קלפי מלאכים - המספר 555

מלאך החופש

מספרי מלאכים 555

555 מייצג אנרגיה של שינוי חיובי, דברים משתנים וגלגל הגורל והמזל מסתובב. יש להיזהר משטחיות ומחוסר שקט פנימי. זה הזמן לפתוח את הדלת למזל.

המספר 555 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה המספר 555 מייצג אדם בעל כושר אנליטי, יכולת הבחנה וביקורת. בעל גמישות מחשבתית, רטוריקה והמילה הכתובה הן יסוד חשוב ומשמעותי לאדם של 5. בעל רצון לצבור ידע, צורך בשינויים תכופים, הוא יוזם, אוהב חופש וחוסר מנוחה תמידי ממריץ אותו. מסוגל לבצע כמה פעולות במקביל, אוהב הרפתקה, מיני. מסמל אינטלקט אנושי, כושר המצאה, אינדיבידואליות וספונטניות. מייצג התמרה, חוויות אינטנסיביות, מעברים גדולים וצמיחה מדהימה בנתיב הנשמה. סמל של חסד, גאולה וחן.

אנרגיה של שינוי חיובי, דברים משתנים וגלגל הגורל והמזל מסתובב. על האדם להיות מודע לרגשות שלו בזמנים של שינוי, הרווחה הפנימית שלו מגדירה את הנסיבות של השינוי והתוצאות שלו. האדם צועד לקראת לידה מחדש והבאת שמחת חיים. האתגרים הקיימים מעיבים על ראייתו של האדם, עליו לעזוב את אזור הנוחות שלו וליצור את השינוי הנדרש, לא לפחד מהמעבר ומהשינוי עצמו.

השינוי בחיים יכול להיות שינוי גדול שהוא ברור מאוד או שהשינוי יכול להיות סדרה של אירועים קטנים שמצטברים לשינוי גדול. לפעמים האדם לא מודע לשינויים שמתרחשים אלא במבט לאחור. כמו אפקט הפרפר, שאומר ששינוי קטן אחד יכול להוביל לשינוי עצום במקום אחר בחיים.

בזוגיות המספר 5 מסמל זוגיות פיזית, מיניות סוערת, תקשורת מילולית טובה. אהבה משותפת לטיולים בארץ ובעולם, רומנטיקה ותשוקה זוגיות שחווה שינויים. יכול לרמז על עבודה קשה ומאבק אך גם אושר ויצירת שמחה, צריך לפעול באהבה ובטוב לב, להביע הערכה כלפי בן הזוג. עליות ומורדות הן חלק מזוגיות חשוב לבנות תקשורת חזקה ובריאה בין בני הזוג.                                        

יש להיזהר מהימורים,  מחוסר אחריות, מפזיזות, מהונאה ומהולכת שולל. חוסר שקט שגורם למעבר מנושא לנושא ללא בדיקה והעמקה.