קלפי מלאכים - המספר 5

הפעלתן

מספרי מלאכים 5

5 הוא בעל כושר אנליטי, רטוריקה והמילה הכתובה הן חלק מחייו. יש להיזהר מפזיזות וחוסר שקט. זה הזמן להתמיד בתהליכים ולהעמיק בהם.

המספר 5 בנומרולוגיה

מספר 5 מספר של שעשוע, של נסיעות ושל בידור. לאחר שהגבר, האישה והילד חיים בבית ומתפרנסים, זה הזמן לבלות, מבטא את הצורך בחופש. הצורה הגאומטרית המאפיינת את המספר 5 היא הפנטגרם. כוכב בעל חמישה קצוות. כשהאדם עומד כששתי רגליו על הקרקע וראשו בשמים הוא השולט בחומר וביצריו, אך כשהקודקוד של הפנטגרם פונה אל הקרקע היצר גובר על הרוח. חמש הוא המספר של המין והמיניות, חיים וחיות. המספר מבטא הסתגלות, התאמה, הכשרה, תנועה וחוש מסחרי. (בניגוד ל 3 שלומד לימודים גבוהים המספר 5 מעדיף קורסים קצרים שמספקים את סקרנותו). מספר 5 מסמל תקשורת עם עצמו, עם פנימיותו, תקשורת עם אנשים בסביבתו ועם הטבע, ותקשורת עם אלוהים.

המספר 5 מזוהה עם הכוכב מרקורי, מרקורי היה שליח האלים, הוא היה מעביר מסרים בין האלים ורץ בדרכים ודרך השווקים לכן הוא נבחר לאל הדרכים, הסוחרים ובעלי המלאכה, אל הדיבור והנואמים, מגן הגנבים והמהמרים.

אדם לו המספר 5 בעל כושר אנליטי, יכולת הבחנה וביקורת. בעל גמישות מחשבתית, רטוריקה והמילה הכתובה הן יסוד חשוב ומשמעותי בחייו. בעל רצון לצבור ידע, צורך בשינויים תכופים, הוא יוזם, אוהב חופש וחוסר מנוחה תמידי ממריץ אותו. מסוגל לבצע מספר פעולות במקביל, אוהב הרפתקה, מיני.

בזוגיות המספר 5 מסמל זוגיות, פיזית, מיניות סוערת, תקשורת מילולית טובה. אהבה משותפת לטיולים בארץ ובעולם.                 

יש להיזהר מהימורים, מחוסר אחריות, מפזיזות, מהונאה ומהולכת שולל. חוסר שקט שגורם למעבר מנושא לנושא ללא בדיקה והעמקה שמוביל לרדידות.