קלפי מלאכים - המספר 44

איש המשפחה

מספרי מלאכים 44

44 מאוזן, שם לב לפרטים הקטנים, דורש מהסביבה את מה שדורש מעצמו. יש להיזהר מעיקשות, מעצלנות, מקושי בשינויים. זה הזמן לקבל את השינויים בחיים ולהבין שהכל נמצא בזרימה.

המספר 44 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה אדם של 44 מאוזן, אדם של בית ושל משפחה, אוהב עבודה, מעשי, ראלי, דורש מהסביבה את מה שדורש מעצמו, מסודר, צייתן, יעיל שם לב לפרטים הקטנים, חומרי, בעל סבלנות רבה, סובלנות ומשמעת עצמית גבוהה. אנליטי אוהב לבנות מיסודות לגג בצורה מסודרת מעשי שמרן מצליח במסחר בתעשיה בבניה.

מספר 44 בנומרולוגיה מזוהה עם אדם שמאמין שכל דבר ביקום מתוכנן מתוך כוונה. סיכוי לא קיים ומקריות היא רק מיתוס אורבני. הכול הוא חלק מהתוכנית האלוהית של היקום. מספר המהדהד עם פרקטיות ועם ארגון. סדר ותכנון עדיפים משינוי. הצלחה חומרית, כוח אישי ואינטואיציה, יציבות, ביטחון והגנה מאפיינים מספר זה. כשמתמודד עם זמנים מאתגרים אין בו צורך לפחד מהתוצאה. האנרגיה של המספר 44 מסמלת התממשות של רצונות והשגת מטרות בין שזה כסף או חוויות, חלומות או משפחה.  אדם שעובד ברצינות ובתום לב יצליח בדרכו. עבודה קשה משתלמת בסופו של תהליך.

בזוגיות מספר 44 מבקש יציבות, בניה משותפת של החיים נטייה לשמירה על תפקידים מסורתיים בתא המשפחתי.

מספר 44 נוטה לעיקשות, עצלנות וקיבעון בדעותיו. קושי עם שינויים. עליו להיזהר מפעולה איטית שנובעת מעודף יסודיות, עקשנות, חוסר גמישות, קשיי הסתגלות, נוקשות, ביקורתיות.