קלפי מלאכים - המספר 6666

אלוהי האהבה

מספרי מלאכים 6666
6666 מייצג אי התאמה בין המחשבות לרגשות העדר סנכרון עם המהות הפנימית. יש להיזהר מהססנות, מקושי בקבלת החלטות ומדרמטיזציה של בעיות. זה הזמן לאהבה עצמית.

המספר 6666 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה אדם של 6666 מוכשר, יציב, עוזר לאחרים, אוהב בית משפחה, ניתן לסמוך עליו, חיי חברה וחברים חשובים לו. יודע לשמור על האינדיבידואליות שלו. צדק חשוב, חיפוש אחר שלמות, איחוד והרמוניה. נאמן, רומנטי, עיבוד תהליכים מהווה בסיס לחשיבה, אוהב מוזיקה ואומנות.

סימן החיה, המספר של השטן חוסר איזון. מספר זה מסמל שיש אי התאמה בין המחשבות לרגשות העדר סנכרון עם המהות הפנימית. העדר שמחה האדם אינו תוסס כפי שאמור להיות. תזכורת להחזיר את עצמו למסלול למצוא הרמוניה. דרושה התבוננות פנימית כדי לראות את התמונה הרחבה. זוהי התראה כי משהו כבוי בנשמה. יש לברר מהן החסימות והאתגרים הנצבים לפניו. שיפור היחסים עם המשפחה, לא לקחת אותם כמובנים מאליהם. גלו אהבה החל תהליך ריפוי, לא לאפשר לספקות ולדאגות להפריע לאושר.

האנרגיה יצאה מאיזון והאדם מתפזר אנרגטית, צריך לעשות עבודה פנימית כדי להבין היכן האדם טועה ולרפא את חוסר האיזון שגורם ללחץ מיותר בחיים. לפתור בעיות משפחתיות ולהסתדר עם היקרים לו. חשוב למצוא שמחה בבית. לא לתת למשקל האתגרים להפיל את האדם. צריך למצוא את השלווה לטפל בעצמו פיזית, רגשית ורוחנית.

אם האדם מרגיש מוצף זה הזמן להקשיב לגוף שלו. לא להתעלם מהסימנים, להבין כשמשהו לא בסדר, כשהאדם מנותק מעצמו. זו קריאת השכמה יש למקד את המחשבות בחשיבה חיובית.

בזוגיות יהיו קשיים ואתגרים הנפש התאומה היא השתקפות של האדם במראה והיא יכולה להיות לא נעימה. קיימת עוינות נטייה להתפרצויות. המשפחה היא במרכז חיי האהבה שלו. מספר 6666 מסמל בניית משפחה או שיקום קשרים. האדם יחווה אהבה ושביעות רצון וזאת לאחר שהעתיד יתבהר והיחסים כמשפחה ישתפרו.

למספר 6666 חשוב להיזהר מהססנות, קושי בקבלת החלטות, גאוותנות, דרמטיזציה של בעיות וחיבוק דוב.