הירח כמדד לברומטר רגשי

מה תהיה תחזית מזג האוויר היום? האם ירד שלג, גשם או ברד? האם נראה שמיים שטופי שמש בהירים, ורוח קלה עדינה? כדי לקבוע מה מזג האוויר, ניתן להסתכל מחוץ לחלון, או להקשיב לתחזית. כדי לאמוד את המצב הרגשי יש לבחון באיזה מזל הירח נמצא והאדם יוכל לקבוע מה תהיה האנרגיה הרגשית של אותם יומיים וחצי שבהם הירח נמצא בכל מזל.

הידיעה מה יהיו האנרגיות והמקצב של היום כאשר הירח נמצא בכל אחד משנים עשר המזלות עוזרת להתוות את המסלול לאותו יום, ותיתן כיוון לאילו פעילויות כדאי לפנות במהלך שלב הירח המסוים.

הירח כברומטר רגשי

האנרגיות של המזלות

טלה: החלטות פזיזות וצורך למלא את הרצון כאן ועכשיו. התשוקה גוברת, ומערכות יחסים רומנטיות ומיניות יכולות לפרוח במהירות. זה זמן להתחיל בפרויקטים חדשים. זה זמן מצוין לנקות ולהתנקות ולפנות מהחיים את מה שלא צריך יותר או לא רצוי.

מזל שור: רגעים רגועים הם השיא של מעבר הירח במזל זה, כדאי לצאת החוצה לטיול בטבע, לעבוד בגינה. להרפות ולהוריד את הלחץ, המתח ולשחרר רעלים במהלך מעבר הירח בשור. חשוב ליהנות מיומיים נהדרים שבהם יוכל האדם להתרווח ולנוח. עיסוי טוב, טוב לגוף ולנשמה.

מזל תאומים: תקשורתיות זה הדבר, מיילים, הודעות טקסט ומכתבים בדואר, קווי הטלפון פועלים באופן מוגבר. רכילות ושמועות במשפחה ובמקום העבודה. אחים ושכנים עשויים להזדקק לתשומת לב מיוחדת, וגם אם לא, זה זמן מצוין להתחבר אליהם, ולראות מה שלומם.

סרטן: כאשר הירח נכנס למזל מים החיים נמצאים שוב בזרימה. תחושת נוסטלגיה הנובעת מצפייה בתוכניות ישנות או קריאה מחודשת של מכתבי אהבה ישנים. בישול וטיפול בילדים במהלך המעבר של הירח בסרטן. הצד הביתי הקיים באדם משגשג.

אריה: אריה לוהט שואג לתוך החיים, אוהב את מרכז הבמה כשהאורות עליו, כשהירח מגיע לביקור, מתגלה הביטחון העצמי. זה זמן נפלא לבקש העלאה בשכר, או שהאדם ישווק את עצמו. הוא מרגיש שהוא יכול לכבוש את העולם, ושיהיה זה צעד נועז חדש בחייו. הנטייה להיות מלודרמטי חזקה עכשיו.

בתולה: ביקורת וביקורתיות ממלאות את האדם במהלך מיקום הירח במזל זה, כדאי לשים לב למילים שנאמרות מהאדם החוצה, ולא לקחת אישית את מה שאומרים לו. זהו זמן בריאות לכן זה זמן מצוין להתחיל דיאטה חדשה, להפסיק לעשן, או לצאת לשגרת פעילות גופנית. בעיות בריאות יעניינו אותו, ואם האדם צריך לראות את הרופא או רופא השיניים, זה זמן ירח טוב להזמין תור. יומיים מעט היפוכונדרים.

מאזניים: כשהירח במאזניים לא להסס לעצב מחדש את השיער או את המלתחה, כאשר ונוס מובילה את הדרך כשליטת המאזניים, כל שעליו לעשות בתחום האסתטיקה והיופי יצליח. דיפלומטיה ועבודת צוות חשובות בימים אלו, זמן להתפייס.

עקרב: רגשות עזים יכולים להציף את האדם ללא אזהרה במהלך מעבר הירח הזה, אז לא להגיב בדרמטיות ולא לקבל החלטות רגשיות לפני שהירח עוזב את המזל הרגשי הזה. התפיסה החושית גבוהה ואפשר להבין את הנסתר בין המילים והמעשים של הסביבה, הן בפן אישי הן בעבודה. זה זמן טוב לנהל שיחה אמתית מלב אל לב, ולחקור את סודות היקום.

קשת: הדחף לנסוע או לשנות את שגרת היום יום מעסיק את מחשבותיו של האדם במהלך מעבר הירח הזה, זמן טוב לנסיעה לחו"ל או סתם לטיול בארץ. האדם מרגיש כלוא בימים אלו. מחשבות פילוסופיות יעסיקו את דעתו בתקופה זו, והוא יתעניין בנושא עד כדי קניית ספרים בנושא. זה זמן טוב לקנות חיית מחמד.

מזל גדי: החובה קוראת כשהירח נמצא כאן. תחושה שעוד אחריות מונחת על הכתפיים. חשוב להילחם בתחושות של עצבות, לבדוק את ההישגים שיש בחיים. זה זמן טוב להכין רשימה של מה שהאדם רוצה להשיג בחיים, זמן מצוין להציב לעצמו יעדים ולהשיג אותם.

מזל דלי: במעבר של הירח בדלי צפויה התנהגות שונה, חוויות יוצאות דופן, ואנשים מיוחדים, שיכנסו למסלול חייו של האדם, תהיה הרגשה של סובלנות וקבלה של האחרים. כושר ההמצאה יפרח, מחשבות ייחודיות ומקוריות יעלו במוחו של האדם.

דגים: יצירתיות והשראה ימלאו את האני הפנימי, והדמיון ישתלט על ההיגיון. זמן של בניית מגדלים באוויר וחלומות בהקיץ. זה לא זמן טוב לקבל החלטות ארוכות טווח, מכיוון שיכול להיות הרבה בלבול וערפול או מידע שגוי שמבלבל את האדם.

error: