קורס טארוט
הקורס המקיף והמקצועי לקריאה בטארוט וקבלת מסרים
לפרטים ורכישה
סדנת קריאה בקפה חווייתית ומעשירה
רכישת ידע עתיק יומין לייעוץ ועזרה לאחרים
לפרטים ורכישה

קריאה בקפה

קורס קריאה בקפה אונליין

לחצו לפירוש האישי של הקריאה בקפה

קריאה בקפה בחינם לאנשים שמחפשים כלים ומסרים פרקטיים להתמודדות עם מצבי היום יום. עכשיו זה אפשרי וגם אתם יכולים לקרוא בקפה בלחיצת כפתור אחת.

מהי קריאה בקפה?

בעבר, כשאדם היה רוצה לקבל ייעוץ או הכוונה רוחניים, מקובל היה לגשת למיסטיקנים שהתמחו בניבוי עתידות, כגון: קוראת בקפה, קוראת בקלפים, נומרולוגים, אסטרולוגים וכו'. עם השנים התפתחו שיטות נוספות לטיפול, ייעוץ והכוונה בכל תחומי החיים, כגון: NLP, קואוצ'ינג, אקסס בארס, תטא הילינג ורבים נוספים.

הגדת עתידות וביאור הדרך בה האדם צועד בפירוש הסימונים הנשארים בספל לאחר לגימה מכוס הקפה שהגיעו מהצוענים הרומניים, מהתורכים ומארצות ערב.

צורות המופיעות במשקע הקפה בכוס הקפה של השואל לאחר שלגם ממנה מייצגות משמעות רוחנית בחיזוי העתיד. כתמים אלה מיוחסים לאירועים שהתרחשו בעבר או יתרחשו בעתיד. כדי שתוכלו לראות את שאריות הקפה באופן ברור, הכינו כוס קפה טורקי שחור, שתו אותו והשאירו מעט בתחתית הכוס. הקורא בקפה צריך לקחת את הכוס בידו ולסובב את המשקע כך, שיגיע עד לשולי כוס הקפה, יש לסובב את הכוס בסה"כ 3 פעמים נגד כיוון השעון תוך כדי הטיית הכוס באלכסון שתאפשר לקפה להתפזר היטב על גבי דפנות הכוס. עכשיו, כל שנותר לכם לעשות הוא להפוך את כוס הקפה במהירות כשפניה מופנות כלפי מטה – לתחתית.

בשלב זה, יחשפו בפנינו הצורות והסמלים השונים על גבי הדפנות של הכוס. ידית הספל מהווה את ציר הזמן צורות וכתמים שמופיעים משמאל לידית מביאים את שהתרחש בעבר, ואילו צורות וכתמים שמופיעים מימין לידית מנבאים את העתיד. הסמלים שמופיעים על גבי דפנות כוס הקפה מייצגים את ההווה.

בקריאה, כאשר אנו רואים את הסמלים בתחתית כוס הקפה, המשמעות היא בשורות רעות. כאשר הסמלים מופיעים רחוק מידית הכוס, כך צופה לנו עתיד רחוק יותר בהתאם לשאלה שדרש השואל לקבל תשובה. אם הסמלים מופיעים קרוב יותר לידית הכוס, כך הם חוזרים אל העבר. לכל סמל, פירוש עתיק יומין בעל מסר ומשמעות מדויקים שיועברו לפענוח מצד הקורא בקפה, שיוכל להסביר וללמד אודות גורלו של השואל. הקריאה במשקעי הקפה דורשת מן הקורא התרכזות מוחלטת והפעלת האינטואיציה והדימיון.

קריאה בקפה טורקי

קריאה בקפה טורקי בקפה שחור מאפשרת לנו לקבל מסרים רוחניים באמצעות סמלים בעלי כוח ומשמעות אישית לכל אדם באשר הוא. אני מאמינה שלכל שיטה כזו או אחרת יש ארגז כלים משלה המאפשרת לאדם לקבל ייעוץ והכוונה בכל תחומי החיים.

האם כל אחד יכול לקרוא בקפה?

בעבר היה נהוג לייחס כוחות מיסטיים למיסטיקנים ואנשי רוח בעלי אינטואיציה חזקה, אנשים שמבינים כל אחד. הידע הקדום נשמר בסוד לאורך השנים רק ליחידי סגולה ולמקורבים בלבד. עם השנים, הפך הידע עתיק היומין לנגיש עבור כל אדם המעוניין ללמוד קריאה בקפה אונליין, באמצעות מדריכים מעשיים לקריאה בקפה, בכל זמן ובכל מקום.

error: