קלפי מלאכים - המספר 888

המלאך המממש

מספרי מלאכים 888

888 מייצג קארמה. הכוונה או הפעולות של האדם משפיעות על אירועים בחייו. יש להיזהר מכוחנות, ומהעדר סליחה. זה הזמן להתחבר לכוח עליון.

המספר 888 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה 888 הוא אוהב בית, מאורגן, קיצוני בהתנהגותו, עקבי, מעשי, בעל כוח פנימי ולכן האדם מגיע למטרתו, יעיל, תחרותי, בעלי ידע ויכולות להשקיע ולנהל עסקים, בעל עומק, סבלנות והוא נושא באחריות על חייו. חייב ללמוד לאזן בין החומר לרוח. פירושו של המספר הוא עושר, שפע ושגשוג גורמים המשפיעים על תחושות של כוח אישי וביטחון עצמי. מספר רב עוצמה עם דחף חזק להצליח ולעשות. חשוב לנצל הזדמנויות שנקרות בפני האדם.

מבחינה רוחנית המספר 888 קשור לקארמה. הכוונה או הפעולות של האדם משפיעות על אירועים. החוב הקרמתי מגלגול זה או מגלגולים קודמים מוחזר באמצעות הפעולות, הלמידה והתובנות שלו לגבי איך הוא מתנהג ומה הוא יכול לעשות כדי לשפר.

בזוגיות אדם של 888 חי את הקארמה שלו מגלגולים קודמים, אתגרים נכונו לו בזוגיות, התמודדות נכונה איתם הופכת את הזוגיות לעוצמתית וחזקה. קיים איחוד של נשמות המביא אושר ושמחה.

קיימת נטייה לאדם של 888 לכוחנות, להליכה בדרך בלי לראות על מה דורכים, חשוב לזכור המטרה לא מקדשת את האמצעים, עליו ללמוד לסלוח, ולא להיות עקשן.