קלפי מלאכים - המספר 77

הנזיר

מספרי מלאכים 77

77 מלא אמונה, חוכמה, אנליטי,  מעודן, פרטיות חשובה לו. יש להיזהר מהתבודדות, מהתמכרויות, מאי הבחנה והבנת המציאות. זה הזמן להתעלות מעל החומות ולצאת אל העולם, להתבונן ולחוות אותו.

המספר 77 בנומרולוגיה

מבחינה נומרולוגית אדם של 77 מלא אמונה, חוכמה, כושר חשיבה תוך הפנמה, בעל יכולת ניתוח אנליטי,  מעודן, פרטיות חשובה לו, כל ניסיון לחדור לחייו הפרטיים מגלה חומות גבהות בינו לבין הסביבה. אדם של 77 מעדיף לעבוד לבד. הוא ביישן מתחבר לאט, נאמן ויציב. כל נושא בו הוא נוגע נלמד לעומק. נמשך לטבע, לתורות הנסתר, מחפש אמת. חשוב לו לפתח את האני הפנימי. אוהב פילוסופיה, דת ומחקר. בעל אינטואיציה ודמיון, מתרגש בקלות, דאגן. אנשים מעמיסים את בעיותיהם על אדם של 77. לאנשים קל לשכנע אותו לעשות דברים שאינו מעונין לעשות. חשוב שיעמוד על שלו. קיים צורך לנתח כל דבר לפרטי פרטים. חיבור חזק למים.

מספר 77 בנומרולוגיה מזוהה עם מי שנמצא בדרך הנכונה בחיים ובהתאמה למטרת נשמתו. מאופיין במזל והצלחה. קיימים באדם הלך הרוח והחזון הנכונים. ביצוע האתגרים בשלמות יאפשר לקבל הזדמנויות להתפתחות אישית. האדם לומד מיומנויות חדשות. המספר 77 מאפשר לאדם להיכנס פנימה, אל תוך תת המודע שלו. האינטואיציה תנחה אותו, לקול הפנימי שבתוכו יש את הידע עליו לסמוך ולהקשיב לו ולחוכמתו. על מערכת ההדרכה הפנימית שלו. כאשר המספר 77 מופיע בחייו של האדם הוא יכול לצפות לניסים מספר הממגנט משאלות. יכולת לחיות חיים של פאר ושל שגשוג.  פורה ושופע ללא מאמץ. מלא בקסם. מספר של הארה רוחנית, הוא קדוש ומסמל התעוררות. חיבור למספר הזה מביא לתובנה עמוקה ולחוויות נפשיות. באמצעות התמדה ונחישות, הוא יכול לקבל את ההצלחה שהוא רוצה. הכול בהישג ידו. עליו להישאר ממושמע ולשמור על מיקוד, האדם חווה התבוננות פנימית עמוקה. הוא מודע לכישרונות וליכולות שלו. הדרך להצלחה תיקח אותו למסע של גילוי עצמי. מספר של מדיטציה.

בחירת בן הזוג היא לחיים, גירושין יגרמו לאדם להיות בודד מאוד.

מספר 77 נוטה ליצור סביבו חומות המגנות עליו מהסביבה אך גם מונעות ממנו קשרים חברתיים, בדידות ונטייה להתמכרויות. לא יודע לשמור על כספו. חשוב שאדם מספר 77 יזהר מדיכאונות, ממצבי רוח קשים, מאי הבחנה והבנת המציאות, מעוקצנות, מפחד להיכשל.