קלפי מלאכים - המספר 55

הפרובוקטור

מספרי מלאכים 55

55 מייצג אנליטיות, סקרנות, יכולת הבחנה וביקורת, גמישות מחשבתית. יש להיזהר מליצור שינויים לשם השינוי, מרדידות ומפזיזות. זה הזמן ללמידה חדשה שתמלא את הסקרנות.

המספר 55 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה המספר 55 מייצג אדם בעל כושר אנליטי, יכולת הבחנה וביקורת. בעל גמישות מחשבתית, רטוריקה והמילה הכתובה הן יסוד חשוב ומשמעותי בחייו. בעל רצון לצבור ידע, צורך בשינויים תכופים, הוא יוזם, אוהב חופש וחוסר מנוחה תמידי ממריץ אותו. מסוגל לבצע כמה פעולות במקביל, אוהב הרפתקה, מיני.

מספר 55 בנומרולוגיה מזוהה עם שינויים הבאים לידי ביטוי בחוויה היומיומית. חשוב לסמוך, להאמין ולברך על כל הזדמנות לשינוי שכן אלו יהיו חלק מהצמיחה של הנשמה. יש לטפל בתשומת לב בגוף, בנפש וברוח.  התחלות חדשות קיימות בחייו של האדם. הוא צריך לשחרר את כל הזיכרונות מחוויות העבר שמונעים ממנו להפגין תוצאות חיוביות. ברגע שיסלח ויתחיל פרק חדש, כל ההתחלות החדשות יתחילו להתרחש בחייו, בשלווה ובאופן חיובי. חשוב להתחיל ניקוי רוחני, להרפות מכל היבט שעוצר את האדם מלהשיג קשרים עמוקים ומשמעותיים עם האני הפנימי שלו. כושר ביטוי מילולי גבוה, אהבת הרפתקאות וטיולים, קורסים קצרים שממלאים את הסקרנות של מספר זה מאפיינים אותו.

מערכת יחסים זוגית פיזית, מינית וסוערת, חשוב להביא שמחה, תשוקה ואושר למערכת היחסים.

מספר 55 נוטה ליצור שינויים לשם השינוי, קיימת בו שטחיות. יש להיזהר מהימורים,  מחוסר אחריות, מפזיזיות, מהונאה ומהולכת שולל. חוסר שקט שגורם למעבר מנושא לנושא ללא בדיקה והעמקה.