קלפי מלאכים - המספר 88

המצליחן

מספרי מלאכים 88

מספר 88 בנומרולוגיה מושך הצלחה, עושר ושפע. חומריות כגון כסף או פריטים פיזיים. מעודד עבודה קשה ואחריות. האדם צריך לשאוף להשלמת המטרות שלו. נטייה לעקשנות, לקיצוניות, לכוחנות, חשוב לזכור שהמטרה לא בהכרח מקדשת את האמצעים. זה הזמן לקצור את מה שזרעתם ולמשוך לחייכם הצלחה, עושר ושפע.

המספר 88 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה המספר 88 חש בהגבלות שלו ומודע למכשולים הנצבים בפניו. מספר של מדע, הישגים ואחריות גדולה. אדם של 88 קוצר את כל מה שנזרע בידו. המספר 8 דומה לסמל האין סוף, הוא הנחש של סמל הרפואה, תנועתו ספירלית, נמשכת. המספר של האיזון הקוסמי, של שיווי המשקל. הכוכב המאפיין אותו הוא שבתאי סמל הגורל. המספר של האבולוציה, מספר של התפתחות ושינוי אישיות. שני העיגולים המרכיבים את הספרה שמונה הם העיגול התחתון חומר והעיגול העליון רוח. סמל של מוות ונצח כאחד. מספר של קיצוניות בין חופש להגבלה, בין רוחנית לחומרית.

אדם לו 88 אוהב בית, מאורגן, קיצוני בהתנהגותו, עקבי, מעשי, בעל כוח פנימי ולכן האדם מגיע למטרתו, יעיל, תחרותי, בעלי ידע ויכולות להשקיע ולנהל עסקים, בעל עומק, סבלנות והוא נושא באחריות. חייב ללמוד לאזן בין החומר לרוח.

מספר 88 בנומרולוגיה מושך הצלחה, עושר ושפע. חומריות כגון כסף או פריטים פיזיים. מעודד עבודה קשה ואחריות. האדם צריך לשאוף להשלמת המטרות שלו. האפשרויות אינסופיות הזדמנויות מגיעות לחייו. ניהול עסקים, נוחות כלכלית, כל הדם, היזע והדמעות שמשקיע ישתלמו. עכשיו הגיע הזמן לקבל את פירות העבודה. הקלה ושחרור מכל נטל כלכלי. עקבי, מדוד, רציני, יסודי כל אלו תכונות המאפיינות את המספר. זה הזמן לקצור את שנזרע.

בזוגיות מספר 88 מחפש יציבות, בניה משותפת של החיים נטייה לשמירה על תפקידים מסורתיים בתא המשפחתי. חי את הקארמה שלו מגלגולים קודמים, אתגרים נכונו לו בזוגיות, התמודדות נכונה איתם הופכת את הזוגיות לעוצמתית וחזקה.

מספר 88 נוטה לקיצוניות, למקובעות. קיימת נטייה לכוחנות, להליכה בדרך בלי לראות על מה דורכים, חשוב לזכור המטרה לא מקדשת את האמצעים, עליו ללמוד לסלוח, ולא להיות עקשן.