קלפי מלאכים - המספר 711

המלאך המחושב

מספרי מלאכים 711

711 מייצג אמונה פנימית, חוכמה, אינטואיציה והדרכה אלוהית. מספר בר מזל יש להיזהר מלוחמנות ומוויתור על שליטה בחיים. זה הזמן לחשב מסלול מחדש

המספר 711 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה 711 הוא שילוב בין  1 העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, אדם של 1 מנהיג, חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, עצמאי, יצירתי והמספר 7 שמייצג אדם מלא אמונה, חוכמה, כושר חשיבה תוך הפנמה, בעל יכולת ניתוח אנליטי, נאמן ויציב. מחפש אמת. אדם בעל אינטואיציה ודמיון. משלב בתוכו את המספר 9 מספר של כוח, אנרגית חיים, פעולה, התלהבות, מספר של התגשמות, של הישגים. אדם מלא אהבה אוניברסלית, רוחב לב, לוחם צדק ומתנדב, בעל דמיון, אדיב, אדם שצריך להקדיש עצמו לשרות לזולת, בעל ביטחון עצמי, דינמי. ולכן המספר 711 משלב בתוכו חוזק, עוצמה, מנהיגות ומלחמתיות. למידה וזיכרון מי האדם, מספר זה חזק הן בתחום הרוחני הן בתחום הדתי זו אזהרה לשים לב להיגיון, לאמונות ולציפיות.

מספר 711 חשוב שיסיים תהליכים, פרידה מהישן האדם יודע את ערך עצמו ומביא שלווה לחייו. להתמקד במטרות לפתוח את החוכמה הפנימית ולהשתמש באינטואיציה. נושא רטט חזק ועוצמתי על האדם לנוע לעבר נתיב החיים האלוהי שלו, לרדוף אחר המטרות והשאיפות. קשור באמונה פנימית, חוכמה, אינטואיציה והדרכה אלוהית. מספר זה נחשב לבר מזל

לסמוך על האינטואיציה להתחבר לעצמי הפנימי שינוי באמצעות ריפוי פנימי, ייצוג של לידה מחדש. קשור לסמל המיתולוגי של עוף החול, שיכול לשרוף את עצמו ולהיוולד מחדש כישות חדשה וקסומה.

בזוגיות המספר 711 מייצג מערכת יחסים מאושרת, תומכת ואדיבה. המפתח למערכת יחסים זו היא לפתוח את הלב ולהכניס טוב לב להוויה. בן הזוג דומה לאדם במאפיינים רבים. יהיו לו  אותם אתגרים, והוא זה שיראה את הדרך להתמודד איתם. האדם יכול לשרוד כל משבר גדול בזוגיות ומוכן למצוא פתרון לבעיות. חיבור זוגי המאפשר לצמוח יחד. אהבה עצמית היא הדרך למשוך את בן הזוג שהוא הנפש התאומה. בן זוג תומך, שליו, נחוש, שאפתן ומוכן לקחת סיכון בחיים. בן זוג זה יהיה השידוך האינטלקטואלי של האדם.

למספר 711 נטייה ללוחמנות, לפתיחת מעגלי חיים בלי לסגור אותם ובלי לסיים תהליכים. על האדם לקחת שליטה על חייו.