קלפי מלאכים - המספר 33

הבוגר

מספרי מלאכים 33

33 מייצג בגרות נפשית, הבנת אתגרי החיים, כישרונות. יש להיזהר מפיזור הכוח, מהקושי להתחייב, ולעיתים הוא ילדותי ומדוכא. זה הזמן לאסוף את עצמך, ללמוד ולנוע קדימה

המספר 33 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה המספר 33 מייצג אדם בעל דמיון, רוחב לב, כישרון, התלהבות ואופטימיות. אדם שלא שכח את הילד שבתוכו. הוא שחקן, מוזיקאי, משורר וסופר. הוא חברותי סימפטי, יש בו רגישות פנימית גבוהה וחוסר סבלנות לעניינים שוליים.  נועד לתפקידי שרות ועזרה לזולת בריפוי, בעידוד. יושר וכנות חשובים לו. הוא משכיל, בעל תואר, ובעל מזל.

מספר 33 בנומרולוגיה מזוהה עם אדם שמיישם את כישוריו למטרות תמיכה במשפחתו, בקיא ומבין את האתגרים הקיימים בחיים מאחר שבודק את העובדות, מאופיין בבגרות ובעומק, בכישרונות וביכולות מיוחדות. קיימת באדם כנות, חמלה, השראה, אומץ והוא מלא מזל וברכה. מסירות כנה הופכת את המספר למצטיין. שום דבר אינו בלתי אפשרי, חיפוש הארה, שלווה ובהירות. יש לאדם את כל הכישרון והכישורים שהוא צריך כדי להצליח. מספר זה מגביר את תחושת השמחה ואת החסד שנותן לאחרים. יש באדם יצירתיות, השראה, ידע, רצון ללמידה (בעיקר לימודים גבוהים), שאפתנות וצמיחה. קיימת אנרגיה המגבירה את היצירתיות, את ההשראה ואת הדמיון שלו. צריך ללמוד מהן הטעויות שלו ולסלוח לעצמו על החלטות שגויות שנתקבלו במהלך החיים. אי אפשר לבטל את העבר, אבל ניתן לשלוט במה שנעשה היום ולתכנן את המחר. בין שזה במערכת היחסים או בעבודה, האדם עד לצמיחה בהיבטים אלו של חייו, מתמודד עם משימות קשות מאחר שיש תמיכה אלוהית. ככל שהאדם מתבגר הוא חיובי, משאיר את השליליות בעבר ומגיע למיצוי שלו ושום דבר לא יכול לעצור את ההצלחה

למספר 33 אוריינטציה משפחתית, אוהבת ומלאת שמחת חיים. לעיתים מתמודד עם מצבים קשים במערכות היחסים הרומנטיות שלו, בשל ילדותיות. חשוב לצאת מכל מערכת יחסים שמביאה פחד, חרדה או כאב.

מספר 33 נוטה להתפזר ולפזר את כוחותיו, יש לו קושי להתחייב, ולעיתים הוא ילדותי ומדוכא. שליליות הנובעת מכעסים עצמיים. מתלונן ומרחם על עצמו, עליו להיזהר ממשיכת תשומת לב, מנהנתנות, ומאפקט פיטר פן. במצבים של חוסר איזון האופטימיות מפנה דרך לספק, ושמחת החיים מפנה מקום לדיכאון. הוא עלולים להיות פזור נפש, חסר סובלנות.