקה, מביא איתו ביטחון עצמי. צבע האש והעוצמה. אינטנסיבי, נלהב ולעיתים מלא כעס. האבן שכדאי לשאת היא טורמלין, ספיר, רובי, גרנאט, בלאדסטון.

הצבעים על פי מספרי הצ'אקרות

מספר 1 צ'אקרת שורש

צ'אקרת השורש, או מולדהרה ממוקמת בבסיס עמוד השדרה, צבעה אדום. היא מספקת בסיס, בסיס לחיים, והיא עוזרת להרגיש מבוסס ומסוגל לעמוד באתגרים. צ'אקרת השורש אחראית לתחושת הביטחון והיציבות.

הצבע האדום תוסס, מלא חיים, מרגש וממריץ, זה צבע של אהבה, תשוקה, מביא אתו ביטחון עצמי. צבע האש והעוצמה. אינטנסיבי, נלהב ולעיתים מלא כעס. האבן שכדאי לשאת היא טורמלין, ספיר, רובי, גרנאט, בלאדסטון.

מספר 2 צ'אקרת המין

צ'אקרת המין, או סוואדהיסטנה, ממוקמת ממש מתחת לטבור, צבעה כתום. צ'אקרה זו אחראית על האנרגיה המינית והיצירתית. קשורה לאופן שבו מתייחסים לרגשות פנימיים כמו גם לרגשות של אחרים.

הצבע הכתום מלא חיבה, חמימות, חושניות. זהו צבע חם ואנרגטי. מביא הרמוניה ושפע. קשור להרפתקה ויצירתיות. האבן שכדאי לשאת היא גראנט, סיטרין, אוונטורין, אגאת, ג'אספר, אופאל, ספיר, טורמלין.

מספר 3 צ'אקרת מקלעת השמש

צ'אקרת מקלעת השמש, או מניפורה, ממוקמת באזור הבטן במקלעת השמש, צבעה צהוב. הוא אחראית על הביטחון וההערכה העצמית, כמו גם עוזרת להרגיש שליטה בחיים.

צבע צהוב הוא צבע בוהק ושמח, אופטימי, מלא אידאליזם ותקווה. מסמל אומץ וכוח אישי. גורם לחשיבה מהירה ומפחית חוסר החלטיות. יכול גם לסמל זהירות והטעיה. האבן שכדאי לשאת היא אגאת, אפטיט, סיטרין, פלואורייט, גראנט, ספיר, טופז, טורמלין.

מספר 4 צ'אקרת לב

צ'אקרת הלב, או אנהאטה, ממוקמת ליד הלב במרכז החזה, צבעה ירוק. צ'אקרת הלב עוסקת ביכולת לאהוב ולהפגין חמלה.

צבע ירוק הוא צבע של טבע מסמן בריאות, נעורים, פוריות, התחדשות, מזל טוב וכסף. צבע של ריפוי והתחדשות. הצבע הירוק מאזן רגשות יש לו את היכולת להחיות, כמו גם להביא מזל. הירוק קשור גם לקנאה וחומריות. האבן שכדאי לשאת היא עין החתול, אגאת, אמזונייט, אפטייט, אוונטורין, בלדסטון, אמרלד, ג'ייד.

מספר 5 צ'אקרת גרון

צ'אקרת הגרון, או וישודהא, נמצאת בגרון, צבעה כחול. צ'אקרה זו קשורה ליכולת לתקשר מילולית.

הצבע הכחול מסמל אמת, שלום, עדינות ושלווה. מרגיע מביא אתו אמון והרמוניה, משפר את התקשורת. כחול מייצג נאמנות וכנות, מונע עימותים. הוא משמש להרפיה והגנה, אך יכול להיות קשור גם לעצב ופסיביות. האבן שכדאי לשאת היא פלואורייט, ספיר, לולייט, קיינייט, לאפיס לזולי, ספינל, טאנזנית, אקווה מרין, טורקיז.

מספר 6 צ'אקרת העין השלישית

צ'אקרת העין השלישית, או אג'נה, ממוקמת בין העיניים, צבעה סגול. העין השלישית אחראית לאינטואיציה ולדימיון.

צבע סגול מסמל הגשמה, ריפוי של הגוף, הנפש והרוח. מביא איתו תודעה קוסמית גבוהה. קיימת מודעות עמוקה להווית הנשמה וליקום. צבע רוחני פותח את החיבור לרוח. מסמל אצילות, מלכותיות, רוחניות ומיסתורין, חוכמה והארה. הוא יוצר פנטזיות ומעודד להתעמת עם המחשבות העמוקות ביותר. הוא קשור לחמלה ויצירתיות אך יכול גם לסמל חוסר בגרות ורגישות. האבן שכדאי לשאת היא ספיר, גראנט, אמטיסט, אמטיסט שן הכלב.

מספר 7 צ'אקרת הכתר

צ'אקרת הכתר, או סהאסרה, ממוקמת במרכז הקודקוד, צבעה לבן. מייצגת את הקשר הרוחני של האדם עם עצמו, עם אחרים ועם היקום. מייצגת את מטרת החיים.

צבע לבן מסמל תמימות, טוהר, אמונה ושלום. מייצג ניקיון, יראת כבוד וענווה. הוא קשור לפשטות, לשלמות וגורם להרגשה טובה בכך שהוא מספק בהירות והתחדשות. האבן שכדאי לשאת היא מונסטון, יהלום.

מספר 8 צ'אקרת כוכב הנשמה

צ'אקרת כוכב הנשמה צבעה כסף נמצאת כ 30 סנטימטר מעל צ'אקרת הכתר. כל תודעה אינדיבידואלית מקורה במקור האל הנצחי אך היא נושאת קוד ייחודי, המקודד את מטרת האדם באופן אינדיבידואלי. במהלך חיים לומדים, מתפתחים וחווים כמה שיותר הזדמנויות להבין מה עשוי להוות תוכנית הנשמה.

צבע כסף מסמל עושר. מייצג את האנרגיה הנשנית, את האינטואיציה ואת הדימיון. תכשיט כסף יחבר לאנרגיית צ'אקרת כוכב הנשמה.

מספר 9 צ'אקרת פתח אטומי

צ'אקרת הפתח האטומי צבעה זהב והיא ממוקמת כ 30 סנטימטר מעל כוכב הנשמה, היא מצרפת את מכלול הערכים של שבע הצ'אקרות של הממד השלישי, מאפשרת ראיית הילות, טלפתיה, חלומות צלולים ונסיעות מחוץ לגוף הגשמי, זהו השער ליקומים אחרים, לתיעוד האקאשי של כל מה שהיה ויהיה, ולמדריכי הרוח של האדם. בצ'אקרה זו נמצאת האמת המוחלטת ללא התחשבות בתפיסה, תוכניות אישיות או אגו. פועלת כמו שנאי השואב מידע מעולם.

צבע זהב משמעותו עושר, סיבולת, כוח, ביטחון ואומץ. קשור לאנרגיה הזכרית. תכשיט זהב יחבר לאנרגיית צ'אקרת פתח אטומי.

error: