אותיות וקארמה

לאות הראשונה בשם הפרטי יש חשיבות מכרעת על הקארמה אתה האדם הגיע מגלגולים קודמים. מסמל את השורשים של האדם, המקום ממנו הוא הגיע מבחינה אנרגטית, קרמתית. המקום שמציין את השיעור שלא נפתר בגלגולי חיים קודמים. המאפיינים שעולים מהאות הראשונה באים לידי ביטוי בעיקר בשנות הילדות בשנות החיים המוקדמות. הילד פונה אל המוכר לו מגלגולי חיים קודמים בצורה שאינה מודעת מתוך דחף לא מוסבר. הילד מכיר את האנרגיה של השיעור הבלתי פתור ורגיל לפעול לפיה. כשאדם יודע היכן נמצאים שורשיו הוא יכול להבין מה הוא יכול לקחת אתו לחיים כחוזק וממה להיפרד.

פירוש האותיות והקארמה

letter-karma

A מצביעה על קארמה חיובית של יצירתיות. היא אנרגיה רוחנית בראשיתית. אדם פעיל, אגרסיבי, שאפתן, סמכותי, בעל מוטיבציה ואנליטי, חדשני, יצירתי ועצמאי. רצון להיות מושלם בכל דבר שנעשה קיים דחף לתת השראה לאחרים, לקחת אחריות על דברים ולמצות את מלוא הפוטנציאל. אדם מאמין שסומך על האינטואיציה שלו כדי להנחות כל הפעולה שלו. בגלגול זה יש להיזהר מאגוצנטרית, מאנוכית, מקנאית ומעקשנות. ענווה היא אחד השיעורים הגדולים של האדם בחיים.

B חיים קודמים של תלות וביקורתיות, חיים נוכחיים של קשיחות וקפדנות בחיים היום. אדם אמיץ, נועז, מבריק ומאושר. רגיש, צנוע, אוהב לאסוף, לנהל ולבנות דברים. זיכרון חזק, נחוש, יציב ומאורגן. זקוק לתחושת לביטחון. שמירה על איזון בין העולם הרוחני לעולם החומרי חיונית עבורו מכיוון שזקוק להרמוניה. בגלגול זה יש להיזהר מעצלות, מקיבעון של דעות.

C בעבר חיים ביקורתיים בהווה חשוב להיות תקשורתיים ולא לנצל את האחרים. אדם יצירתי, משתנה, בטוח בעצמו, תקשורתי, ספונטני, שובב והרפתקני, ניחן מבחינה רוחנית בכישרונות של שירה, דיבור, כתיבה וציור. אדם שמח באופיו, אוהב לעשות כמה דברים בו זמנית לכן האנרגיה שלו מפוזרת ולא מרוכזת. נוטה להיות בזבזני בכספים ובזמן. מעשי צדק יאפשרו לעלות בסולם הרוחני. בגלגול זה יש להיזהר מחוסר אחריות, מביקורתיות ומחוסר סובלנות.

D קארמה של התמודדות עם מערכות יחסים. אדם נחוש, החלטי ואמין, רגיש, מקובע וביתי. עלול להרגיש מתח עקב המגבלות שהציב לעצמו. קיימת היכולת להרגיש דברים לפני שהם קורים. צורך ביציבות ובשיטתיות. בגלגול זה יש להיזהר מעקשנות, מנוקשות. משמרנות, מדעתנות ומחומריות.

E ללמוד לסיים קארמה מגלגולים קודמים שבם גם היו התחלות אך לא סיומים. אדם בעל כושר ביטוי, להוט, חופשי, גמיש, אנרגטי, רגשי ומוחצן באישיותו. אוהב לחקור את העולם, מסתכל קדימה אל העתיד ומתרגש מהדברים. בגלגול זה יש להיזהר מהעדר שליטה באנרגיה, מחוסר מנוחה ומעיפות עקב פעילות יתר. משינוי דעתו לעתים קרובות.

F קארמה הקשורה למשפחה כדי ללמוד מהי חשיבות המשפחה יהיו בעיות עם בני משפחה וקרובים. אדם גמיש, הוגן, שליו וידידותי באישיותו. אדם אחראי שאכפת לו מאוד מהחברים והמשפחה שלו. רטט של שירות. חשוב לו להיות מועיל ועוזר לאחרים. אומנותי, ניחן בחוש השישי. בגלגול זה יש להיזהר מחיבוק דוב, מהניסיון למשוך תשומת לבה רבה לא להיות עריץ, שתלטן ועקשנן.

G חיים קודמים אלימים. בהווה, דרישה לשליטה עצמית. אדם טוב, חכם, בעל אישיות גדולה ומחונן מבחינה נפשית בכישרונות ובעל אופי חזק. מעדיף להיות לבד, נמשך למיסטיקה, לתורת הנסתר, לרוחניות. שואף לשלמות רוחנית ורוצה למצוא פתרון לכל הדברים הסודיים שבעולם. בגלגול זה יש להיזהר מביקורתיות, מעצבנות, מקור, מריחוק חברתי ומפסימיות.

H בעבר אדם מופנם. בהווה חשוב להיפתח לזולת. אדם בריא, ביתי, ישר בונה את העולם החומרי, רואה את שני הצדדים של המטבע, יכולת שיפוט הוגן. חרוץ, סבלן ומתמיד, נטייה לחומריות אך גם חיפוש אחר החלק הרוחני באישיות, כשיתגבר על אתגרים ויבחר בדרך הרוחנית, ההצלחה, השגשוג וההון יגיעו בשפע. בגלגול זה יש להיזהר מאנוכיות, מחוסר סובלנות ומזהירות יתר. עליו ללמוד כיצד להשתמש בכוח שלו כראוי לטובת החברה ולא למטרות אנוכיות.

I נותן את הכוח להתעלות על הבעיות. אדם אידיאליסט, אינדיבידואלי, בעל השראה ואינטואיטיבי. מבורך בכוח, בהבנה ובחמלה. אינטואיטיבי ורגיש, יצירתי ובעל חוש אסתטי. יכולת לפענח את המשמעות של רעיונות מופשטים ולקבל תובנות לגבי רוחניות. יוזם, הומניטרי שאוהב לדאוג ולהועיל לאחרים. בגלגול זה יש להיזהר מחוסר סובלנות, מהתנשאות מבורות, מביקורתיות כלפי עצמו ואחרים.

J מראה על ביקורתיות ורצון לשלמות. חשוב לקבל את עצמך ואת האחרים. אדם שמח, אינטואיטיבי, ביטחון עצמי, בעל זיכרון ושומר של ידע. יוזם, אינדיבידואלי ובעלי אופי יצירתי. שאפתן שאוהב להציב מטרות ולהגשים אותן. בגלגול זה יש להיזהר מביקורתיות, מעקשנות ומקנאות. האדם נוטה להיות מרוכז בעצמו, בעל חשיבות עצמית ואגוצנטרי. אחד השיעורים העיקריים שלו הוא למצוא איזון בחיים ולהיות מודע לנטייה האנוכית שלו. נוטה להפוך למנהיג הרסני.

K דומה לאות C, אבל יותר עוצמתי. קיימות בעיות בהבנת הזולת. אדם אדיב, נלהב ובעל ידע, קיימת השפעה חומרית על החיים. האדם מחפש הרמוניה, איזון ויופי בכל היבט של חייו. בגלגול זה חשוב להיזהר מפגיעות בגלל רגישות יתר. העדר יושר, חוסר סובלנות וערמומיות. כדאי ללמוד להירגע מול הכאוס של החיים.

L לנשמה יש צורך ללמוד פשטות ותמימות. אדם חביב, אוהב, חם, אדיב וחומל. יצירתי, אינטואיטיבי, רומנטי ואוהב לצחוק. קיימת הבנה טבעית של החוקים הרוחניים השולטים ביקום. בגלגול זה יש להיזהר מתאווה, בזבזנות, בורות, קור וחוסר זהירות.

M ללמוד ממשות, מציאות, לטפל במשפחה כתיקון לשיעור עבר. אדם בעל נטייה אימהית, קשוב ובוגר. מנהל מאורגן וממוקד. מעדיף שקט על פני רעשים. מחובר למדיטציה, סודות ועומק. מקדיש תשומת לב רבה לפרטים ובעל גישה מעשית לחיים. בגלגול זה יש להיזהר מנוקשות האדם עשוי להיראות משעמם, קר, לא גמיש וחסר חיבה. קושי להירגע וליהנות ממה שהשיג.

N ללמוד לטפל באחרים. אדם שמעדיף את הלילה, טבעי, בעל דמיון וניטרלי באישיותו. חושני, אוהב חופש ומנסה לחוות ולחיות את מלוא הפוטנציאל שלו. חיפוש הבנה רוחנית, רעיונות וידע אזוטרי אך גם מתמקד בצרכים חומריים ובתשוקה חושנית. בגלגול זה יש להיזהר מלהיות אדם רעיל, מעקשנות, מחוסר שקט ומחוסר אחריות. קשה מאוד לגרום לאדם להיות מחויב לסיים פרויקט מכיוון שהוא לא רוצה להיות כבול. נטייה לתאונות כי נמשך להתנהגויות מסוכנות.

O מביא מזל, הרמוניה עם הזולת, קיים צורך בפתיחות. אדם אופטימי, אובייקטיבי, מצטיין ופתוח באישיותו. קשור לבית, למשפחה ולשירות לזולת. אדם אחראי שרוצה להועיל ולעזור לאחרים. רגיש, מלא אמונה, חום וביטוי עצמי, איש עסקים, מושך כסף, איזון והרמוניה לחייו. בגלגול זה יש להיזהר מצדקנות עצמית, ממלנכוליה ומקנאה האדם נוטה להיות חשדן, חומרני ורודן.

P לנהוג מתוך מקום של שליטה ביצרים. התנהגות שזנחתם בחיים הקודמים. אדם שהוא פילוסופי, מדיום, שקט וסבלן באישיותך. בעלי תפקידים דתיים שמתחילים באות P Prophet Pope, Preacher, Priest. מייצג עם ראש גדול, אינטלקטואל וסקרן מטבעו. אוהב לחקור את המסתורין של העולם. הסבלנות וההתמדה שלו מובילים לשלמות בעבודה שהם עושים. בגלגול זה יש להיזהר מלהיות בלתי נגיש, ביקורתי, ממורמר ודיכאוני.

Q לנהוג מתוך שליטה באינסטינקטים. אדם שעובד קשה, מנהיג ובעל יכולת ביצוע. מחפש ידע, שואל שאלות ומחפש תשובות בסבלנות. יש לו כישרון להרוויח כסף ושואף למצות את הפוטנציאל שלו. קיים שיקול דעת, עניין בנושאים רוחניים. בגלגול זה יש להיזהר מחומרנות, מחוסר איזון ומחמדנות. נטייה להגזמה בפעילויות השונות יכול להיות עריץ, לא יציב וקנאי.

R חיים של תענוגות, נדרש ללמוד לאזן בין החומרי והרוחני. אדם אמין, מלכותי, ראוי לציון, אוהב לתת השראה לאחרים ומלא באהבה בלתי מותנית. חכם, בעל ידע ועוצמה. לב גדול ומוכן להקריב את היתרונות למען אחרים. אדם מלא חמלה, אהבה חסרת אנוכיות והבנה. בגלגול זה יש להיזהר מחספוס, מגסות וממרדנות, מקנאה וממזג רע.

S חיים שנעים כגל, קיימת בהם תנודתיות. אדם בעל אישיות חזקה, תומכת, הוא שמתחיל ומסיים כל דבר שעושה. ביטחון עצמי, הסתמכות על העצמי, הצלחה. עובד טוב כשנמצא לבד. סומך על החוכמה ועל האינטואיציה הרוחנית שלו. בגלגול זה יש להיזהר מלהיות אגוצנטרי, אנוכי וקנאי. נטייה להיות מרוכז בעצמו.

T רבגוניות, מבחר ובחירה. אדם של טקט, מתחשב ואמין, מגן ומועיל. מוכנות להקריב את עצמו כדי להגן על משפחתו ועל אחרים. משתף פעולה, דיפלומטי וחברותי. מתמודד עם אנשים בחוכמה ואוהב לעזור למי שזקוקים. משכין שלום שיפתור את הדיסהרמוניה כדי להביא בחזרה לאיזון טבעי. בגלגול זה יש להיזהר מיתר פרטיות וסודיות הרגישות והביישנות עלולות לגרום לאדם להיות בלתי נגיש. מתוסכל, חסר סובלנות וכעוס.

U קארמה של הגבלה, אי שלמות, תסכול, שמקשה על הגשמה עצמית בקריירה או באהבה. אדם של מהפכים, לא יציב, יצירתי, נלהב ואמנותי באופיו. יכולת ביצועית תוך כדי טקט וחברותיות. רגיש כלפי עצמו וכלפי אחרים. בגלגול זה יש להיזהר מהנטייה לא לתת דין וחשבון, לא להוקיר תודה על מה שיש. רגישות יתר, ביקורתיות, סרקסטיות, מריבות ועצבנות.

V מראה על הצורך לביטוי עצמי, נדרשת התעלות מעל התענוגות החומריים והפיזיים וחיפוש רגשות אמתיים ועמוקים. אדם רגיש, אימהי וחברותי עובד טוב בעבודת צוות. אוהב לאסוף, לבנות ולארגן דברים. פתוח לעולם הרוחני וגם לעולם החומרי. מטפל באנשים סביבו. יודע להשיג את המטרות ולתכנן הצלחה ארוכת טווח. בגלגול זה יש להיזהר מעקשנות, חוסר ביטחון וחוסר מנוחה. נטייה להפוך לחומרני מכיוון שמוכשר בכוח הביטוי הפיזי. אנוכיות, חשדנות וחוסר זהירות.

W קארמה של שינויים, תהפוכות וקונפליקט פנימי. אדם חכם, פראי ומאוזן הרפתקן, ואוהב שינוי. אוהב לחקור את העולם, ממגנט, אטרקטיבי ומקסים באופיו. אינטלקטואל ופילוסופי. בגלגול זה יש להיזהר מעצבנות, מאי שקט ומדאגה. חוסר סבלנות, וחוסר אחריות.

X אות רגשית הדורשת עבודה עצמית. אדם מאוזן, מושך וחביב, יצירתי, שליו ומועיל. האדם מחפש הרמוניה בחיים. נטייה לדו קוטביות ברגשות. אדם משפחתי ואחראי. מלא אהבה. בגלגול זה יש להיזהר מתאוותנות, מהנאות החושים, מחומריות, מחוסר אחריות. קיימת נטייה להתכחש לעצמו, מה שהופך אותו לפגיע ולמדוכא.

Y אינטואיטיביות. אדם שקט, מיסטי, הוגה דעות, מתעניין במיסטיקה ובסודות העולם. האדם עומד במקרים רבים בחייו בצומת דרכים ועליו לעשות בחירה באיזו דרך לצעוד האפשרויות הן בין חומריות לרוחניות. קיימים תחומי עניין רבים. בגלגול זה יש להיזהר מלהיות לא חברותי, בלתי נגיש וסודי מדי. חוסר מנוחה, ולעתים חסר ביטחון. חסר מנוחה, ביקורתי כלפי אחרים.

Z עליך ללמוד לקבל את עצמך ולהבין את עצמך. אדם חזק ופעיל בעל כוח ביטוי פיזי, נמשך להצלחה ולכסף. אדם רוחני נמשך למיסטיקה ולסודות היקום והקיום. מנתח כל דבר, נחוש, ממוקד ומאוזן. בגלגול זה יש להיזהר מאיבוד שיווי המשקל, מחומרנות ומחוסר מנוחה. נטייה להרסנות, לריכוז עצמי ולרודנות. נוקשות, עקשנות וקנאות. שני שיעורים עיקריים שצריך ללמוד בחיים הם הרמוניה ואחריות.

error: