קלפי מלאכים - המספר 4

העובד המסור

מספרי מלאכים 4

4 מסמל אדם מאוזן, אוהב בית ומשפחה, מעשי וראלי. יש להיזהר מעקשנות, מחוסר גמישות ומקיבעון. זה הזמן לחשוב מחוץ לקופסה וליצור שינוי.

המספר 4 בנומרולוגיה

המספר 4 מסמל את הקשר עם האדמה, עם הבית. השם המפורש בנוי מארבע אותיות, שיש בהן כוחות זכריים ונקביים בהתאמה. רבים משמות של אלוהים בשפות הזרות בנויים מארבע אותיות Dieu, Goth. לפי פיתגורס מספר 4 הוא שלמות הבאה לידי ביטוי ביציבות ובגילוי המחשבה. האות הרביעית האות ״ד״ היא דלת הפותחת אפשרויות. קצב של צעדה הוא 4. ולכן מצביע על פעולה והחלטיות. קיימים ארבעה יסודות: אש, אוויר, מים ואדמה. על פי השיטה של הפסיכיאטר השוויצי קרל יונג כל אדם תופס את העולם בצורה ייחודית לו באמצעות ארבעה תפקודים יסודיים: התחושה, החשיבה, האינטואיציה והרגשות. המספר 4 מזוהה עם כוכב הלכת אורנוס. לפני שנתגלה אורנוס, זיהו את המספר 4 עם השמש. כמספר ההופכי שלה, ולכן כגורם בונה ולא כגורם שורף.

אדם של 4 מאוזן, אדם של בית ומשפחה, אוהב עבודה, מעשי, ראלי, דורש מהסביבה את מה שדורש מעצמו, מסודר, צייתן, יעיל שם לב לפרטים הקטנים, חומרי, בעל סבלנות רבה, סובלנות ומשמעת עצמית גבוהה. אנליטי אוהב לבנות מיסודות לגג בצורה מסודרת מעשי שמרן מצליח במסחר תעשיה בניה.

בזוגיות חשוב לו מאוד למצוא אדם מסודר ומאורגן, נטיה לשמור על תפקידים מסורתיים והמכשול בזוגיות הוא העקשנות.

עליו להיזהר מפעולה איטית שנובעת מעודף יסודיות, עקשנות, חוסר גמישות, קשיי הסתגלות, נוקשות, ביקורתיות.