קלפי מלאכים - המספר 66

המטפל

מספרי מלאכים 66

66 מזוהה עם תקווה עם אנרגיית טיפוח ועם אהבה עצמית. יש להיזהר מחיבוק דוב, מהיסוס ומדרמטיזציה של בעיות. זה הזמן להתאהב בעצמך, בבן הזוג, במישהו חדש.

המספר 66 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה אדם של 66 מוכשר, יציב, עוזר לאחרים, אוהב בית משפחה, אפשר לסמוך עליו, חיי חברה וחברים חשובים לו. יודע לשמור על האינדיבידואליות שלו. צדק חשוב, חיפוש אחר שלמות, איחוד והרמוניה. נאמן, רומנטי, עיבוד תהליכים הוא בסיס לחשיבה, אוהב מוזיקה ואומנות.

מספר 66 מזוהה עם אמונה ועם תקווה עם אנרגיית טיפוח ועם אהבה עצמית. האדם אופטימי, בעל תובנות פנימיות ובטוח בעצמו. קול ההיגיון עוזר לשחרר את הדאגות והפחדים. המספר מאופיים באנרגיה ידידותית ואוהבת. האסתטיקה, היופי והאהבה, החום והרוך מיוצגים בידי המספר 66. מספר מלא בחיבה, בטוב לב תומך בבניית יציבות, באיזון ובהרמוניה בכל תחומי החיים. ריפוי, דאגה וסיוע לאדם ולסובבים אותו. חוכמה משנת חיים, יופי אלוהי, חמלה. על האדם לעזור לאנשים. הוא נועד לסייע למי שזקוק לתמיכה. שיתוף ואכפתיות. מספר האימהי, שמביא שלווה, הרמוניה ויחס אישי.

בזוגיות למספר 66 יש קשר הדוק לקשרים משפחתיים ולעזרה בתוך המשפחה. רומנטיקה היא עמוד התווך של הזוגיות. הוא מבקש לעודד, לרפא קרעים בין בני המשפחה ולשפר את הקשרים, חשוב להעריך את המשפחה.

מספר 66 נוטה לחיבוק דוב, לקושי להתחייב. יש להיזהר מהססנות, קושי בקבלת החלטות, גאוותנות, דרמטיזציה של בעיות.