קלפי מלאכים - המספר 7

החוקר

מספרי מלאכים 7

7 מלא אמונה ועומק, ביישן שפרטיותו חשובה, אינטואיטיבי ובעל דמיון. יש להיזהר מתפיסת מציאות מוטעת. זה הזמן לצאת מאיזור הנוחות

המספר 7 בנומרולוגיה

לאחר שהאדם עלה בספירלה האנרגטית של החיים ויש לו בית משפחה ואהבה הוא מוכן לחיי הרוח. מספר 7 מצביע על ניצחון הרוח על החומר. מספר 7 מעיד על שלמות, על מיומנות, על ניצחון ועל המנוחה שלאחר הניצחון, מספר שמעיד על מעמקים. מספר 7 הוא המספר של התבוננות פנימית ושל מדיטציה. מספר של האיחוד עם האלוהות. המספר 7 מקושר לשבעת ימי השבוע, שבעת מלאכי עליון, למנורת שבעת הקנים, לגוף שבעה מרכזים (צ'אקרות). מצוי בהשפעת כוכב הלכת נפטון, אל הים, המעמקים והסערות.

מבחינה נומרולוגית אדם של 7 מלא אמונה, חוכמה, כושר חשיבה תוך הפנמה, בעל יכולת ניתוח אנליטי,  מעודן, פרטיות חשובה לו, כל ניסיון לחדור לחיים הפרטיים מגלה חומות גבהות בינו לבין הסביבה. אדם של 7 מעדיף לעבוד לבד. הוא ביישן מתחבר לאט, נאמן ויציב. כל נושא בו הוא נוגע נלמד לעומק. נמשך לטבע, לתורות הנסתר, מחפש אמת. חשוב לו לפתח את האני הפנימי. אוהב פילוסופיה, דת ומחקר. בעל אינטואיציה ודמיון, מתרגש בקלות, דאגן. אנשים מעמיסים את בעיותיהם על אדם של 7. לאנשים קל לשכנע אותו לעשות דברים שאינו מעונין לעשות. חשוב שיעמוד על שלו. קיים צורך לנתח כל דבר לפרטי פרטים. חיבור חזק למים.

בזוגיות 7 בודד נמצא בעולם הפנימי שלו פעמים רבות אינו מובן על ידי בן הזוג. כשהיחסים נכונים ומתאימים יש בהם עומק, הגות, כנות ונאמנות.

חשוב שאדם מספר 7 יזהר מדיכאונות, ממצבי רוח קשים, מאי הבחנה והבנת המציאות, מעוקצנות, מפחד להיכשל, מבנית חומות ומנטייה להתמכרויות.