קלפי מלאכים - המספר 511

מלאך התנועה

מספרי מלאכים 511

511 מייצג את הצורך להביא שלווה לעולם הפנימי. החופש להציג את האני האמיתי. יש להיזהר מחוסר אחריות ומפזיזות. זה הזמן לתנועה תוך כדי שינוי.

המספר 511 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה המספר 511 מיוצג על ידי המספר 1 העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, יש לו היכולת להיות מנהיג, חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, עצמאי. עם המספר 5 המבטא הסתגלות, התאמה, תקשורת, גמישות מחשבתית, תנועה וחוש מסחרי. אהבת חופש וחוסר מנוחה תמידי שממריץ אותו. יחד הם יוצרים מספר בעל יכולות לחזק ולהחליש במידה שווה. נדרשת שליטה עצמית, שליטה ביצרים ואחריות.

המשמעות של המספר 511 הוא הצורך להביא שלווה לעולם הפנימי. החופש להציג את האני האמיתי, את  הטבע האמתי שלו, לא לשפוט את עצמו ואת אחרים. נאמן לעצמו ולחיות את חייו, להיות מודע לחופש שלו. לעשות מה שמרומם את הנשמה לעשות שינויים ולהביא שמחה פנימית. לצאת מאזור הנוחות, שיחרור הרגלים ישנים שלא מועילים. מספר של התעוררות והארה רוחנית, חיבור עם העצמי הגבוה. מספר של שיעורי קארמה ושינויים בחיים. היה אופטימי גם אל מול האתגרים הבן את שורשי הבעיות נתח את הדפוסים ושחרר אותם. נסה להגיב באופן שונה לאתגרים, השאר רגוע. המספר הזה עוסק במעגלי החיים.

בזוגיות האדם ימצא נשמה אחת הקיימת בגופו ובגוף בן הזוג. המספר 511 בזוגיות עוסק ביצירת חיים חדשים עם בן הזוג. מערכת יחסים שגורמת להרגיש סיפוק.

למספר 511 נטייה לחוות אתגרים, חשוב להתעמק בהם ולמצות אותם כדי להתפתח. בעל נטייה לצעוד קדימה בלי לראות במי הוא פוגע כי המטרה חשובה יותר מהדרך, אנוכי ובודד כי למעלה בפסגה יש מקום רק לאחד. נוטה ליצור שינויים לשם השינוי, קיימת בו שטחיות. יש להיזהר מהימורים,  מחוסר אחריות, מפזיזיות, מהונאה ומהולכת שולל. חוסר שקט שגורם למעבר מנושא לנושא ללא בדיקה והעמקה.